Çok Yanlız Hissediyorum 🥹

Teşekkür ederim yapıyorum kendimi sürekli meşgul ediyorum ama tam dinlenmeye geçtiğim vakit düşünceler peşimi bırakmıyor
Emzirirken kullanılabilen güvenli ilaçlar var. Onlardan neden vermediler anlamadım. Panik atak, anksiyete bunlar uzaktan basit gibi gelen hastalıklar. Ama basit değiller asla. Tedavileri uzun solukludur, hemen etki sağlayamazsınız. Hem ilaç hem de psikoterapi almanız gerekiyor. Maddi durumunuz el vermiyorsa online terapiyi deneyebilirsiniz, yüz yüzeye göre daha ucuz olur. Mutlaka bir psikiyatriste gitmelisiniz. Ondan sonra yolunuzu çizmeye çalışın. Bu öyle gün içinde kendimi meşgul tutuyorumluk bir durum değil yani.

Çok geçmiş olsın Kleopatra online terapi tavsiye ederim arkadaşların da dediği gibi, bebeğini mamaya geçirerek ilaç tedavisi başlayabilirsin öncelik senin ruh ve beden sağlığın olmalı evladına bakabilmen için. Bunlar dışında yürüyüş çok iyi geliyor. Hergün yürüyüş, ılık duş, bebeğin uyuduğunda yarım saat bile olsa daha önce izlemediğin birşey izlemek, okumadığın kitabı okumak gibi dikkatini çevrene vereceğin şeylerde iyi gelir canım

İçsel sıkıntı, depresyonu zaman zaman yaşamış biri olarak yazıyorum. Günlük tutun. Ne hissediyorsanız yazın. Sonrasında yırtıp yakabilirsiniz de isterseniz.
Papatya çayı bana iyi geliyordu, melisa çayı da iyidir yatmadan bir iki saat önce içebilirsiniz. Uykuya geçişi de kolaylaştırır .
Su içimine dikkat edin.
Kendim yapamadım ama dinle ilgili namaz kılmak da iyi gelir diyor ablam. Bazen yasin suresi açıp kulaklıkla dinliyorum uyumaya geçerken.
Yürüyüş yapmak, toprağa basmak rahatlatıyor.
Mutlaka evden dışarı çıkın her gün hava alın. Eve kapanıp kalmak anksiyeteyi arttırıyor bence.

Cok gecmis Olsun oncelikle bence dogum sonrasi yasadiklarinizdan kaynakli evet desteksiz cocuk buyutmek gercekten cok zor ama gecici bir surec oldugunu dusunmek ve buyudukce biraz daha kolaylasacak her sey. Gun icinde mutlaka bolca bebeginizi alip diaari cikin bebek arabasi ile dolasin uyku vakti geljnce eve gelip siz de dinlenenin veya size iyi hissetirecek seyleri yapin bir kahve icmek bile olabilir. Umarim dertlesebileceginiz iyi insanlar cikar karsiniza. Mahalle parkina gidin , insanlarla temasta bulunmak eminim iyi gelecektir beklentiyi esinizden dahi kesip pozitif dusunmeye calisin. Inanin yalniz degilsiniz bence zorlandigini icin her sey ust uste geldi ama cok guzel gunler sizi bekliyor ilerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…