Çok yorgunum, üzgünüm…

denizperisii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2023
1.049
476
26
Çok üzülüyorum aklıma geldiğinde. Gebe kalamamak beni çok yıpratıyor asla çocuğum olmayacak hissi yaşamdan soğutuyor artık beni….

Her şeyde vardır bir hayır, ben de 4senelik evliyim, 1.5 senedir istiyorum. Sonuç yok, hayırlısı diyorum her şeyin

Çok üzülüyorum aklıma geldiğinde. Gebe kalamamak beni çok yıpratıyor asla çocuğum olmayacak hissi yaşamdan soğutuyor artık beni….
Belki Allahtan bir gülün yaprağını istiyorsundur. Oysa Allah senin için gül bahçelerini bekletiyordur. Sen sabret ve duandan asla vazgeçme

8 senedir evliyim 3 defa tüp bebek yaptırdık türkiyenin en iyi kliniklerinden birinde 3 te pozitifi gördüm kalbi durdu ve kaybettim ne kadar acı değil mi önce geldi yaşadı ve bir anda gitti hayatımdan doktora kürtajdan sonra hocam ne kadar korunmalıyım dedim hiç gerek yok kendi kendine çocuğunun olması imkansız dedi 6 ay geçmeden hamile kaldım hiç birşey yapmadan kalp atışını duyduk Rabbim tamamına erdirir inşallah demem o ki her çiçeğin bir mevsminde acarmis nasibinizde varsa öyle yada böyle oluyor umudunuzu kaybetmeyin yada kaybedin ben kaybetiğim anda oldu

Ah ağladım mesajınıza… umut dolu Allahım yaşadığınız acıların üstüne ne güzel bi hediye vermiş neden imkansızdı hamile kalmanız, ne güzel bi mucize

Ah ağladım mesajınıza… umut dolu Allahım yaşadığınız acıların üstüne ne güzel bi hediye vermiş neden imkansızdı hamile kalmanız, ne güzel bi mucize
Eşinin sperm morfolojisinden dolayı olmaz dedi doktor gerçekten olmadı sekiz sene boyunca tüp bebekte olunca çok sevinmiştik yaşasaydı bu ay doğumum olacaktı çok üzülüyordum bende ama Rabbim tamda bu ay nasip etti bu bebeği öğrenmeyi benim için çok büyük teselli oldu

İçinize atmayın ağlayın en güzeli hep iyi ve güçlü olmak zorunda değilsin yaşın kaç olursa olsun Sende bi ana kuzusun demekki hakkında şuan böyle hayırlısı Ama içine atma olacağı varsada olmaz

Ah kuzum yaram o kadar tazeki içim yanıyor iki defa tüp bebek yaptim ikinci tuttu ama benimle kalamadı maalesed 29 haftalıkken aldılar bebegim öldü renkli dopplerde akım kaybı vardı şimdi öyle korkuyorum ki bidaha denemek için aynı sorunları yasarmiyim diye pskolojim bozuldu atlatamiyorum Allah'tan Umut kesilmez umudumuzu kaybetmemek lazm

Sağlıcakla kavuşun inşallah güzel yavrunuza kendinize dikkat edin, sağlıklı beslenin, yürüyüş yapın allahım sizlere bağışlasın o mucizeyi

Sağlıcakla kavuşun inşallah güzel yavrunuza kendinize dikkat edin, sağlıklı beslenin, yürüyüş yapın allahım sizlere bağışlasın o mucizeyi
Gerçekten başkası anlatsa inanamıyor insan ama nasip deyip teslim olunca elden gelen herşeyi de yapmışsaniz bir anda oluveriyor Allah'ım size de en hayırlı en güzel zamanda nasip etsin inşallah

Ahh , tam ulaştığında kaybetmek Rabbim sabırlar versin, ama inanıyorum ki çok güçlü birisin ve bunu atlatıp güzel bir psikolojiyle yeniden bebeğine kavuşacaksın herkesin sınavı farklı. Biz bu sınavdan güçlü çıkacağız inşallah, nolur siz de çok kendinizi yıpratmayın demesi çok kolay biliyorum ama işte…

Amin inşallah tek duam birdaha aynı şeyleri yaşamamak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…