coook güzel ve anlamli...

incitanemtuana

EVLI MUTLU IKI COCUKLU :)
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
25.344
26
41
cokguzelveanlamlibiryaz.jpg

cokguzelveanlamlibiryazj.jpg

cokguzelveanlamlibiryazg.jpg

cokguzelveanlamlibiryazc.jpg

cokguzelveanlamlibiryazt.jpg

cokguzelveanlamlibiryazi.jpg

cokguzelveanlamlibiryazo.jpg

cokguzelveanlamlibiryazn.jpg

cokguzelveanlamlibiryazx.jpg

cokguzelveanlamlibiryazb.jpg

cokguzelveanlamlibiryazgez.jpg

cokguzelveanlamlibiryazxoy.jpg

cokguzelveanlamlibiryaza.jpg

cokguzelveanlamlibiryazr.jpg

cokguzelveanlamlibiryazicj.jpg

cokguzelveanlamlibiryazu.jpg

cokguzelveanlamlibiryazz.jpg

HERŞEYIN KIYMETINI ELINDEYKEN YANINDAYKEN BILKI SAPASAGLAM TUTKİ SEN YORULDUGUNDA O SENI BIRAKMASIN ELINDEN KAYDIGINDA BELKİDE ÇOK ÜZÜLÜRSÜN AMA İŞ İŞTEN GEÇMİŞ OLUR

36bf0px5.gif

(ALINTI)

Harika bi yazı ablamm çok beğendim eline sağlık a.s.

şuanki durumuniçinde b yazı çok kötü geldi bana.
gözek yine hortladı topiğinde incitanemin nickiyle geldi biri ve onun 10 gün önce öldüğünü söyledi inanamıyorum ya senağlama

gözek yine hortladı topiğinde incitanemin nickiyle geldi biri ve onun 10 gün önce öldüğünü söyledi inanamıyorum ya senağlama

Bu ne şimdi??? Konuya yorum yazacakken bunu okuyunca - zaten konunun dygusallığı ile havalanmış olan tüylerim diken diken oldu..
İncitanemtuanam muhteşem bir paylaşım. Emeğine yüreğine sağlık canım benim.
a.s.

ben daha konuyu hala anlamis diilim ama cok yakin arkadaslarim bundan dolayi cok üzüldüler sakami gercekmi bilmiyorum ama sakaysa kötü bir saka gerceksede allahim cok kötü bi olay
ama bu yazidan dolayi cok msj geldi bana orasi kessin

harika incitanem tuana valla yürü kim tutar senii harika paylaşımlarda bulunuyorsun hemde ders verici hiçbiri boş değil cnm benim emeğine güzel yüreğine sağlıkkk

harika incitanem tuana valla yürü kim tutar senii harika paylaşımlarda bulunuyorsun hemde ders verici hiçbiri boş değil cnm benim emeğine güzel yüreğine sağlıkkk

:eek:verin gazi evladim verinnnnn:eek:
cok tsk ederim kalbi temiz yüregi güzel arkadasim :nazar:boncugum begenmene sevindim canimmma.s.

X