çooookkk ama çoookkk acil......sanırım bu sefer oldu :))

zaten hiç adet olcak gibide değilim göğüslerimin ucları sızlıyor şişlik yok ama ucları cok fenaohaoldumsmile

::))kübracım yemin ediyorum heralde heyecandan olucak henüz tık :CüvCüv:yok :)) sana hbr vericem mutlaka :))

canım belirtiler anca 6 veya 7. haftalarda başlıo bu da reglinin 2-3 hafta geçmesi demek oluyo.ben sadece göğüslerimden anlamıştım en erken belirtiyi göğüsler veriyo sanırım benim daha yumurtlama zamanımda ağrımaya başlamıştı ama çok farklı bir ağrıydı kramp giriyodu resmen sağa sola yatamıodum.

ben de seninle aynı belirtileri yaşıyorum canım hakkımızda hayırlısı benim sat 29 ağustos. ortalama 30 günde 1 olurum ben.daha olmadım ateşimde 3 gündür 36.8,36.9.37 gidiyo.inşallah hamilesindir.

::))kübracım yemin ediyorum heralde heyecandan olucak henüz tık :CüvCüv:yok :)) sana hbr vericem mutlaka :))

kız hala işemedinmi ayyyy meraktan catlayacam vallaa....bende bugun 2li test için dr gittim bebegimi gördüm ayy kocaman olmuşşşşş...........:) darısı sizin başınızaaa

belirtilerinin tümü bende de var.ama umudum yok.özellikle göğsümden umutsuzluğa düştüm.benim göğüslerim biraz tombiş.adetim yaklaşınca normalde kocaman olur ve çok hassaslaşırdı. bu sefer şiş ama hiç hasaslaşmamış.düşük yaptığım gebeliğimde acayip hasaslaşmıştı.birde adet olcakmışım gibi bacaklarım karıncalanmaya başladı.adet olmadan önce olurdu.bu gün kan tahlili yaptım sonuç yarın ama birşey beklemiyorum

bndede belirtiler olarak sık idrara çıkma ve gaz vardı karnım kas katıydı
inş. hamilesindir.

ama bulantı falan daha şimdiden olmaz

bence bi idrar testi yap varsa çıkar gibi gözüküyo nerdeyse 1 ay olmuş.. inşallah hamilesindir cnm..

Selam kızlar,benm belırtılerın dışında özellıkle göbek deliğimin yaklaık bı 8 cm aşağsnda ,kasık deıl yanı ıkı gundur şiddetlı batma var..hep aynı nokta ..böle bse yasayan oldumu...garip bi soru olmamştr umarım:))))))))))

bndede belirtiler olarak sık idrara çıkma ve gaz vardı karnım kas katıydı
inş. hamilesindir.

ama bulantı falan daha şimdiden olmaz

cnm ya şu sık ıdraraa cıkma bende de var üstelik abartsz 10 dk da bir..gece uyandırıyor...bide garip batmalar...göğüslerde damarlanma var ağrı yok mıdem bulanmıyor..adetıme bı hafta var sende en belrgn ne vardı cnm:????

cnm bnde en çok karnım taş gibiydi.yani gaz vardı.
idrara çok sık çıkıyordum
damarları bakmamıştım heralde hatırlamıyorum çünkü.
adetime 3 gün kala test yaptım ve çıktı bnm bebek:)

allah isteyen hepinize versin inş.

bence kendini hiç merakta bırakma eczaneden test alıp on dakikada kurtul meraktan ama dediğin gibi ümitlendirmek istemem ama bende de sık idrara çıkma sabah yemek yiyememe akşam sınır tanımıyorum tabi şuan 20 haftalık hamileyim

:Saruboceq:yerimsenibenyerimseniben
o yüzden bekliyorum tatlım zaten :) belkide regl olucam ondan bu belirtiler..boşuna ümide kapılmıyorum artık,ilk denemeler zaten :)

regl belırtılerı hamılelık belırtılerıyle aynımı arkadaslar.hamış kalanlar tecrüblıdır bılırler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…