Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Valla kızlar ben çok memnunum çörek otu yağından.. 3 ay falan kullanmıştım daha önceleri. 4 cm büyütmüştüm... Ama bir anda bırakınca fosss sönmüşlerdi.. 3 gün önce tekrar başladım ve aynı dolgun görünüm geri geldi 3 günde...Enteresan ama bu defa 3 günde toparladı..
Ama ben hala aynı çelişkileri yaşıyorum..büyümesine büyüyorlar da, kanser riskini de arttırıyormuyuz acaba bu şekilde :sinifsinif:

gzl soru... bir doktora sanismak lazim, yada meme kanserine uzman birine.. bilgin olursa mutlaka hbr et...

ben sanmıyorum kansere yol açacağını,çünkü kullandığımız yağ bitkisel bi yağ yani kimyasal ne olduğunu bilmediğimiz bişey değil.ayrıca çörek otu yağı pastalarda falan kullanılıyor,o zaman da etki etmesi lazım değil mi?çörek otu yağının anne sütünü arttırıcı özelliği var,bence kansere yol açmaz ama yine de soralım bi doktora.turkbayragi

evet bitkisel ama bi ara internetten araştırmıştım.. Göğüste yağ hücrelerinin artması demek kanser riskinin de artması demek oluyor.Ve biz dışarıdan kullandığımız yağlarla vs bu hücreleri arttırarak büyümelerini sağlıyoruz... Araştırmıştım sonra 4 cm büyüme elde edince bu bilgilerin üzerine kullanmayı bırakmıştım...Ama büyüme durdu ve hatta neredeyse eski halini aldı ve yine başladım kullanmaya da..hala kafamda soru işaretleri var iştebilmiyorumkismile

Gerçi çörek otu yağının kanser hücrelerinin oluşmasını önlediğini de duymuştum...
Bitkisel olması da biraz olsun içimi rahatlatıyor ama bir de uzmanından öğrensek hiç fena olmaz:)

benimkler çok kçk yaa 70 bedebn zor :sinifsinif:
ama geçenlerde bi film izledim bir kadının seks gnlğü diye ordaki kızınkilerde çok kçktü benmkiler kadrdı nerdeyse moral oldu biraz hihoyyyt

benimkler çok kçk yaa 70 bedebn zor :sinifsinif:
ama geçenlerde bi film izledim bir kadının seks gnlğü diye ordaki kızınkilerde çok kçktü benmkiler kadrdı nerdeyse moral oldu biraz hihoyyyt

valls kücük gögüsünde avantajii cooook zemuszemus
en azindan sarkma tehlikesi yok guclubacismile

yerden birşey almak için eğildiğinde memelerinin üstüne basma gibi bi tehlike de yoksırnaşık şey

akannehirakannehir haklisin gercekten..bunu engellemek icin benim simdiden calismalara baslamam lazim..yasasin cörek otu yagi:lepi::lepi:
bide zararli olmadigi kesinlesse tam olacak..bugün ikinciye sürecegim bakalim ne olacak bilmiyorumkismile

ooohooo bişey olması için daha çok erken canım 1-2 hafta sonra ağrılar ve hassasiyet başlar,kaşınmalar başlar. sonra yavaş yavaşta dolgunlaşır

arkadaşlar konu sahibi arkadaşın kullanıp önerdiği çörekotu yağı, zeytinyağında çörekotu bekletilerek elde edilen bir yağ.birde tamamen çörekotunun işlemlerden geçerilerek çıkarılan yağları var tabi daha küçük şişelerde ve daha pahalı...
acaba o kullanılsa daha mı etkili olur?

kizlar siz yagi sürünce bekleyip yatmadan sütyen takiyonuuzmu ben bugün yagi sürdüm sonra bekledim baya bi sütyenimi taktimsarkik benimkiler emzirmeden dolayi acaba etkisi olmazmi böyle

unutmadan soriyim siz masaji disardan iceriye dogrumu yapiyonuz sarkmamasi icin
asagidan yukariya dogru yapiliyomus

Arkadaşlar aktara çörekotu yağı ne işe yarıyor dedim Saçlar için dedi..
göğsümüzde tüy falan cıkarmasın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…