Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

herkeze slm kızlar ben daha önce küç kullndım fakat dewam etmedim bi yararı olmadı o yüzden çörekotunu kullnmaya başladım mersin yağını kullnıorum sanki tüylenme yaptı gibi inş.bana öle geliodr böle bişiyle karşılaşn varmı acaba?inş.herkez istediği ölçülere ulaşır

selam. ben kullanmaya başlayalı 3 haftayı geçti sanırım ama öyle bi problem yaşamadım. Forumu takip ettiğim kadarıylada böyle bir sorunla karşılaşan yok size öyle gelmiş olabilir

ben dün akşamdan itibaren başladım çörek otu yağını sürüyorum mıncık mıncık ediyuorum bakalım ne olcak:)

kızlar bişey sorcam ben çörekotu yağını kullanalı 10 gün oldu biraz dolgunluk oldu ama göğüslerim hafif soyulmaya başladı acaba yağdan dolayımı

ya kızlar benimde göğüslerim çok büyük bazen sevmiyorum büyük oldukları için ....bende aksine küçük olmasını isterdim....

selam. ben kullanmaya başlayalı 3 haftayı geçti sanırım ama öyle bi problem yaşamadım. Forumu takip ettiğim kadarıylada böyle bir sorunla karşılaşan yok size öyle gelmiş olabilir
haklısın canım bütün forumu okudum bende kimse böle bişeyden bahsetmemiş ben bi haftadr falan kullanıorum bi iki günde ara verdim daha bi belirti yok peki senn 3hafta olmuş nasl belirgin bi fark varmı

birazdan 5. kez sürücem.. yani tam 5 gün oldu.. adet olmama denk geldiği için zaten kendiliğinden bi şişlik olmuştu ama şimdiye kadar çoktan inmesi gerekirde hala şiş :dance: sanırım işe yarıyo :dance: aman tütütü maşallah zemuszemus

haklısın canım bütün forumu okudum bende kimse böle bişeyden bahsetmemiş ben bi haftadr falan kullanıorum bi iki günde ara verdim daha bi belirti yok peki senn 3hafta olmuş nasl belirgin bi fark varmı

bende bayağı etkili oldu 2.5 cm gibi bi büyüme var ama büyüme durdu ağrılarımda geçti neden bilmiyorum fakat devam ediyorum kullanmaya :bbo:

ööööfffffffffffff ben bi iki gün aksattım ama bende dolgunluktan öte genişleme var birde dolgunlaşsa çok memnun olcam

kızlar kusura bakmayın baştan sona okuyamadım 165 sayfayı bu çörek otu yağı gerçekten işe yarıyormu
benim göğüslerim 85 ama bana küçük geliyor az daha büyüse daha iyi olur sanki kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…