Göz Makyajı çok uygun fiyatda makyaj malzemesi sitesi buldum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bu kadar ucuzsa vardır bir iş.ama ruj falan sorun değil de fondötene dikkat edin derim kızlar cildinize bir zarar gelmesin

kızlar bunlar irandan kaçak gelen mallar orjinal değil.........boshayallersmileben doğudayım burda bu far setleri 5 tl,dediğiniz rimeller 2 tl,pudralar 3 tl lancome rujlar 1 tl .sempatiksalakcinni............ben loreal ve lancome rujlardan 45 tane aldım renk renk ...:teytey:.kalemler 1-2 tl arası ......aynısı hepsi ..ben sadece kalem ve ruj alıyorum diğerleri cildime zarar verir diye ...bilmiyorumkismile.burdan tayin olup gidenler buradaki dükkanlardan toplu alıyolar böyle sitelerde yada elden satıyorlar bilginize tercih sizin tabia.s.

bana inanmadılar sana katılıyorum canım:)))))bendede var 20 kadar ruj,kalemm..sırnaşık şey

Anaaaaaa, süpermiş. Nasıl sipariş veriyoruz? Kapıda ödeme oluyorsa tamam da, kredi kartı olayına girmem. :sm_cool:

kapıda ödeme seçeneğide varmış. baya iyi en azından ürün eline geçip parayı öyle veriyosun. Bende bikaç şey alıcam.

arkadaşlar ben ilk zaten fondoten aldım bi sorun yok isterseniz emin olmak için ürün siparişi verin o zaman anlarsınız ne demek istediğimi, ben ilk fondoten aldım, sonra far şimdide kalem siparişi verdim kalitesiz yada kullanışsız bişey olsa neden peş peşe sipariş veriyim şu an eksiğim kalmıyor ama inşallah bu siteye bişey olmaz da her zaman burdan alırım

love you makyaj malzemesi:)))))))))))))))))

ya bnde az önce facebookda gördüm bu sitenin reklamını hemn kkya girip sorayım dedimde bu kadar ucuz olması hiç hayırlara vesile değil bence arkın dediği gibi orjinal değildir..

birde bişe demeden geçemicem arkadaşlar bi ara görmüştüm stawberrydn mi ne bu setleri alıyordunuz acaba onlardan mı bunlar ? bilgisi olan varmı ??

yeni bir site olduğundan müşteri çekmek için indirime gitmişler. sanırım temmuz sonu gibi fiyatlar tekrar yükselecekmiş. yetkililerle mailleşmiştim. mailleşmek te ne biçim oluyomuş yazarken :) ben ürünlerden memnunum kızlar

kızlar ben aldım fondoten sonra far siparişi verdim ürünlerden memlun kaldım hatta kalem siparişi de verdim...bu kadar tereddütünüz var madem indirimde olan ürünlerinden alın sizde farkı görceksiniz...göz kalemlerim gelsin yorumumu yazacağım zaten, ama siz gene de almayın derim herkez saldırırsa bana kalmayabilir de tabi ki=)))

kızlar kalemler geldi yumuşak uçlu sürümü kolay (en azından sürerken gözünü oymyyor:)) valla şimdilik ideal benim için hatta süper:))) tedirgin olan varsa olmasın alsın yaşasın derim:))

bence urunler kesinlikle orijinal degil, nereden anladin diyecek olursaniz

sitede satilan makyaj paletlerinin tasarimi oldukca amator, ornek verecek olursak,

sitede satilan, chanel oldugu iddia edilen makyaj paleti.

chanel-3-in-1_1-500x500.jpg

orijinal chanel makyaj seti

Chanel-Multi-Use-Palette-MC-WorldTraveler-lg-5047140.JPG

gordugunuz gibi chanel in makyaj paletleri tasarim olarak orijinalligini belli ediyor. farlarin gorunumu, kalitesi fotograftan bile belli.

yani ozetle, bu sitede satilan mallar orijinal degil malesef. bu urunler simdilerde pazarda satilan 1-2 liralik gozkalemlerinin, 8-9 liraya lancome cakmasi alliklarin, yine 20-25 liraya satilan yuksek kesimce tercih edilen markalarin orijinal mallari oldugu iddia edilen makyaj paletlerinin aynisidir.

ucuz mal alarak sagliginizi tehlikeye atmayin lutfen.

bende dediklerinize aynen katılıyorum;arkadaşım mardinden sürekli böyle markaların çakma ürünlerini getirip satıyor ve bir arkadaşımızn dediği gibi acayip ucuz fiyatlara alım burda 100 de 200 karla satıyor kafamçokkarıştı

bende inceldim siteyi başka bir problem daha var aynı ürünü 2-3 markayla satıyorlar örn. 104 lü far seti hem lancome hemde loreal olanı var

arkadaşlar ben Grafikerim ve ürünü kullandığımı söylüyorum "redhot01" için söylüyorum fotograf koymuş chanel çekimleri tabiki de dandik olmuycak burda siteden aldığı fotoğrafı kim bilir hangi makina ile çekmişlerdir diğer tarafdan profesyönel çekim ve montajdan bahsediyoruz, kıyaslama olayı bu açıdan çok komik, her kez yorum yapıyor (bilende bilmeyende) ben kullandım diyorum sipariş verdim diyorum hepsi güzel far ve kalemde yumuşak sewiyorsanız alın derim ben hoşnutum tavsiye de ediyorum kalitesiz kullanışsız bir şey olsa ben nedem alıyım...

burcuatalay ve meryem82, siz sürekli başka topiklerde de bu siteyi övüp duruyorsunuz. arkadaşın biri bi rimel almış mesela, siz de yorum yapmışsınız, ben de makyaj-malzemesi.com'dan aldım bundan, çok memnunum vs. bi ikiniz memnunsunuz zaten. bırakın artık bence savunmayı.. :nazar:

burcuatalay ve meryem82, siz sürekli başka topiklerde de bu siteyi övüp duruyorsunuz. arkadaşın biri bi rimel almış mesela, siz de yorum yapmışsınız, ben de makyaj-malzemesi.com'dan aldım bundan, çok memnunum vs. bi ikiniz memnunsunuz zaten. bırakın artık bence savunmayı.. :nazar:
sana katılıyorum bu benimde dikkatimi çekti sanki kendileri satıyormuşcasına arkadaşlar övgüler yağdırıyor sürekli bugün bunu aldım sonra şunu gibi bütün ürünlerin tanıtımını yapıyorlar bilmiyorum belki yanılıyorumdur ama öyle hissettimCADIARZUCADIARZU

sana katılıyorum bu benimde dikkatimi çekti sanki kendileri satıyormuşcasına arkadaşlar övgüler yağdırıyor sürekli bugün bunu aldım sonra şunu gibi bütün ürünlerin tanıtımını yapıyorlar bilmiyorum belki yanılıyorumdur ama öyle hissettimCADIARZUCADIARZU

aynen canım. konuyu açan biri. yarım saat sonra cevap veren diğeri. aa evet süper ay harika ay bayıldım gibi mesajlar var hep. :eek:lmaz:

Benim amacım ön yargılardan arınmanız diğer insanlar memlun değiller fakar almadan yorum yapılmasına benim tepkim öyle bir durum var ki ortada ben aldım kalitesiz değersiz birşey kazık yedim sizlerede yedirmeye çalışıyormuşum gibi duruyor burdan bakınca...Merve82 almış yorumun yapmış ben aldım yorumumu yaptım alıpta öyle beğenmedim diyen yok ki almayanlar yorum yapmış hep...Benim demek istediğim o "Bilende Konuşuyor Bilmeyende"...

X