cornelia diamond golf resort mu cornelia deluxe resort mu ??

esra0633

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2010
52
1
selam kızlar balay için erken rezervasyon yaptırıcaz uzun araştırmalar sonucu artık bu otellerin ikisinden birini seçmek istiyorum buralarda balayı yapan varmı kızlar yorumlarınızı bekliyorum artık kafam allak bullak oldu otel araştırmaktan

keşke değiştirmeseydin kararını, pişman kalmazdın. balayı 1 defa yapılıyor sonuçta güzel anılarla hatırlamak lazım o günleri :) tekrar düşün derim:)

Ben de bu iki otel arasında kararsız kaldım.Deluxe'te havuza direkt bağlantılı odalar var bu yönüyle beni cezbetti,dıamond kısmında ise bu tarz odalar villa şeklinde ve çok pahalı.
balayı çifti olarak bu otellere gidenler hangi otele gittiler varmı önerebileceğiniz?

Biz mayıs ayı için 4 gece 5 gün cornelia diamond ı ayarladık. Bir tur şirketinde çalışan arkadaşım öve öve bitiremedi. Ona güvendim, bakalım umarım güzel geçer.

Bende geçen yıl balayına gitmeden önce kararsız kalmıştım sizin gibi...Ama sonra biraz araştırdık.Cornela diamond her yönden deluxden daha güzel...biz çok beğendik cornelia diamondu...sormak istediğiniz birşey olursa yardmcı olabilirim...

Siz hangi ay gittiniz?

Peki çok kalabalık mıydı? Balayı çiftleri için ne gibi ayrıcalıkları vardı? Hiç sorun yaşadınız mı?

Peki çok kalabalık mıydı? Balayı çiftleri için ne gibi ayrıcalıkları vardı? Hiç sorun yaşadınız mı?

Sezonunda gittiğimiz için fulldü zaten...Balayı çifti olduğumuzu belirtmiştik,odaya şampanya,meyve sepeti,pasta,ayrıca istediğiniz bir sabahta odaya servis özel kahvaltı getirdiler...ayrıca ücretli alacarte resteurantlardan belirlediğinz bir tarihte ücretsiz akşam ymeği vermişlerdi...onun dışında temizlik süperdi,hergün nevresm değişimi oda temzliği yapılıyordu.inanılmaz çeşit yemekleri var zaten,hepside çok leziz...havuz kenarında snack ikramlar,çay saatleri kekler pastalar veriliyordu..bütün çalışanları güleryüzlü zaten..biz hiçbir sorun yaşamadık..sadece animasyonları biraz daha durgun diğer yan otele göre.öyle gözlemlemiştik.ama bizim için çokda önemli bir ayrntı değildi açıkcası...ha bu arada beleğin denizi biraz bulanık,egeye göre iyi değil yani ama girilebilir.havuzu tertemizdi.

Teşekkür ederim cevabınız için. Duyduğum kadarıyla kalabalık olduğu için servislerde çok büyük aksaklıklar olmuş, çok sorun yaşayan varmış. Sizden iyi şeyler duyduğuma sevindim. Deniz kumlu olduğu için bulanık sanıyorum ama sorun değil zaten dinlenme amacıyla gidiyoruz. Havuzlar temiz ve kalabalığa yetebilsin yeter.

önemli değil :) biz öyle büyük aksaklıklar yaşamadık.yani yemek servisi fln kendiniz alıyorsunuz,içecekleri onlar getiriyor.onu da çok zmn geçmeden getriyorlardı.zaten kafa dinleme yeri,huzur bulduk biz.inşallah sizde memnun kalırsınız.

Evet biz de eğlenmeye gitmiyoruz, dinlenelim yeter. İnşallah sizin gibi mutlu döneriz. Bir soru daha :) Giderken neler götürmemi önerirsiniz? Saç kurutma makinesi, şampuan, havlu vs...

Evet biz de eğlenmeye gitmiyoruz, dinlenelim yeter. İnşallah sizin gibi mutlu döneriz. Bir soru daha :) Giderken neler götürmemi önerirsiniz? Saç kurutma makinesi, şampuan, havlu vs...

Bornoz ve havluları var ve hepside pırıl pırıl(ben götürmüştüm biraz pimpirikliyimdir ama pişman oldum çünkü tertemizdi ve istediğin zaman yeniliyorlar),deniz havluları bile veriyorlar...şampuan ve saç kremide vardı ama ben belli ürünler dışında şampuan saç kremi kullanmıyorum o yüzden götürmüştüm :) kurutma mak. vardı.valla iğne iplik setine kadar odamızda herşey mevcuttu :) asetonunu unutma ben unutmuşum otelin içinde market var ordan aldık :))) başka özellikle şunu al diyebilceğim bişey yok.inşallah mutlu mesut dönersiniz canım...başka yardımcı olacağım birşey olursa sorabilirsin...

Çook teşekkür ederim :) O zaman geriye şampuan-2 elbise-bikini-1 sandaletle balayını geçirmek kalıyo :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…