Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Bilmem canım:44:Olabilir aslındaTencere küçük kullanırsan kenarlarına süsleme yapabilirsin

ı ıh kurtarmaz ya küçük neyse belkide nasip değildir

İdare eder canım Dünden beri başım ağrıyor, akşam başlıyor uyuyana kadar geçmiyor
Okusana beni oaradan nevoş

Canım stres falan varmıydı son günlerde bu arada inşallah değildir ama bu senenin garip grip virüsü bu şekilde baş ağrısı ile başlıyormuş :26:

Hemen bahane hazır
Evet ben 10 gündür o griple uğraşıyorum yapıştı gitmiyor

Hemen bahane hazır
Evet ben 10 gündür o griple uğraşıyorum yapıştı gitmiyor

hazır tabi
geçmiş olsun canım :26:benim eşim ve kızımda atlattı çok uzun sürüyor ya ben denetim gelecek diye bitki çayları vs içip durdum baş ağrısı oldu şimdide hafif öksürük başladı ama eşim kadar şiddetli değil...
Yarın tahlil yaptıracağım canım Benimde hep düşüktür ama bu ara çok düşüyor

9-5 çok sıkıntılı bir tansiyon değil canım...benim yüksek tansiyon çıkmadan önce sürekli o civarlardaydı...hatta birgün başım ağrıyordu eve gelirken eczaneye uğrayıp ölçtürdük 8-4 çıktı eczacı şaşırdı ''sen nasıl ayaktasın acile gidin'' dedi ama ben kendimi acile gidecek kadar kötü hissetmiyordum...

Geçmiş olsun canımİnşaAllah önemli birşey değildir
Sağol canım

Sizede çok geçmiş olsun canım
Canım dün 8-6 ydı.Düşüyordu ama bu kadar değilÇok işim var işlerimi yapmam lazım düzelsin artık

Yarın tahlil yaptıracağım canım Benimde hep düşüktür ama bu ara çok düşüyor

geçmiş olsun canım ..ben de bildim bileli düşük tansiyonum..8 -4 en normali..ama 4 -2 olduğu zaman problem oluyor bende de.

geçmiş olsun canım ..ben de bildim bileli düşük tansiyonum..8 -4 en normali..ama 4 -2 olduğu zaman problem oluyor bende de.
Çok teşekkür ederimEvet herkesin normal bir tansiyonu var benimki genelde 11-8 olur8-5 8-4 bayağı düşük oluyor benim için
Günaydın nevoşşşş kahve nefiz,fincanlara bittim harika :13: ellerine sağlık
Sağol ablam afiyet olsun
uffff kahveee. günaydınlarrr
Günaydın
Günaydın Hanımlarrrr
Günaydın
Günaydinlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Kahve yok ben güne böyle basliyorum:

Eki Görüntüle 933219
Günaydın canım bende bundan alabilirim teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…