Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175

yok yok az sonra silinir o mesaj :18:

bak yaa böyle mi örnek olcan bana
büyüğüm olarak önce sen katılmalısın
Ne yazık ki bulup gösteriyorum
Olmaz sonra yarışmada yorum yapamıyorum yarışmacılar için oy toplayamıyorum siz bilirsiniz
taktım sana hep senmi bizim peşimize corcu salacaksın bende asılsız haberlerle gündem oluştururum işte

kayıt altına alacakta kendisi

patates kızartısan gülcem ama ben tutamam bak kendimi şimdiden diyim
Ben katılırım sorun değil ama o zaman link dağıtamıyorum link eklerim oy topluyor derler

Ben ne almadım ki
Çaydanlığımı yakan kocam yüzünden çaydanlık aldım
2 Adet tencere aldım
servis tabağı aldım
o hoooo yok yok bende
çok parça aldım ben

Ooooo en iyisini yapmışsın , bende olsam ıncık cıncık 3-5 parça alırım heralde .

Tekrardan iyi günlerde kullan .

Not: Senin eşinde mi yaktı çaydanlığı Benimki de demliğinde ıhlamur kaynatmış , sonra buharlaşmış , fosillenmiş , derken demlik tırt

normal sarı da değil
tek tek kızartsam ancak olur

dimi yaa

Az kaldı hissediyorum , az daha konuşursak manav hüseyin amca sponsorluğunda renginadan patates aşkı başlığını görür gibiyim

Diyet yemeklerini onlar yapsin biz de onlara sinir olalim.

Sen ne tür bir patates pişireceksin , pişti olmayalım , sadete gelelim

Desteğinizi eksik etmeyin Rengina yarışmaya katılacak

Allahım yarıldım
yanımda kardeşim uyuyor düzgünce gülemedim de

Çok farklı patates kızartma sunumları var
ben bilmem sunum munum

Desteğinizi eksik etmeyin Rengina yarışmaya katılacak

Bana gelen hisler sana da geldi değil mi

Evlenecek çeyiz alır işte ahh ahh düşün bunları rengina , cook plusla hayallerinin mutfağına şahane parçalar kazanmak istemez misin ?

Bana gelen hisler sana da geldi değil mi

Evlenecek çeyiz alır işte ahh ahh düşün bunları rengina , cook plusla hayallerinin mutfağına şahane parçalar kazanmak istemez misin ?

yok yok gitsin o hisler sizden kış kışşşş

hayallerimin mutfagını düşünemeyecek kadar dolu kafam

kazen bedava verirse neden olmasın ama

Son düzenleme:

sağol tatlım..
büyük parçalara ihtiyacım yok ufak tefek eksiklerim daha fazlaydı bende değerlendirdim süper oldu valla..
benim sevgili eşim kişisi iki kere yaktı hemde sabahları çok erken kalkar bazı zamanlar çayı koyar altı açık bırakır gider salonda uykuya dalar sonra ben kalkarım ve dibinde suyu bitmiş çaydanlığın renk değişikliğine uğradığını görürüm deliririm ilk seferde idare eder bir haldeydi ikincisinde tamamen içine etti...iki kerede yakılırmı çok seviyordum ben çaydanlığımı demekki koca milleti mutfaktan uzak tutulmalı

yok yok gitsin o hisler sizden kış kışşşş

hayallerimin mutfagını düşünemeyecek kadar dolu kafam

Kafan dağılsın diye gir mutfağa diyoruz zaten , hem azıcık öğren bunları adam demesin hep yımırta yımırtaaa nere kadar rengina

Aus sen bu gece süpersinTabi ki neler neler alır

Sorma nevreste , yeni yaşımın içine bir şey attılar heralde

O zaman patates salatası yapabilirsin
egunal gülerim dedi ama

ben en iyisi benim herifi koyayım yarısmaya o benden iyi biliyor yemek yapmayı valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…