Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

kızlar merhaba !
bende 20 gündür çörek otu yağını kullanıyorum, ilk 3 gün süperdi, hatta ilk yaptığım gün sabah uyandığımda dolgunluğu farkedince çok sevinmiştim ama sanki bu aralar pek ilerleme yok gibi. yani bir kaç gün güzel gitti şimdi gelişme yok. dolgunluk devam ediyor ama ben büyüsün istiyorum :26:
Sizde de mi böyle oldu ? ayrıca ben bide hayıt içiyorm akşamları onuda bırakmadım ama niyeyse ilerleme yok :KK25:

kızlar merhaba !
bende 20 gündür çörek otu yağını kullanıyorum, ilk 3 gün süperdi, hatta ilk yaptığım gün sabah uyandığımda dolgunluğu farkedince çok sevinmiştim ama sanki bu aralar pek ilerleme yok gibi. yani bir kaç gün güzel gitti şimdi gelişme yok. dolgunluk devam ediyor ama ben büyüsün istiyorum :26:
Sizde de mi böyle oldu ? ayrıca ben bide hayıt içiyorm akşamları onuda bırakmadım ama niyeyse ilerleme yok :KK25:

dolgunluk nedır tam olrak anlamıyorum dolgunlaşması buyumesı değilmidir aradakı fark ne.

dolgunluk nedır tam olrak anlamıyorum dolgunlaşması buyumesı değilmidir aradakı fark ne.

hayır aynı şey değil, dolgunluk demek göğüslerim önceden daha yumuşaktı ama şimdi dokundugumda sertleştiğini daha dık durdugunu hissediyorum, bir nevi toparlanma oluyor :82:

kızlar merhaba !

kızlar yokmu bana cevap verip aydınlatacak olan :KK14:

slm kızlar bende çörek otu yağını bugün aldım başlıorum bu gece bakalım ne olucak etkisini yazıcam Allah hepimize kolaylık versin valla ne diyim :S:KK75:

bu yağ kalıcı etki yapıyo mu ?? kullananlar yorum yazsın.... ani büyüme yapıyoo sanki okuduklarıma göreeee.....

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar çörek otu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin.. Kendinizi poaça gibi hissedebilirsinz kokusundan dolayı:d fakat sabah uyandığınızda değişime inanamıcaksınız.. 1 haftadr yapıorum inanılmaz bi dolgunluk oldu avucumun içinde kaybolan göğüslerim şu an avucumdan taşıyor.. Sürdüğünüz anda inanılmaz bir kaşıntı hissediceksiz teleşlanmayın bu kasıntı göğüslerinizin şiştine işaret.. Umarım sizdede işe yarar ki ben eminim yarayacağından bana çok dua ediceksiniz:)):teytey:

ewet aynen allah razı olsun çok mutluyum inanılmaz bir şey mucize gerçekten biraz zahmetli yag felan ama deyiyor amaliyata yatmaktan iyi okadar para vermekten ve ekliyebilirsem gögöüs masajı var ona göre bu yagı sürün aynı şekilde sizlerdede işe yarayacagına eminim :))):)))

GÖGÜS MASAJ VİDEOSU İZLEYİN http://www.xprodoksit.com/yazi/gogus-masaj-videolari

Son düzenleme:
Bende anneme aldırdım 1 şişe çörek otu yağı masaj yapıyorum kaşıntı yapmaya başladı inş. bana da çözüm olur etkileri paylaşıcam :KK16:

corekotu yagi kil koklerini besleyen besinler icerir. Hatta bu yagi, sac diplerine bile surulur.. ama tuy'lere gelince bilemem. bende oyle birsey olmadi, cogumuzda gorulmedi gorulduyse de cok nadir.

corekotu yagi kil koklerini besleyen besinler icerir. Hatta bu yagi, sac diplerine bile surulur.. ama tuy'lere gelince bilemem. bende oyle birsey olmadi, cogumuzda gorulmedi gorulduyse de cok nadir.

canm saç diplerıne suruldugundende bahsetmıssn nsl uyguluyorsn tm acıklarmısn bıde bunun ne faydası var saclara

usenmeden nasil yapiyorsunuz masaji? ben bir hafta ful yapiyrm ondan sonra canim istemiyr? varmi bunun bir kisa pratik yolu?

X