çorap!!!

Zeynep28 maras

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
2.507
19
kızlar havalar çok sıcak evde kızıma kolsuz çıtçıtlı badi giydiriyorum dışarı çıkarken havanın durumuna göre farklı tabi ama çorap evde hiç giydirmiyorum ayakları çok sıcak zaten ama bazı insanalar bebek ayaktan alır gazı hastalığı diyo kafam karıştı çorap giyirmelimiyim?

tAtLIM,
bende giyidymiyorumHoş giydirsemde sürterek çıkarıyor benim küçük farem.zaten çok terleyen bir bebek.islik oluyor.nasılsa kışın hep kapalı kalacaklar bırakalımda hava alsın fındıklar:)
sevgiler
naz&emirhan

merhaba cnm
ben giydiriyorum devamli
disari cikarkende giydirdim ebem yaz ayindayken bile cok dikkat et corapsiz olmasin demisti ama tabi havanin derecesine bagli cnm abarti sicaklarda giydirmiyorum

ama cnm orasi kac derece bilmiom burasi genelde 17 en fazla 30 derece cogu zamanda yagmurlu
30 derece olunca hic giymio

bende genellikle giydiriyorum çünkü ayakları soğuk soğuk oluyor annemde karnı ağrır o daha küçük diyor ama bazen çok sıcak olursa veya oynasın diye çıkarıyorum

ben dışarı çıkarken giydirmiyorum genelde ama evde devamlı klima açık
ayakları buz gibi oluveriyor giydirmezsem arada klimayı kaptırsam çıkartıyorum ama

bende genellikle giydiriyorum çünkü ayakları soğuk soğuk oluyor annemde karnı ağrır o daha küçük diyor ama bazen çok sıcak olursa veya oynasın diye çıkarıyorum

evet ayaklarıyla oynamaya bayılıyo benimki daha yeni öğrendi zaten çorap olduğunda tutup çekiyo cadı..
bu sıralar ağzına götürmeye çalışıyo ağzını kocaman açıyo ama denk getiremiyo

ben de genelde çıkarıyorum çorabını. sık sık yokluyorum üşüyünce giydiriyorum. sıcak havada çorapla durursa terliyo ayakları ıslanıp buz gibi oluyo sonra

Ben oğluma çorap giydirmiyorum. Zaten çok sıcak oğlumda sıcağı hiç sevmiyor serin olduğunda hava neşesi yerine geliyor sıcak olunca huysuzlanıyor. Birde bence nasıl alıştırırsanız öyle gider aman hasta olacak falan diye üzerine çok düşerseniz bu sefer daha çok hasta olur Sakınan göz misali.Bebegim ince bir çıtçıtlı atletle duruyor bütün gün çok şükür hiç birşeyide yok çok sağlıklı. doktorumuz bile öyle diyor çok soğuk nasıl iyi değilse çok sıcakta iyi değil bebek için

hakısın doğumdan beri çok sıcağa alıştırmadım kızımı benimkide öyle çok sıcaklarda huysuzlanıyo biraz yağmur yağsın keyfi yerine geliyo hemen.. bu arada maşallah oğluna nede tatlıu çıkmış resimi..nasıl koyuyosunuz oraya resim?

üst kısımda nickin yazıyor ya
son ziyaretiniz
özel mesajlar
ruh haliniz
orada özel mesajların üzerini tıkla profille ilgili seçenekler çıkacak solda oradan resim koyabilirsin

duruma göre değişiyor dışarı çıkarken giydiriyorum bazen evdede giydiriyorum baktım çok sıcak oldu çıkartıyorum bütün gün üst değişiyoz zaten :S

bende evde hiç giydirmiyorum çok sıcak oluyor ama hava serin olursa ve banyo yaparsa giydiriyorum ama genelde alttan çıtçıtlı badyle duruyor zaten emince çok hareket edince çok terliyolar ama dışarı çıkıcaksak ince bir çorap giydiriyorum...a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…