çooookkk ama çoookkk acil......sanırım bu sefer oldu :))

canım ben vakıf gurebada 2 jinekolog tarafından değerlendirildim.
sonra birde çapa yı deneyim dedim ordada bi sorun olmadığı ortaya çıktı en son vakıf gurebadaki doktorlarım tarafından cerrahpaşa endokrin bölümüne gönderildim fakat şu sıralar işlerim çok yoğun olduğu için biraz ara vermek zorunda kaldım.

ben bahçeci kliniklereine gittim ve tavsiye ederim mustafa bahçeci ye gitmenizi onun sayesinde oluşumu kucagıma alabildim canım

:Saruboceq:yerimsenibenyerimseniben

regl belırtılerı hamılelık belırtılerıyle aynımı arkadaslar.hamış kalanlar tecrüblıdır bılırler...

Evet hemen hemen aynıdır erken dönemdeki belirtiler canım..
Kızlar ben ikinciye hamileyim,ilk bebikimde defalarca yaptım eczaneden alıp çıkmamıştı,kan testinde çıkmıştı.İkincisinde iki aylıkken hastane de idrar testi yaptım orda da çıkmadı..İdrar testlerinde çıkmaması demek hamile olmadığınız anlamına gelmez..
Mide bulantıları vs.8.haftada filan başlar bebek tutunduktan sonra..
Bi ipucu verim,döllenme döneminde kabız olur,biri kafanızı arkadan tutup çekiyormuş hissi olur..Bi de bende şiddetli bel ağrısı olmuştu,baldırlarıma ayaklarıma vuruyordu..
Eşime şöyle dediğimi hatırlıyorum ya ben hamileyim ya da bi hastalığım varkaydirigubbakcemile3

aaaaaaaaaaohaoldumsmile bende bi kaç gün önce kabızdım ama bu sabah geçti birde gecen hafta vajinamda 3 gün süren bi kaşıntı olmuştu kesin mantar oldum dedim ama yok kendiliğinden geçti.
ayın 26sında adet olmalıydım ama bugün azcık kan geldi saat 2 gibi daha halen birşey yok ama felaket bel ağrısı çekiyorum sanırım yarın sabah adetim başlarsenağlama

:lepi: :lepi::CüvCüv:
şaşırabilirm artık , Hamileyimmmm...bilmiyorumkismile

:lepi:
:lepi::CüvCüv:
şaşırabilirm artık , Hamileyimmmm...bilmiyorumkismile

senın adına ck sevındım canım..allah bebegınıde kucagına almayı nasıp etsın hayırlı olsun.Hamılelıgının guzel gecmesı dılegıyle tatlım opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…