Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

fatale seninklr ne drumda ?
ya bn msj yaprken dolgunluk hssedyrum acımada var ve 1 cm kadr büyümş die ölçtüm yanlş ölçmşte olblrm ama bi sorunum var ve korktum sağ göğüs ucuma dokunduğum zmn acıyo artık göğüs uçlrna değdrmeden sürmye çalışyrum ama korktummafoldumbeneyvahedigeldismile

canim buyurken goguslerin hep en hassas yerleri acir zaten normal dolgunluk da zamanla gelisir bende bi sise yagimi bitirdikten sonra yaga ara vericem kuç le çorek otu yemeyi de simdilik biraktim hayitida once yagi bitircem içerden destegede sonra devam edicem açikçasi buyutuyoruz ediyoruz ama benimde aklimda soru isareti yok desem yalan olur açikçasi belki yaga ara verince kuçulcek belkide kuçulmucek onuda merak ediyorum açikçasi kotu yorumlarda moralimi bozmuyo desem yalan olur sonuçta kullandigimiz seyde ostrojen yok ama buyutuyo goguslerime su toplatacagimi da sanmiyorum bu yolla ya da odem olacaginida ama iste yagla masaji birakinca gorucez sonucu

olmaz umarım bi zararı bilmiyorumkismile ben bu şişeyi btryim bakyim duruma bide günde 2 hurma yiycem içerden de onu yapıcam dierlni yapamam annem cingöz annem anlr hemen ama dolgunluk hssedyrum bde yuvarlak bi biçim kaansalr çok gzel olucak benmkiler gayet dik füze gbi :kedi: ama bn yuvarlak olsun istyrum bkalım bklyoruzz boshayallersmile

sur tabi canim bi arkadas benimkiler çok az kuçuldu ama onun disinda duruyo hala demisti bi de ben test ediyim içim rahatlasin :)))))

dielim küçülmeye bşlıyo ben devamlı sürerim ki snuçta pahalı bşy değil ve bi zararı yok yani bi zararı olmasa sürerim sürekli snra yorulursam bıkarsam mola veririm snra tekrar sürerim zor bişey değil snuçta büysünler ytr zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…