Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

kızlar ben 1 haftadır kullanıyorum. adetime de sayılı günler kaldı. göğsümün biri diğerinden daha küçük benim diğer göğsümde baya bir dolgunluk var adet öncesi semptom mu yoksa yağın etkisi mi bilemiyorumm

sevgili gerard.benim göğüslerim 75 beden boyum 1.76 kilom 57 aynı zmnda modellk yapıorum ancak amelyt olmak istemiorum dogal we saglıklı yollardan gögüslermi büytmek istiyorum.bana yardımcı olablrmsn?

tbki yardımcı olrm zaten çok yazdım burya yazdıklrımı okuyrak da blgileneblrsin ama sormak istediği şeyleri sor yanıtlarım opuyorumnanaktan

vay be süpermiş canım.. inş kalıcıdır.. benim de bir hafta oldu baya bir dolgunluk var hadi bakalım hayırlısı :))) kaydirigubbakcemile5

kalıcı olup olamdığnı blmiyrum daha çnkü hç brakmadan kullandım bugün tam bir ay oldu ve şişenin tam yarısı şişeyi btrmeyi dşünüyrum hadi bklm inş. zemuszemus

ben şöyle yapıyorum bnm de brisi daha büyük.büyük olna az masaj yapıyrum diğerne oranla şuan eşit gbi duruyo bu yöntemi uygulycam eşitlenr blki

ben denedim bi faydasını görmedim ama ozon yağı tavsiye ederim kantaronlusunu sertleşme ve dikleşme hissediyorum. yüzümde akne ve sivilce çok onun içinde ozonlu kayısı çekirdeği yağı dediler ondan da deiyecem olumlu olursa yazarım sizlere

nasıl kullandın anlatır mısın

Ben de başladım kızlar inşallah herkes faydasını görür :Saruboceq:bugün 2. günüm sizle paylaşıcam deneyimlerimi. opuyorumnanaktan Başlamama en çok gerard yardımcı oldu çok teşekkür ederim. olumunekankayizsmile

slm kızlar ben de çörekotu yağı ve mersin yağını karıştırıp sabah uyanınca sürmeye başlamıştım akşam yatarken de rezene yağı sürüyordum sonra üşengeçlikten bıraktım.Şimdi regl dönemime bir kaç gün var göğüslerimde hissedilir derecede dolgunlaşma ve sertleşme oldu.Öncesinde de regl dönemlerinde hassaslaşıyordu ama kayda değer derecede değildi. ben de acaba kullandığım yağların mı etkisi diye rezene yağına yeniden başladım. bakalım ne olacak.ama ben düzenli kullanamam gibi geliyor daha zahmetsiz bir yöntem arıyorum.

ya kızlar bende büyüme falan olmuo hala80 bir aydan fazladır kullnıorum 8 gündür hayıt içiorum yanlışmı tüketiorum acaba ? yağda bitti nerdeyse hala hiç bi değişim :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…