Göz Makyajı Çok uzun kirpikler?...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

yooook

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2014
807
393
daha önce hiç makyaj yapmadım yapmak da istemiyorum Ama kirpiklerim çok uzun, güçlü ve kıvrık Biliyorum birçok insnaın istediği bişey bu ama gözümün içine giriyor çoğu zaman çok rahatsız oluyorum Kısaltmanın bi yolu yoktur heralde ama makyaj malzemesi kullanmadan bunları bi düzene sokmanın bi yolu yok mudur

daha önce hiç makyaj yapmadım yapmak da istemiyorum Ama kirpiklerim çok uzun, güçlü ve kıvrık Biliyorum birçok insnaın istediği bişey bu ama gözümün içine giriyor çoğu zaman çok rahatsız oluyorum Kısaltmanın bi yolu yoktur heralde ama makyaj malzemesi kullanmadan bunları bi düzene sokmanın bi yolu yok mudur
Merhaba :KK54:
Kısaltmak yerine, Kirpik kıvırıcı ile kirpiklerinizi kıvırıp gözünüze girmesini bir nevi engelleyebilirsiniz.
:)

herkes uzun kiprik ister uzatmak icin yaglar sürer yapmadiklari kalmaz ... kiprili uzun olan memnun olmaz :) acayip bir dunya bencede kivirip düzelte bilirsin yada eline hafifi krem sür sonra kiperine sur yukariya Dogru belki olur bisieyler :)

Ne güzel kirpik fışkırıyor sizden...bir kadın daha ne ister...kirpik kıvırma aparatları zamanla kirpikleri döküyor haberiniz olsun. Onun yerine şeffaf rimeller var. kirpikleri makyaj yapmadan bir yerde toplarsınız bununla.

Kirpik kıvırıcı dediğiniz şeyi deneyeceğim tamam Kirpiklerim güzel olmaya güzel memnunum tabi de bir bu gözüme girme durumu çok gıcık bişey :) gayet ciddi birşey konuşurken bile sözümü kesip "kirpiklerin ne kadar güzel" diyenler oluyor Memnun olmam mıı ^_^

Kirpik kıvırıcı dediğiniz şeyi deneyeceğim tamam Kirpiklerim güzel olmaya güzel memnunum tabi de bir bu gözüme girme durumu çok gıcık bişey :) gayet ciddi birşey konuşurken bile sözümü kesip "kirpiklerin ne kadar güzel" diyenler oluyor Memnun olmam mıı ^_^
Ne güzel işte :KK66:
Maşallah o zaman :nazar: :KK66:
Eee ne demişler: Gülü seven dikenine katlanır :)

benim kaşlarıma takılıyordu kıvrık ve uzun olduğu için kaş kaleminin arkasıyla tarayıp biraz uçlarından aldım daha güzel duruyor ama bu kezde rimeli değdirip çeksende herkes bütün bir takma kirpik sanmaya başladıdiğer türlüde gözkapaklarımı mahfediyordu rimel sürünce kirletiyordu baştan yapmak zorunda kalıyordum çok az tara ve kes derim ama az

X