Cookie arkadasimizin babası icin YA ŞAFİ cc okuyoruz

Ne desem bilemedim uyku hali ile gözlerim fal taşı gibi açıldı mevlam acı vermeden yanına almak istemiş çok acı ama Rabbim mekanını cennet sizlere de sabır versin Cookiie

Allah okuyan herkesten razı olsun babamı kaybettik malesef bir fatiha okurmusunuz lütfen
Yüce Allah rahmet eylesin. Nur içinde yatsın. Sizlere sabır ve ferahlık diliyorum.

Haberi okuduğumda, okumuştum. Allah rahmet eylesin. Rabbim yakınlarına sabır, sağlık ve afiyet versin.

Babanızın ruhuna da bağışladım. Allah rahmet eyledin, mekanı cennet olsun. Sizlere de sabır versin.

Başınız sağolsun, Allah rahmet eylesin.

Allah rahmet eylesin yattığı yer cennet olsun nurla dolsun

Başınız sağolsun perim

Fatiha okudum bağışladım Rabbim kabul etsin

Başınız sağolsun Allah rahmet eylesin sabırlar diliyorum okudum fatiha

Ne desem bilemedim uyku hali ile gözlerim fal taşı gibi açıldı mevlam acı vermeden yanına almak istemiş çok acı ama Rabbim mekanını cennet sizlere de sabır versin Cookiie

Başınız sağolsun. Sabırlar dilerim.
1 Yasin okuyacağım.
Fatiha okudum.
Allah rahmet eylesin.

Yüce Allah rahmet eylesin. Nur içinde yatsın. Sizlere sabır ve ferahlık diliyorum.

Başınız sağ olsun. Fatiha okudum. Bağışladım Allah rahmet eylesin

Başınız sağolsun Allah rahmet eylesin sabırlar diliyorum size fatiha okuyup bağışladım

Haberi okuduğumda, okumuştum. Allah rahmet eylesin. Rabbim yakınlarına sabır, sağlık ve afiyet versin.

İnnâ Lillâhi ve inna İleyhi Raciûn. Rabbim merhamet ve rahmetiyle muamele eylesin. Sizlere de sabırlar ihsan eylesin. Amin.

Babanızın ruhuna da bağışladım. Allah rahmet eyledin, mekanı cennet olsun. Sizlere de sabır versin.

Allah rahmet eylesin. Ailesine sabir versin

Fatiha okudum. Rabbim cennetinde buluştursun sizleri.

Çok sağolun kızlar Allah razı olsun hepinizden. Çok zormuş çok yandım ama hamileyim bebeğim etkilenmeye başladı malesef kendimi toparlamaya mecburum biryandan da annemi düşünüyorum yalnız kaldı nasıl bırakıp evime gidicem hiç bilmiyorum
Beni mezarına götürmediler kızlar hamile olduğum için. Böyle birşey varmı bebek doğana kadar gidemicekmiyim bilginiz varmı?

Kuzum neden bilmiyorum ama hamile biri mezara gitmez derler benim teyzemin eşi vefat ettiğinde kuzenim hamileydi onada gitme dediler gitmedi doğum sonrası gitti

Nedir bunun sebebi bilmiyorum ama böyle bir şey var

Bol dua oku Rabbim biliyor görüyor durumu ve bebeğini kendini düşün sende ne zor günler atlattın anne olmak için

Rabbim seni bebeğini korusun bol sabırlar versin Allah rahmet eylesin

Canım ALLAH sabır, güç, kuvvet versin

hamilelik zaten zorlu bir süreç hormonlar değişken. Mezarlık insanın psikolojisini sarsar. Sağlık açısından şuan, gidilmemesi tavsiye ediliyor ki bebeğin etkilenmeye başlamış.

Sağlıklıca bebeğini kucağına al sonra gidersin. Bol bol dua et babacığına.

Maalesef bilmiyorum. Rabbim annenize, size, bebeğinize, sevdiklerinize sağlıklı uzun ömürler versin.
Hayat devam ediyor, ben de babam torunlarını görsün isterdim. Ama bizler en azından babalarımızı çocuklukta kaybetmediğimiz, onları tanıdığımız için şanslı çocuklardık. Yıllar sonra ben sadece buna şükrediyorum.

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

Tamam kızlar çok sağolun
Bizde bu tarz şeylerden teselli buluyoruz. Biranda oldu hepimiz şok olduk ama düşünüyoruz kanser hastasıydı ya hastalığından artık son zamana gelip doktorlar deseydi artık yapcak birşeyimiz kalmadı yatırın eve bekleyin. O zaman günlerce ölüp ölüp dirilcektik onun cektiği acılar oda bilcekyi beklicekti. İnsan bazen ölümün bile iyi haline şükrediyor. Çok acımasızca ama öyle malesefki. Allahım rahat ettirsin yattığı yerde dinlendirsin babalarımızı inşallah cennetiyle ödüllendirsin. Kız evlatlarının duaları çok çok önemliymiş. Elimden geldiğince dualarımla yardımcı olmaya çalışcam ona

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…