çok üzgünüm

lal1980

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
109
1
44
çok ama çok üzgünüm tam 8 ay oldu bu ay da olmadı olmuyo ; üstüne birde acayip stresli bir günümdeyim işyerinde bide adet oldum adetimden 2 gün geçmişti umutlanmıştım işyerinde önemli bi tartışma yaşadık işte tam o an hissettim regl geldi.şu an o kadar kötüyüm ki sizlere anlatamam buraya biraz yazıp içimi boşaltayım diye girdim yoksa gerçekten sıkıntıdan patlıcam....allahım bu kandil gününde dualarımızı kabul etsin benim ve benim gibi evlat isteyenlere tez zamanda evlat ; evlatlar nasip etsin ..regl bitiminde hemen doktora gidicem . 2 gün kahverengi akıntı geldi iltihap olabilir gibi geliyo bana..allahım hepimizin yardımcısı olsun dualarımızı kabul etsin ; işin bide en kötüsü eşine akşam regl olduğunu söylemek zaten moralsizim bide nasıl söylicem diye düşünüyorum o öyle takmıyor beni teselli ediyor her zaman ama söylemeside kötü şu an ağlamamak için zor tutuyorum kendimi

ALLAHIM DULARIMIZI KABUL ET SEN YARABBİM

canım herşeyin adına hayırlısı allah kalbine gönlüne göre versin canını sıkmamaya çalış herşey iyi yada kötü farketmez insanlar için umarım istediğin gibi olur herşey dualarım seninle canım kıyamam kendini yıpratmamaya çalış hayata tutunmak başarmanın yarısıdır doktora gidince benide haberdar edersen sevinirim

canım üzülme seninde olur inşallah adet bitimi dediğin gibi bi doktora git en azından yumurtalıkların ve rahim ne durumda bi muayne ettirirsin gerçi bişi yoktur.allah muhakkak senin içinde bi gün belirlemiştir sen yanlızca sabırlı ol dua et yeter.

biliyorum nasıl hepimizin bi doğum günü var doğacak çocuklarımızında var muhakkak ama işte insan çok üzülüyo elinde değil ihşallah allahım çok bekletmez

sevgili lal,seni çok iyi anlıyorum.tam iki yıl bekledim,iki asır gibiydi.3 doktor değiştirdim,hastalığımı kendiliklerinden farketmek bir yana, "bende pko olmasından şüpheleniyorum" dediğimde bile göremediler.son olarak mayısta doktor değiştirdim,pko teşhisi koydu.verdiği ilaçları haziranda kullandım ve.... temmuzda adet görmedim,şu an 8 haftalık hamileyim.aynı şehirde olmamız da büyük şans.bana bu büyük mutluluğu hediye eden doktor kent hastanesinden namık demir.kesinlikle tavsiye ediyorum ve en kısa zamanda iyi haberlerini bekliyorum.sakın moralini bozma canım.

canim benim yazik sana ya ....inan seni cok iyi anliyorum benim de senin gibi umutla bekledigim aylarim cok oldu....ama sonunda Rabbim nasip etti...biliyorum cok zor,ne denir ki daha baska.....
Allah im yardimcin olsun,bu mubarek gun hörmetine dualarinizi ve dualarimizi kabul etsin insallah...sana en kisa zamanda anne olmayi nasip etsin insallah hayirlisiyla...sevgiler...

canım teşekkür ederim ihşallah beni çok bekletmez bugün daha iyiyim başka çare de yok zaten doktoru değerlendiricem çok teşekkürler hepinize ; sen pko lu olduğunu yazmışsın nedir belirtileri?

canim benim uzme tatli canini oda olacak birgun insallah sen sakin olki oda biran once olsun ama seni cok iyi anliyorum onceden cok SIK hamile kalirdim hic beklemedigim anda hamile oldugumu ogrenirdim ama bu defa kendim istiyorum 5 aydir denemem ragmen henuz sonuc yok hayirlisi olsun gec olsunda saglikli olsun cok istersen o zaman olmuyor beklemek insani yaslandiriyor mafediyor bekleme o kendi gelecektir emin ol.

canım teşekkür ederim ihşallah beni çok bekletmez bugün daha iyiyim başka çare de yok zaten doktoru değerlendiricem çok teşekkürler hepinize ; sen pko lu olduğunu yazmışsın nedir belirtileri?

adet düzensizliği,fazla kilo,kilo vermekte zorluk,tüylenme(bunlar bende vardı),sivilce ve sanırım göğüslerden sıvı gelmesi de var.çünkü doktorum ultrasonda kistleri görünce göğüslerimi de kontrol etti.muayenede yumurtalık etrafında çok sayıda kist görülüyor,hormon testleri de durumu belirlemeye yardımcı oluyor.senden tek ricam var,asla moralini bozma.yerimseniben

çok sağolun arkadaşlar iyiki varsınız sizi haberdar edicem muhakkakve söz bozmuycam moralimi söz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…