Çokkkk sık idrara çıkma (aktif mesane) sorunu

İlacı bıraktıktan sonra devam etmedi doğru mu anladım

Boleyn tanı konulmuş aşırı aktif mesane rahatsızlığın varmiydı? Mesane botoxu gibi şeyler önerdiler ama onunda geçici olduğunu söylediler. Şuan kullandığım ilaci özellikle kışın tekrarlama durumu oldugunda kullanıyorum. Yani iyileşme olabiliyor öyle mi

Şimdi ismine baktım da banada aynı ilacı verdi

Benimki de kışın kötülesiyordu. Özellijle ayaklarım soğuksa hepten kontrolden çıkıyordu.

Bana her doktor farkli tanı koydu aslinda. Bu tanilardan biri de aşırı aktif mesaneydi.

Çok doktor gezdim. Aslında bütün tahliller temiz çıkıyordu. En son tıp fakültesine gittim.

Doktor halime çok acıdı. Ben en son bezleniyordum cünkü hastalığın ileri safhalarinda idrar kaçırma ve bunu hissetmeme durumu başlıyor. Ben senelerce uğraştım bu işle.

En son ü....n isimli bir ilaç icin doktorum dedi ki , bu çok kuvvetli bir ilaçtır. Seni rahat ettirecegine eminim dedi. Gerçekten rahat ettim.

Ilacın yan etkisi fazlaydı. Sersemlik yapıyordu ilk zamanlar. Ama o kadar rahatladım ki.

Artık çok sıkışsam bile altima kacirmiyorum.

Allah size de şifa versin.

Şimdi ismine baktım da banada aynı ilacı verdi
O ilaç çok fayda edecektir kullanın biraz bakalım. Gerekirse hayat boyu kullanirsiniz. Benim küçücük bebeğim bile hayati boyunca ilac kullanacak.

Çaresi olan bi şey olsun da
.. sukursuzluk yapmayin sakin. Allah beterinden korusun

Evet ayaklar soğuksa çok sorun oluyor. Demek bi ihtimalde olsa iyileşme durumu var cok sevindim, sizede geçmiş olsun

Az önce mutfaktan salona gectim canım cok su istedi ama içmedim çünkü bendede ayni sorun var.ama.genelde kış aylarında cok sıkıntı çekiyorum.
Rüyalarimda bile gercekte sıkışmış olduğumdan,hep wc arar yaparim.Allah tan altıma yapmiyorum
Dün akşam saatlerinde nescafe ve 1 bardak portakal suyu ictim.amaaan öldüm wcye gitmekten

Sizin kaçırma durumu da varmış baya ileri boyutmus çok geçmiş olsun sizede dediğiniz gibi neyse ki çözümü var sağolun

Ay gerçekten benimde öyle dün gece de gördüm rüyamda sürekli tuvalet arıyorum ama ya hep kapısı açık oluyo kapanmıyo biri geliyo engel oluyo son anda uyanıyorum tek bende var sanıyodum bu rüyalar çok ilginç gerçekten

Ben de kendimi bildim bileli bununla yaşıyorum iki ilaç verildi daha önce 1’er ay kullandım pek işe yaramadı gibi doktorum da üniversite hastanesine gidip muayene olman gerekli demişti ben de o muayeneyi olmak istemedim acaba ilaçlara uzun süre devam edince mi fayda görülüyor? Su içmek benim için kabus dışarı çıkacaksam su içmemeye çalışıyorum hele kahve, portakal, mandalina gibi şeyler tükettim mi yarım saatte 5-6 defa lavaboya çıktığımı bilirim. Atak dönemleri gerçekten çok kötü evden çıkamaz oluyorum bu şeye kesin bir çare bulunsa keşke

Bu rüyalar bende de var hatta son gördüğümde tam tuvalet buluyorum giriyorum bir baktım duvarları yok camdan yapılmış tüm insanlar bana bakıyor vazgeçiyorum başka tuvalet arıyorum Allahtan kaçırma yok da vücut kendini tutuyor böyle de rüyalara saçma şekilde yansıyor heralde

Mesaneyi tahriş edecek şeyler tüketmeyin bendede aynı sorun oluyordu artık dikkat ediyorum epey azaldı.

Ay gerçekten mi aynı rüyayı bende gördüm

Bende bugün başladım bakalım faydasını görücek miyim düzenlide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…