Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörek otuyla göğüs büyütmek gerçekten mümkün

Hayiti buldummmmmm bu aksam icicem :) bakalim bi etkisi olcakmi buralarda buldum ya ona sukur nadya yanlis topikteyiz bide :} hayit topigine gecelim

Son düzenleme:
geçici falan deil 2gundur hiçbirsey yapmıyorum inme falan olmadı sadce yag deil hayıtta içiyorum ben gülni...

canım çok sevindim bulduguna inşallah sanada yarar gelişmeleri yz :) aman canım farketmez hangı topikte oldugumuz

Son düzenleme:
bacaksız tadına dayanamıyorsan içine elma koy kaynat ve burnu kapatıp iç dadı guzel oluyo ve aynı etki oluyo :) koycam foto bikaçgün sonra :)

Son düzenleme:
ladylove ben masajı oturarak yapıyorum aslında ne şekilde yaptıgın önemli deil sen yapta hertürlü etki veriyo:)

canım çok sevindim bulduguna inşallah sanada yarar gelişmeleri yz :) aman canım farketmez hangı topikte oldugumuz

Evet buldum cok sukur dün ictim yatmadan önce mentolu bi seker le ictim daha dayanikli oldu seker sayesinde :) bi yarim saat sonra bi tuhaf oldum boyle basim döndü ve organlarim hariketlendi gibi bisey oldu ama uykuya dalinca sabah iyiydim :) hormon duzenleyici etkiside var adet duzenleyici falan yani umarim gogusumude buyutur her aksam denicem 15 gun boyunca baktim hic bi fark yok õlculerim hala ayni birakirim ozaman

zeycan nasıl buldun bende sevindim bulduğuna :))

vallah ilk yaptigim sey hayitin almancasini bulmak mönchspfeffersamenmis, direk bikac eczaneyi aradim yok dediler bio dükkanlarini aradim yok dediler hatta bilmiolardi bile bu tohumu hatta gittim baharat bölümlerini bile taradim hani nane kekik bölümleri varya ordada yok en sonunda aradigim bi eczanenin bas hekimiyle görüsmek istedim ve ona anlatim benim adet sancilari cok fena agri kesici almak istemiyorum bu tohumun o agriyi dindirdigini okudum internette illede deneemek istiyorum nerden bulabilirim dedim sonra bu arastirci bikac yeri aradi kitaplara bakti falan bi ülkeden siparis verdi yani buldu bu sefer gittim o eczaneye aldim vallah aktarci olmayan bi ülkede yasiosan zor ama buldum cok sükür :) hatta sac uzatmak icin bemis ampul istiyordum onu almanyada bulaamadim resmen yok 2 sene türkiyeden birinin gelmesini bekledim ona getirtirdim öyle yani :) bu hayit tohumunu bulmam mucize valla

baya uğraşmışsn canım inşallah değer uğraştığına bende çörekotu yağı aldım dün aktardan nadya sayesinde daha başlamadım yaa çok üşeniyorumm

baya uğraşmışsn canım inşallah değer uğraştığına bende çörekotu yağı aldım dün aktardan nadya sayesinde daha başlamadım yaa çok üşeniyorumm

ilk cörek otunu denedim zaten 4 gece sürüp masaj yaptim ama ne agri ne dolgunluk ne baska bisey ümidim kirildi biraktim hayitada cok ümit bagladim ama tadi cok fena acimsiymis mentholu seker emerek iciyorum valla umarim dedigin gibi deger bukadar caba :26:

sende çabuk pes etmişsin ama çörekotundan baksana nadya baya görmüş yararını..

Kızlar acaba çörek otu yağını sürme ile değil de , doğal olarak balla karıştırıp yediğimizde de göğüslerde büyüme olur mu ?
Çünkü ben bunu 3-4 gündür yapıyorum 1 kaşık bala çörek otu ezip bir sabah bir akşam yiyorum. Dışardan gelebilecek her türlü hastalık ve virüslere karşı inanılmaz güçlü bir antioksidan , bağışıklık sistemini güçlendiriyor

Geçen kış bende yapmıştım 1 ay kadar, hiç bir faydası olmadı poğaça gibi kokmaktan başka

sende çabuk pes etmişsin ama çörekotundan baksana nadya baya görmüş yararını..

Nadya cörekotuyla bûyütmediki canim o hayitla bûyuttu ondan bnde ümitlendim ya hayita :) cõrek otuyla masaj yapiyor ama o pek büyutmedi demisti

kızlaaaarrr hem yağla hemde hayıta devam ediyorum hangisi yaradı bilmiyorum ama yaradı baya işeee size foto koyabilirsem koyucam :)

Son düzenleme:
calaa bilmiyorum yarar mı yaramazmı canım :26:

Son düzenleme:
kızlar işte göyüs dekoltem bukardacık çıkıyor :) bu ben değilim ama :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…