Göz Makyajı çok uygun fiyatda makyaj malzemesi sitesi buldum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
sana katılıyorum bu benimde dikkatimi çekti sanki kendileri satıyormuşcasına arkadaşlar övgüler yağdırıyor sürekli bugün bunu aldım sonra şunu gibi bütün ürünlerin tanıtımını yapıyorlar bilmiyorum belki yanılıyorumdur ama öyle hissettimCADIARZUCADIARZU

arkadaşlar lütfen kafanıza göre yorum yapmayın ben aldığım ürün sitesini sizinle paylaşmak istedim uygun fiyat diye "ama sizin düşüncenize bakın " benim bu ürünleri satış gibi bir amacım olsaydı emin olun burdan denemezdim ve öyle fotograflar çekmezdim. Sizin bilip bilmeden yaptığınız yorumlara benim tepkim. İlk fondoten siparişi verdim kullandım hoşuma gitti daha sonra far ve kalem aldım peş peşe aldım diye oda suç oldu benim hatam burada sizinle ürün hakkında bilgimi yorumu mu paylaşmak oldu...

bilmesek de saf değiliz ürünlerin fake olduğu gayet açık. sadece bu uyarıydı cilde zarar verir diye. :nazar:

tatlım ben sana saf demiyorum ama sen şu durumda benim bu ürünleri aldığımdan dolayı saf olduğumu söylüyorsun. Ürün almadan yorum yapma bilmeden konuşma derim beni anlaması bu kadar zormu gayet açık konuşuyorum oysa ki!

siteyi inceledim tamamiyle fiyasko berbat ürünler hiç bişe yok sahte oldukları ortada zaten .ama arkadaşlarımız almışlar sadece fikirlerini söylüyolar kızlar eleştirmeyin sizin kullanıp kullanmamanızı kendiniz bilirsiniz.ben kendimce bu ürünleri asla alıp kullanmam ay cidden tam fiyasko yani

arkadaşlar escape set ve max factor rimel almıştı arkadaşım bu siteden bizde bi kozmetikçiye gösterdik oda bize bunların orjinal olmadıgı kullanmamız gerektigini zarar verebilcegini söyledi.. açıkçası okadar para bosuna gitti. watsondaki max factor aynı rimelle karsılastırdık gercekten farkında olunmayacak küçük farklılıklar var.. böylece insanları kandırıyorlar işte.

arkadaş tekin acara göstermiş, tekin acar da evet orijinal demiş canlarım onun üstüne laf yok zaten :roflol:

yaa ama lancomenin yada loreailin öyle far setleri yokki yani ben bilinen hiç bi kozmetikçide o markaların öyle setlerini görmedim açıkçası.. bide max factorun güneş kremi var max factorun öle bi ürünü varmıki hiçte duymadım.. bizde kötülük için söylemiyoruz sonucta makyaj ürünü yüze sürüyosun

öyle komik rakamlara mümkün değil o ürünleri almak
üstelik kalitesiz ve basit duruyo
orjinal olduklarını sanmıyorum

bende inceledim sahte görünüyorlar lancome far paleti var 7limi 8limi ne aynı paleti başka bir yerde mac olarak gördüm mesela pek güvenilir bir site değil ucuz ve orijinal ürün arıyorsan sytrawberry.net adresine bak pek çok kişi oradan alıyor hatta hürriyet gazetesinde bileyazısı çıkmıştı kozmetik alışverişini buradan yapın diye

sahte tabi bunların çoğu ankarada sosyete pazarında ucuza satılıyor hemde aynı palet hem dior hem lancome hem loreal olarak hatta loreal lipglosslar çifti 5 lira diye bağırıyorlar

chanelin bir farını bu fıyata alamazsın kaldı o fıyatın dortte bırını palet satıor site

zaten ürünlerin kalitesi fotoğraflardan bile anlaşılabiliyorken hala tartışmak çok anlamsız olmuş bence, bu ürünlerden pazarlarda da var

ben bu ürünlerin aynısını buradaki pazardan bu sitedeki fiyatlarından çok daha ucuza alıorum,
çünkü bunlar kaçak mallar.loreal ruja 19.90 tl demiş ben burdan aynısını 3 tl ye alıorum
lancome 8 li far setine de 19.90 tl demiş ben 5 tl ye alıorum aynısını
baya karlı satıolar anlayacağınız.

arkadaşlar önce siteyi inceledim sonra yorumlarınızı okudum... bu site bence çok güvenilir değil.
bizim burada pazarlarda kaçak ürünler satılıyor, inanın ambalajı gerçek markayla aynı ve 3-5 tl.ye
bu sitedekilerin ambalajları o kadar gerçekçi değil bile ayrıca bazı markaların böyle 5li, 8li, 24lü
ürünleri yok, tek tek satış yapıyorlar, bu adamlar nerden bulmuş da bu kdr ucuza satıyorlar...
bu ürünlerde özellikle rujlarda kurşun oranı yüksek ve bu sağlık için risk oluşturuyor. amacım kimseyi karalamak değil, sadece gördüklerimi söylüyorum, siz bilirsiniz ister alın ister almayın

X