Göz Makyajı çok uygun fiyatda makyaj malzemesi sitesi buldum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

burcuatalay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2010
16
0
valla ben geçenlerde bir siteden çok uygun fiyata deneme amaçlı maskara aldım maxfactor üstelik 19tl ye extra dolgunluk veriyor ve kalıcılığıda baya uzun gidiyor kirpikler her dayim gösterişli yanidelikafaduldendelikafaduldenkesinlikle şiddetle tavsiye edebilirim fiyatlarda da damping yapmışlar:lepi:

merak edenler için adres:makyaj-malzemesi.com

eveeet süpermişş gerçekten de. Ben de ordan escape far seti, püskürtmeli fondoten aldım az önceee. Gerçekten uygunmuş fiyatları. ürünler geldikten sonra tekrar yazarım detayları, süpeerr!

bu arada merak ediyorum diğer ürünlerini de buğün far seti siparişi verdim bakalım o nasıl çıkacak bi yarın elimde olurmuş gelişmelerden haberdar edeceğim iyi yada kötü

Escape in 93 lü far setini piyasada 20tl ya bulduysan kesin sahtedir :) ben arkadaşımda gördüm ilk önce. ondan sonra burdan sipariş verdim

sen onların orjinal olduğunu düşünüyosan güle güle kullan..orjinal olsa 50 lirada olmaz canımm. o ürünlerin aynısından var bende

aaaa nerde bu dediğin ya lancome ve mac ürünleri pahalı oluyor ben burdan buldum direk aldım. sedack nerde senin dediğin yer 8 tl lancom far

kuaförlere gelen toptancı var ondan alıyorum ben meltem 82 pek inanmadı ama koyabilirsem resimleri karşılaştırsın bakalım..

ben fondoten aldım burdan lancom'un çokta güzel memnun kaldım onun için 8'li farınıda aldım denemek için; eğer farda güzel çıkarsa valla ben burdan devam ederim malzemelerimi almaya fiyatları bence uygun kalitesine göre kullanınca anladım zaten kalitesini de far geldiği zaman yorumumu yazacağım zaten...şimdilik şiddetle tavsiye ederim:)

ürünlerim geldi lancome 8 li far sürümü yumuşak ve uçmuyor bilmiyorum çok hoşuma gitti:))) makyaj malzemesinde bende tam puan aldı artık burdan alcam demektir:))hatta göz kalemi siparişinide verdim bugün:))

hanımlar merhaba..bende baktım şimdi..çok uygun gerçekten... orjinalliğinden eminmisiniz kızlar... öyleyse ben de hemen veriyim siparişlerimi...ayy ne güzel yaa...

Merhaba kızlar, gerçekten orjinal mi bunlar siparişi gelen oldu mu? benim de eksiklerim var dışardan daha pahalıya almaktanasa denemek de fayda var değil mi???

hanımlar merhaba..bende baktım şimdi..çok uygun gerçekten... orjinalliğinden eminmisiniz kızlar... öyleyse ben de hemen veriyim siparişlerimi...ayy ne güzel yaa...

Nergis ben aldım ürünler gerçekten çok güzel ben az öncede yazmıştım göz kalemi siparişi verdim tekrardan:))hafta sonundan dolayı pazartesi elimde olacak hemen kalem özelliklerininide yazacağım ama far yumuşak ve uçmuyor baya güzel :)orjinaliği konusunda bilemiyorum ama arkadaşım kozmetikçi ona gösterdim kaliteli olduğunu söyledi. Bilemiyorum bende açıkcası ama orjinal üründe kullandım bunu da şu an bi sıkıntı yok aralarında farkda yok :))4 adet göz kalemi sipariş verdim loreal hemen sonucunu yazacağım nerdis:))delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Son düzenleme:
Kızlar inceledim siteyi çok uygunlar cidden...burdan alanlar olmuş gayet güzel olduklarını söylüyorlar..Ben allık setini çok beğendim, fondoten alsam diyorum ama güvenemedim, başka alan oldumu buradan?

kızlar bunlar irandan kaçak gelen mallar orjinal değil.........boshayallersmileben doğudayım burda bu far setleri 5 tl,dediğiniz rimeller 2 tl,pudralar 3 tl lancome rujlar 1 tl .sempatiksalakcinni............ben loreal ve lancome rujlardan 45 tane aldım renk renk ...:teytey:.kalemler 1-2 tl arası ......aynısı hepsi ..ben sadece kalem ve ruj alıyorum diğerleri cildime zarar verir diye ...bilmiyorumkismile.burdan tayin olup gidenler buradaki dükkanlardan toplu alıyolar böyle sitelerde yada elden satıyorlar bilginize tercih sizin tabia.s.

kızlar ben ürünlerden aldım ve kullanıyorum. Ayrıca bulunduğum bölgedeki Tekin Acar kozmetiğe de gösterdim bazılarını. Bir sorun olmadığını söylediler. Ucuz oluşunun sebebi büyük ihtimalle ilk elden alıyor olmaları dediler. Veya ihraç fazlası ürünlerdir ucuza almışlardır dediler.

Özellikle far setlerini çok beğendim ben. Kalemleri ve cd şeklinde sattıkları pudralar da güzel.

En azından bitane sipariş edin zaten beğenmezseniz başka birşey almazsınız.

X