Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175

egunal gülerim dedi ama :KK43:

ben en iyisi benim herifi koyayım yarısmaya o benden iyi biliyor yemek yapmayı valla :KK60:

Evlenince ona yaptıracak yemekleri heralde :KK20:

Adamın önünden aşı eksik etmeyeceksin , bunun yoluda yarışmaya katılmaktan geçer (bana bak katılmayacaksan boşuna dil döktürme bana bu kadar:KK37: )

Maşaallah yeni yaşın sana mutluluk güzelik getirsin:nazar::KK19:

Sağol canım benim , Rabbim hepimizin ömrüne güzellikler nasip etsin :KK19:

Ne yazık ki bulup gösteriyorum:KK51:
Olmaz sonra yarışmada yorum yapamıyorum yarışmacılar için oy toplayamıyorum siz bilirsiniz:KK52:

Ben katılırım sorun değil ama o zaman link dağıtamıyorum link eklerim oy topluyor derler:KK60:

Efser dağıtır bu kez:KK1::KK1:
oy toplamak ve sen ikisi bir arada olamaz inanan olursa kendini intihar etsin:KK1::KK1::KK1:
bu arada cookplus ın hediye çeki devam edecekmi acaba..
3 kategori için diye hatırlıyorum ben:26::26::26:

Son düzenleme:

Adamın önünden aşı eksik etmeyeceksin , bunun yoluda yarışmaya katılmaktan geçer (bana bak katılmayacaksan boşuna dil döktürme bana bu kadar:KK37: )

kız yok şaka maka ben cidden katılamam hem zamanım yok hem böyle mutfakta level atlamıs üyelerin içinde :18:
kendi çapımda yapabiliyorum sadece:KK30:

Son düzenleme:
sağol tatlım..
büyük parçalara ihtiyacım yok ufak tefek eksiklerim daha fazlaydı bende değerlendirdim süper oldu valla..
benim sevgili eşim kişisi iki kere yaktı hemde sabahları çok erken kalkar bazı zamanlar çayı koyar altı açık bırakır gider salonda uykuya dalar sonra ben kalkarım ve dibinde suyu bitmiş çaydanlığın renk değişikliğine uğradığını görürüm deliririm :KK15::KK15: ilk seferde idare eder bir haldeydi ikincisinde tamamen içine etti...iki kerede yakılırmı çok seviyordum ben çaydanlığımı:KK37::KK53::KK1::KK1::KK1: demekki koca milleti mutfaktan uzak tutulmalı:63:

Bizimki zaten uzak ..Ihlamuuuurdaaaaaan ıhlaaamuraaaaa :KK1::KK1:

Ben yokum ki.:KK24:yenilere yer açmak lazim.:KK53:

Sen ne yapacaksin.:KK23:

Yok ben tövbeliyim bu sefer ipucu bile vermem , geçen yarışmada perde pilavının patentini aldım , ne oldu katılamadım .

Bak katılıvereydim bugün doğum günümde belki süpriz müpriz yapıverirlerdi bana :KK52::KK52:

Ama kısmetse katılacağım bu sefer .

kız yok şaka maka ben cidden katılamam hem zamanım yok hem böyle mutfakta level atlamıs üyelerin içinde :18:

İyi peki madem :KK17:

Ben değil ama manav hüseyin çok üzülecek bu kararına :KK14::KK14:

Amin canım:KK16:
Efser dağıtır bu kez:KK1::KK1:
oy toplamak ve sen ikisi bir arada olamaz inanan olursa kendini intihar etsin:KK1::KK1::KK1:
bu arada cookplus ın hediye çeki devam edecekmi acaba..
3 kategori için diye hatırlıyorum ben:26::26::26:
İlla katılayım istiyorsunuz:KK9:
Teşekkür ederim böyle düşünmene sevindim:KK17:
Canım Kazen süprizler olabileceğini söylemişti yakında öğreniriz:KK34:
evet gülmicem şaka ettim ki ben:KK1::KK1::KK1:
patatesin en güzel halidir kızartma bu akşam menümde vardı gülünürmü hiç direk yenilir:KK56::KK56::KK56:
Bence de yenir:KK56:

Hayallerim yıkıldı:KK59::KK53:

Yok ben tövbeliyim bu sefer ipucu bile vermem , geçen yarışmada perde pilavının patentini aldım , ne oldu katılamadım .

Bak katılıvereydim bugün doğum günümde belki süpriz müpriz yapıverirlerdi bana :KK52::KK52:

Bir ıhlamursa derdi sen yapıver bütçe çaydanlık parası yüzünden sarsılmasın :KK51::KK51::KK6::KK6::KK1:

acil kaçıyorum..hepinize iyi geceler hatunlar...
rüyamda kesin patatesli bişiler görcem :KK1::KK1:
hayır olsun inşallah:KK1::KK1::KK1:

Evet söyleme yine nazar değmesin.doğum günü suprizi belki bir ay sonra olur.hic belli olmaz dimi.:KK23:

Amin canım:KK16:

İlla katılayım istiyorsunuz:KK9:
Teşekkür ederim böyle düşünmene sevindim:KK17:
Canım Kazen süprizler olabileceğini söylemişti yakında öğreniriz:KK34:

Bence de yenir:KK56:

Hayallerim yıkıldı:KK59::KK53:
ama nevoşum :KK30::KK19:

acil kaçıyorum..hepinize iyi geceler hatunlar...
rüyamda kesin patatesli bişiler görcem :KK1::KK1:
hayır olsun inşallah:KK1::KK1::KK1:
iyi geceler canım :KK16:

Hayırlısı olsun canım herşey de bir hayır vardır:KK19:

Benden de iyi geceler.

Bana oy veren herkese de çok tesekkur ederim.:119:

Furkancaya da ayri tesekkur ederim son oyum için.:KK16:

Son düzenleme:
X