@Cookiie arkadaşımız için Ya Şafi

Dikiş atılmış canım 🥲 inşallah bundan sonra sakince gününü beklesin minik kuş🤲🤲
Ayy çok sevindim çok şükür güzel haberler almak nasip oldu 🥹🥹
Sağlıkla, sıhhatle kucağına almak nasip etsin Rabbim 🤲🏻🥹
Cookiie Cookiie çok geçmiş olsun gözün aydın canım çok sevindim ikimizde iyisiniz maşallah 🥹🧿💐🫶🏻

Ayy çok sevindim çok şükür güzel haberler almak nasip oldu 🥹🥹
Sağlıkla, sıhhatle kucağına almak nasip etsin Rabbim 🤲🏻🥹
Cookiie Cookiie çok geçmiş olsun gözün aydın canım çok sevindim ikimizde iyisiniz maşallah 🥹🧿💐🫶🏻
Çokk şükür valla aklımdaydı sürekli 🥲
Seninde gözün aydın kuzum sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim vaktinde zamanında 🥲🤲🤲

Çokk şükür valla aklımdaydı sürekli 🥲
Seninde gözün aydın kuzum sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim vaktinde zamanında 🥲🤲🤲
Amin inşallah kurabiyem, Allah razı olsun güzel duaların için 🤲🏻🥹💐💫✨
Tüm gebeler zamanında sağlıkla, kolaylıkla doğum yapsınlar inşallah hayırlısı ile bebek isteyenlere de Rabbim tez zamanda kolaylıkla nasip etsin inşallah 🤲🏻 🥲🌺

Kızlar hepinizden tel tek Allah razı olsun çok yazamıyorum damar yolu sağ elimde takılı ameliyatım iyi geöti çok şükür bebekte şuanlık iyi inşallah dikişlerim sorunsuz bizi götürür doğum zamanına kadar elimizden geleni yaptık🤲🏻🩷🩷🩷

İyiyim çok şükür hastanedeyim hala ama ameliyattan sonra enfeksiyonun biraz yükseldi onun için antibiyotik tedavisi yapıyorlar baya bir düşürdük çok şükür ama iyice sıfırlanmadan çıkarmayacaklar galiba
Çok geçmiş olsun canım.

İyiyim çok şükür hastanedeyim hala ama ameliyattan sonra enfeksiyonun biraz yükseldi onun için antibiyotik tedavisi yapıyorlar baya bir düşürdük çok şükür ama iyice sıfırlanmadan çıkarmayacaklar galiba

Olsun iyi ol da tekrar hastaneye gitmekten daha iyidir orda kalman

nasıl oldun canım iyi misin?

Canım nasılsın iyisiniz inşallah? Çok üzüldüm çok geçmiş olsun rabbim sağlıkla zamanında kucağına almayı nasip etsin inşallah

X