Dudak Makyajı Colortrend rujlar

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

summerdream

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
2
1
avon colortrend raisin wine rujundan sipariş etmek istiyorum.genelde rengi katalogtaki gibi olmuyo.kullanan varsa rendinin nasıl olduunu söyleyebilir mi???

canım cok doal bi canlılık katıyo dudağına benim dudaklarım normalde soluk bi renkdir ama bununla cok hoş görünuyo severim kullandığım bi ürün... tam kırmızı deil hafif koyu turuncumsu cart bi renk de deil doal bi görüntüsü var =))

Bende de colortrend var!Alırken arkadaşlarım ısrar etti bir rengi almam için!Hafif gülkurusu rengi.Bana yakışacağını söylediler!Ben de aldım.Bana biraz koyu geldi ama ben daha açık renk beklediğim için koyu geldi. Çünkü katalogta ışık farkı, sayfa yapısı falan etkili. Ama alırsan da bir sorun yaşamazsın çünkü çok büyük bir fark olmuyor arada.Bana yakışıyormuş!:1rolleyes:
Bir de uzun süre çıkmıyor!yerimseniben

Ben severek kullanıyorum valla .... indirimdeyken aldım tanesi 3 ytl ye doldurdum zemuszemus

Hayır cnm benim pembe rujum çok fazla olduğu için kırmızı tonlarını aldım ben ama en yakın arkadaşım tamamını aldı o beğeniyor ama senin hangi renkleri sevdiğin önemli herinsan aynı şekilde taşıyamıyor ten rengine de uyum önemli tabi tekrar indirime girerse ben hepsini almayı düşünüyorum renkleri çok tatlı çünkü (=

sequın biraz acık pembemsi kacıyo dudakda soluk gösterıo bn pek hoslansmıorum cnm =)

Ben Vino Disco ve Rich Berry almıştım. Bir de dudak şeklinde olanının Sparkling Kiss rengini aldım. (Arkadaşım da onun First Kiss'ini almıştı. First Kiss'i daha çok beğendim.) Memnun kaldım ayrıca kokularını çok beğeniyorum. İndirime girdiğinde de çok çok ucuz oluyorlar.

Onlar sevgililer gününde cıkmıstı herkes kapıstı :)) bence de güzeller ama suan yok ztn katologlarda bazen foırsat ürünü olursa cıkıyor..

4 senedir raisin wine gündelik makyajımın vazgeçilmezi! çok doğal çok güzel :)
vino disco da güzel.
rich berry yi de kullanıyorum ama onu çok sevdiğim söylenemez. bende biraz metalik gibi duruyor.

avonun raısın wıne cok ovulmus dıye almaya gıttım bulundugum yerde bır magaza avonun herseyınden stok yapmıs fıyatlarıda katalog fıyatıyla aynı gorerek almak baska gercekten onu degıl vıno dısco yu aldım kataloglardakı ıla cok farklı renkler hepsını ınceledım vıno dısco super bır renk bugdaay tenlılere tavsıyemdır....

X