Cok.Zor Durumdayiz Nolur Dua Edin

Cok sagolun allah razi olsun mutlaka okuyacagim.
Nolur sizde dua ederseniz bizi de katin dualariniza..
Sizin için okudum bile.
İsyan etmeyin sakın.Güçlü olun en azından eşinizin yanında dik durun ki yanlışa düşmesin.
Sınav dünyası bu dünya.
Rabbim bir kapıyı kapatır daha güzel kapılar açar inşallah.

Ağılda kuzu doğunca çayırda oy bitirmiş
Rızkımızı veren Allah bunu unutmayın

Cok sagolun allah razi olsun. bazen diyorum bu da bizim imtihanimizdir sabret diyorum. Sonra rabbim bizi sevmiyor mu acaba diye dusunuyorum. Inanin ki cok kotu bir durumdayiz. Rabbim affetsin.

Cok sagolun allah razi olsun. bazen diyorum bu da bizim imtihanimizdir sabret diyorum. Sonra rabbim bizi sevmiyor mu acaba diye dusunuyorum. Inanin ki cok kotu bir durumdayiz. Rabbim affetsin.
Hepimizden razı olsun inşallah
Allah sevdiği kullarını sınarmış "kulum isyan edecek mi"diye de deniyor öyle düşünün
Kalbinizi bozmayın
Alın abdestinizi oturun seccadeye içinizden geldiği gibi dua edin anlatın.

Artik hic ama hic iyi degilim.
Esim bu yasadiklarimiza dayanamadi sabah rahatsizlandi. Kalbi sikistirdi hastalandi.

Butun kotu seyler neden ust uste geliyor. Biz haram para yiyen insanlar degiliz,kimsenin kotulugunu de istemezdik.
Ama neden boyle oldu anlamiyorum.
Artik umudum da kalmadi bu isin altindan kalkacagimiza inancimda..

Geçmiş olsun Allah bir kapıyı açar bir anda inşallah ..Allah yardımcınız olsun bir çare bulur bu kötü günleri geride bırakırsınız inşallah ..imtihan dünyası işte herkes bir şeylerden sınanıyor Allah sabır versin dua edin Allah büyüktür

Sagolun insallah bi kapi acar Rabbim.
Dua etmekten baska elimden birsey gelmiyor zaten. Neden dualarimiz kabul olmuyor diye kiziyorum kendi kendime.

Hic bir gelisme yok sqnki rabbim dualarimi geri ceviriyor gibi hissediyorum.

Borclu adamda ortada olmadigi icin tebligatta teslim edilememis.

Artik hic umudum kalmadi.

Hic bir gelisme yok sqnki rabbim dualarimi geri ceviriyor gibi hissediyorum.

Borclu adamda ortada olmadigi icin tebligatta teslim edilememis.

Artik hic umudum kalmadi.
Tesadüfen gördüm konunuzu. Allah yardımcınız olsun.
Halledebildiniz mi ? Metak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…