Çok utanıyorum..Bakarmısınız!

:roflol::roflol::roflol::roflol: ay kız evlilerin arasında olur böle şeyler ay çok güldüm :

amma uzatmışsın canım ya
insan eşinden böyle şey için özür diler mi vay ki vay
eşin o senin rahat ol yanında ve hiçte üzülme
pırtladıysam pırtladım ne olmuş yani ölüm mü var ucunda

aman onlar yaparken utanmıyorlarda sen yaparken mı cekınıyorsun sende onlar ne kadar rahatlar onlar ole bırsey yapınca senın gozunde cazıbesını yıtırıyormu yoooooooooooooooooo eeeeeeeeeeeee sorun ne bız ınsanız ınsannnnnnnn bole seyler bızım ıcın olabılır ne utanıyorsun gorende aldattında utanıyorsun sanar sahsen ben ılk msj gorunce ole sandım :)

aman onlar yaparken utanmıyorlarda sen yaparken mı cekınıyorsun sende onlar ne kadar rahatlar onlar ole bırsey yapınca senın gozunde cazıbesını yıtırıyormu yoooooooooooooooooo eeeeeeeeeeeee sorun ne bız ınsanız ınsannnnnnnn bole seyler bızım ıcın olabılır ne utanıyorsun gorende aldattında utanıyorsun sanar sahsen ben ılk msj gorunce ole sandım :)
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yeni evli olduğun içindir canım ilk zamanlar insan eşinden utanıyor gerçekten ben gerçi böle bişey yaşamdım ama şu an öle bişi olsa hiç takmam bile..Ama bunu ilk zamanlar yapsaydım senin gibi hissedbilirdim bende..

kıyamam neleri kafana takıyorsun böyle
ama böyle giderse işin altından kalkamazsın haberin olsun..
böyle huylarım yok ta ne demek,insanız arkadaşım ve bu çok doğal bişey ,üzme kendini..
geçen hafta aynısı eşimin başına geldi aksine benim hoşuma gitti mıncık mıncık öptüm çünkü ozaman anladım ki biz gerçekten evliyiz,samimiyiz ..biz mahremiz..

Anam hala bu konumu... adam unuttu gitti :roflol:
Sorsan höng der..fisfisfis ne zaman, yok valla hatırmayormşakkıdı
Erkekler bizim gibi değil herşeyi beyinlerine kazısınlar

canım bunu eşinde yapabilirdi sen ondan soğurmusun hemen ki bu olabilir gayet doğal birşey her insanda olan birşey bence takma kafana

bence evli insanların ayrı odaları olmalı eşler sabah bakımsız dağınık üstelik böyle istenmeyen durumlara maruz kalmamalı o zaman bütün çekicilik ve cazibe yokoluyor bana göre zaten evlik erkeklerin vitrinlere bakmaya başlaması bundan kaynaklanıyor çünkü dışarıdaki bakımlı cici kızları evdeki halleri ile görmüyorlar onları makyajlı fönlü cici cici görüyorlar bence bu konuyu hiç ona açma hiçbirşey olmamış gibi davran ama bundan sonra çok daha dikkatli ol kendinede daha bi özen göster canım

o nası olucak yahukaydirigubbakcemile3
ayrı odalar cok ılgınc:uhm:

he, hehe, benimkininde bu konuda bana bi yalvarmadığı kaldı, nolur yap çekinme dior.Valla kızlar bazen adam anlıyor ben 5 dk da bir tuvalete yada başka odaya, mutfağa gidince.Aman be aşkım insanlık hali çok doğal diyor.Tabii ona göre doğal. kaydirigubbakcemile3

bence evli insanların ayrı odaları olmalı eşler sabah bakımsız dağınık üstelik böyle istenmeyen durumlara maruz kalmamalı o zaman bütün çekicilik ve cazibe yokoluyor bana göre zaten evlik erkeklerin vitrinlere bakmaya başlaması bundan kaynaklanıyor çünkü dışarıdaki bakımlı cici kızları evdeki halleri ile görmüyorlar onları makyajlı fönlü cici cici görüyorlar bence bu konuyu hiç ona açma hiçbirşey olmamış gibi davran ama bundan sonra çok daha dikkatli ol kendinede daha bi özen göster canım

yok artık daha neler:1shok:aynı evde hangi bir gün kaçacam aman bakımsız görmesin beni die.hem her halimi görsün.her halimle beğensin beni

hatta tuvalete de gitme içinde tut mazallah kokusunu falan duyar ne olur haliniz:nazar:

canım:teselli:
daha yeni evlisiniz,ilk zamanlar çekinmen normal ...:eek:
zaman ilerledikçe bu utangaçlığın yerine gülmeye bırakıcak tatlım.
hatta esprisini bile yapıp, aa kurbağaya bastım bile dersin benim gibi....kaydirigubbakcemile3
hiç canını sıkma...
:teselli:

odessia kullanıcısından alıntı

abartma arkadaşım..her daim güzel ve çekici olmazsın ki...arada bir şık güyünürsün falan filan ama her gün kokular,makyaj,şıkır şıkır bir hal de olmaz ki..hasta olduğun zaman ne olacak? sen o zaman adamı da görmezsin..çalıştığın zaman eve geç geldiğinde suratındaki makyajdan kurtulmak isteyeceksin,rahat etmek isteyeceksin..evli insanlar birbirinin her halini görmeli ki sonrasında şaşırmasın ,hem de her daim senden güzel olmanı beklemesin..insanlık hali bu , kendini saldığın zamanda olabilir...

Ya siz evlisiniz buna niye bu kadar taktın,
biz daha evli nişanlı sözlü bile değiliz ama geğirme yarışı yapıyoz:roflol:
evet bu bizim iğrençliğimizsırnaşık şey
Ya sen de insansın
bi gün mutlaka ikinizden biri o sesi çıkaracaktı sen öncü olmuşsun kendinle gurur duy:lepi:

Niyekine??? benneyaptımki

Biz kadinlarda disarda yakisikli, göbeksiz, sacli, bakimli metroseksüel aslan gibi delikanlilar görüyoruz evdeki koltukta zibarip horlayan, yemekten sonra geyrip dislerini karistiran hadi bi dus yap artik demesek yikanmayi aklina getirmeyen erkeklere neden kimse kendine özen göster...yoksa karin disardaki bakimli cici erkeklere bakacak demiyor....???:kahve:

Cazibem yok olacak diye ayri odalarda yatmakda cok enteresan bir bakis acisi...hic düsünmemistim...CADIARZU

X