Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Kızlar 3 günle, 5 günle olacak iş değil mucize beklemeyin. bu kadar kısa zamanda Pamela Anderson olmak çok zor :)

Ben 1 ayda sonuç almıştım ve yaklaşık 3 ay hiç aksatmadan yaptım...4 cm anca büyüdüler yani... Sabır gerektiriyor.

bir önerim var kızlar,hergün değil de birer gün arayla yaparsanız etkisini daha iyi görürsünüz.örneğin bi gün yapın bi gün yapmayın,böyle böyle gitsin,bir de hep aynı saatte yapmaya çalışın,ayrıca büyümeleri bünyeye ve yaşa göre değişiyor.ben 20 yaşındayım 2 haftada 3 cm büyüdü,bazıları 1 ayda yada 2 ayda büyütür...

gittim aldın ben de şimdi çörekotu yağını umarım kullandığım diğer ürünler gibi olmaz bakalım bugün başlicam bir gelişme olursa hemen paylaşırım :)

bugün bende alıp yapmaya başlicam kızlar , gelişmeleri mutlaka yazarım buraya , sabah akşam yapamam da ben sadece akşamları yapabilirim işte yatmadan önce , sabahın köründe kalkıp işe geliyorum masaj yapamam :)) bu arada küçe de devam ikisi birlikte inşh daha iyi etki eder ...

slm güzellerrrr,
bugün bende basladim..evde varmis..annem hastaliklara karsi korumasi icin almis..önceden bize icirmeye calisiyordu haftada bir kaydirigubbakcemile
bizde icmeyince kaldi öyle ama simdi benim isime yaradi delikafadulden
sürdüm bakalim ne olucak..aslinda ben büyüklügünden memnunum ama daha diklesmelerini ve sertlesmelerini istiyorum umarim ise yarar kaydirigubbakcemile2
sonucu bende bildiririm kizlar :enbuyukkk:

kaç bedn cnm senin bende kullanıcm çrkotu işe yarıomu gerçektenn CADIARZU

kaç bedn cnm senin bende kullanıcm çrkotu işe yarıomu gerçektenn CADIARZU

cnm benim 80D..boyda 1.79 oldugu icin normal yani kaydirigubbakcemile2
fakat diklestirmek istiyorum..cok dik ve cok sert olsun istiyorum ohaoldumsmile
5 ay sonra dügünüm var ins ozamana kadar etkisini gösteriri :kedi::kedi::kedi:

Sen nasil bi Masaj uyguluyosun acaba??

Buz masajini nasil yapiyosun buzlari eriyene kadar gögüsünün üstündemi gezdiriyosun??

Buz masajini nasil yapiyosun buzlari eriyene kadar gögüsünün üstündemi gezdiriyosun??

digerleri nsl yapiyrlar bilmiyrm ama ben buzu aliyrm, gogusume gezdiriyrm halka seklinde, butun gogusume gezdiriyrm evet eriyene kdr cabuk eridigi icin 2 buz kullaniyrm 5 10 dakk yeterdir, aynaya baktigin zaman, kizarmalari farketedersin, bastan titrersin ama sonra alisiyrsun. benim yaptigim belki genel uygulama dgldir bilemem, digerleri belki buz torbasini kullanarak yapiyrdur bilemiyecegm..

heee anladim tesekür ederim canim..

ben dün yapmadim yorgundum ama bugün devam gelisme olursa yazalim arkadaslar

cnm benim 80D..boyda 1.79 oldugu icin normal yani kaydirigubbakcemile2
fakat diklestirmek istiyorum..cok dik ve cok sert olsun istiyorum ohaoldumsmile
5 ay sonra dügünüm var ins ozamana kadar etkisini gösteriri :kedi::kedi::kedi:

çok gselmiş cnm seninkiler bu kadar filanmı bunlar çk ideal bence

kadinoloji.com/wp-content/gallery/sutyen-modelleri/sutyen-modelleri-8.jpg

kizlar siz yagi sürünce bekleyip yatmadan sütyen takiyonuuzmu ben bugün yagi sürdüm sonra bekledim baya bi sütyenimi taktimsarkik benimkiler emzirmeden dolayi acaba etkisi olmazmi böyle

çok gselmiş cnm seninkiler bu kadar filanmı bunlar çk ideal bence

kadinoloji.com/wp-content/gallery/sutyen-modelleri/sutyen-modelleri-8.jpg

evt cnm cok cok az daha büyük sanki..ama benim vücüt bu yengeninkine benzemiyor maalesef klava:klava::dance::dance:
senin nekdara cnm?

kizlar ben dün ilk defa yaptim simdilik pek bir fark yok..beklicez bakalim aksam tekrar yapicam..guclubacismileguclubacismile

kullandıgın çörek otu yağı ne kadar zamandır elinizde? 1 sene sonra etkisini kaybediyor bu tür bitkisel yağlar. hatta çörek otu yağının ömrü daha da kısaymış diye duydum. etkisi gittiyse boşuna uğraşıp, sonuç bekleme bir de , emeğine yazık. çok olmuşsa alalaı yenisini alıver canım.

cnm sanirim 1,5 ay falan oluyor..boshayallersmile
fazla uzun bir süre degil bence..hmm..etkisini kaybetmismidir ne dersin eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

cnm sanirim 1,5 ay falan oluyor..boshayallersmile
fazla uzun bir süre degil bence..hmm..etkisini kaybetmismidir ne dersin eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

fazla acik tutmadiysan veya bir iki kez acip sonra hep kapali durduysa etkisini kaybetmemistir bence. belki boyle maddeler gunes isinda da etkisini kaybeder dikkat etmek gerek.

fazla acik tutmadiysan veya bir iki kez acip sonra hep kapali durduysa etkisini kaybetmemistir bence. belki boyle maddeler gunes isinda da etkisini kaybeder dikkat etmek gerek.

kapali durdu sürekli..birsey olmamisdir umarim bilmiyorumkismile
yurtdisinda bu türseyler zir bulunuyor bulunsada cok pahali oluyor..
olmazsa annemin aldigi yere gideyim sorayim..boshayallersmileboshayallersmile
tskler kizlar sositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…