Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Dinlenirsem kalkamam sen nasıl oldun tatlım :26:
Evet bekleyincede kalıyor
Bugün kan tahlili yaptırdım.TSH göklere çıkmış,kan değerlerim yerlerde
Kolestrol,şeker vs daha çıkmadı onlarıda yarın alacağımAma sıkıntımın sebebini bulduk

Evet bekleyincede kalıyor
Bugün kan tahlili yaptırdım.TSH göklere çıkmış,kan değerlerim yerlerde
Kolestrol,şeker vs daha çıkmadı onlarıda yarın alacağımAma sıkıntımın sebebini bulduk

İyi yapmışsın doktora gitmekle canım kansızmısın canım :26:çok anlamayan biri olarak

İyi yapmışsın doktora gitmekle canım kansızmısın canım :26:çok anlamayan biri olarak

Canım TSH sorunum var yıllardır..Üst seviye 3.5 benim 8.5 olmuşAslında ilaç kullanıyordum 3-4 aydır ihmal ediyorum değerler uçmuşKansızlıkta var çok düşmüş kanım haliyle başım fır fır dönüyor

Canım çok geçmiş olsun dikkat et ilaçlarını kullan tansiyonundan beliydi kansızlık bol bol kuru üzüm ye

Bulgur pilavi yarismasi olsaydi kesinliiikle birinci olurdum

Ama sondan birinci

Bulgur pilavı da yapabilirsiniz
Yok canım niye öyle düşünüyorsun

Aaa sahimi
Ablacim sonuclari biliyorsun bir sefer bile tuttuaramdim
Ama azim edicem insaAllah basaricam - elbet bir gün basaracagim

Egunal ellerine sağlık , her ikisi de çok harika .

Etli nohutlu bulgurdan kargolasana

Diğerini lamb dan isteyeceğim

sağol Aus cum
etli nohutlu bulgur biteli o hooooooooo
lakin senin için yaparım

Ellerine sağlık canımPilavlarının devamını bekliyoruz

sağol Nevrestecim bende devamını getiririm diye düşünüyorum pilav tüketiyoruzda maşallahımız var karı koca
bu arada geçmiş olsun TSH tavana vurmuş..
çok fena benim de bir dönem yükseldi nasıl bir baş dönmesi yaşadım anlatamam sana..
inşallah düzelirsin hemen..

malzemelerimi babişe aldırdık annemleyarın bi aksilik çıkmasa tekrar mıtfağaaaaaaaaaaaa giriyorum:26:

oooo süper bir haber bu canım çok sevindim..
sınavlarının arasında zaman ayırman çok güzel..

Afiyet olsun canım
Evet canım haşimato var bende değerlerim yıllardır 3.5 üstüne çıkmamıştı 8.5 olmuşOda sıkıntı yapıyor Sağol canım inşaallah

Elimden geldiğince çabalayacağım abla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…