Çok takipçili giyim sayfası dolandırıcılığı

Melis303030

Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2023
621
312
Arkadaşlar selam,

Ben geçen hafta çok kişi takipçili bir instagram sayfasının sitesinden kuzenimin nişanı için bir elbise aldım. Elbisenin görsel ile alakası yoktu. Ürün iadesi yokmuş. Elbise çok kötü. 6k civarında. Değişim için mail attım dönmediler. Whatsaptan cevap yok. İnstagramdan da yok. Yorum yaptım sayfalarına beni engellediler. Ne adres var ne telefon numarı. Şikayet var sitesine baktım herkes şikayet etmiş. Param çöp oldu. Bu durumda ne yapabilirim.

Canım aşırı derece de sıkıldı.

Son düzenleme:
Yani bu olay ilk defa yaşanmıyor ki artık sizde de kabahat var diyeceğim kusura bakmayın o kadar bilindik yer var güvenli yer var Instagram’da Adı sanı kim olduğu belli olmayan bir yerden alışveriş neden yapıyorsunuz? Bir de şikayet var sonradan değil önceden bakmanız gerekiyor madem böyle ortaya para saçacaksınız.
Tüketici hakem Heyeti’ne şikayet oluşturun. Ben olsam savcılığa da şikayet ederim

Yani bu olay ilk defa yaşanmıyor ki artık sizde de kabahat var diyeceğim kusura bakmayın o kadar bilindik yer var güvenli yer var Instagram’da Adı sanı kim olduğu belli olmayan bir yerden alışveriş neden yapıyorsunuz? Bir de şikayet var sonradan değil önceden bakmanız gerekiyor madem böyle ortaya para saçacaksınız.
Tüketici hakem Heyeti’ne şikayet oluşturun. Ben olsam savcılığa da şikayet ederim
Vergi numaradı ve adresi yok. 340 bin takipçisi var ona kandım. Savcılığa şikayet etsem acaba geri dönüşü olur mu?

Tüketici hakem heyetine şikayette bulunabilirsiniz.
Birde butigin reelde bir yeri var mı ofis dükkan vs ?
Belki oradan ulaşım sağlanabilir.
Ayrıca çevrenize söyleyin seri şekilde mesaj yorum atsınlar.
WhatsApptan da sesli görüntülü arama yapın şikayette bulunacağınızi söyleyin.

Tüketici hakem heyetine şikayette bulunabilirsiniz.
Birde butigin reelde bir yeri var mı ofis dükkan vs ?
Belki oradan ulaşım sağlanabilir.
Ayrıca çevrenize söyleyin seri şekilde mesaj yorum atsınlar.
WhatsApptan da sesli görüntülü arama yapın şikayette bulunacağınızi söyleyin.
Hiç birşeyleri yok malesef.

Arkadaşlar selam,

Ben geçen hafta Bliss atelier diye bir instagram sayfasının sitesinden kuzenimin nişanı için bir elbise aldım. Elbisenin görsel ile alakası yoktu. Ürün iadesi yokmuş. Elbise çok kötü. 6k civarında. Değişim için mail attım dönmediler. Whatsaptan cevap yok. İnstagramdan da yok. Yorum yaptım sayfalarına beni engellediler. Ne adres var ne telefon numarı. Şikayet var sitesine baktım herkes şikayet etmiş. Param çöp oldu. Bu durumda ne yapabilirim.

Hiç zaman kaybetmeden ödeme dekontu konuşmalar fatura elinizde ne varsa savcılığa gidip
dolandırıcılıktan şikayet edin

Takipçi sayısına inanmayın para ile satın alıyorlar takipçi ve beğeni para verirse herkes alıyor

Şikayetimvar yeri kesin hızlı sonuç alamazsınız herkes yazıyor

Arkadaşlar selam,

Ben geçen hafta Bliss atelier diye bir instagram sayfasının sitesinden kuzenimin nişanı için bir elbise aldım. Elbisenin görsel ile alakası yoktu. Ürün iadesi yokmuş. Elbise çok kötü. 6k civarında. Değişim için mail attım dönmediler. Whatsaptan cevap yok. İnstagramdan da yok. Yorum yaptım sayfalarına beni engellediler. Ne adres var ne telefon numarı. Şikayet var sitesine baktım herkes şikayet etmiş. Param çöp oldu. Bu durumda ne yapabilirim.

6 bine adam akıllı bir abiye alabilirdiniz mağazadan. Soğuk su içip şikayet edeceksiniz ama kim bilir ne zaman neticelenir

Hiç zaman kaybetmeden ödeme dekontu konuşmalar fatura elinizde ne varsa savcılığa gidip
dolandırıcılıktan şikayet edin

Takipçi sayısına inanmayın para ile satın alıyorlar takipçi ve beğeni para verirse herkes alıyor

Şikayetimvar yeri kesin hızlı sonuç alamazsınız herkes yazıyor
Aşağıda karakol var. Gitsem ordan şikayet edebilir miyim? Fatura faaln hiçbir şey yok.

Yani 300 takipcili yeni açılan butik bile trendyolda mağaza açıyo hak yemeyecekse. Güvenmemelisiniz. Geçmiş olsun.

Aşağıda karakol var. Gitsem ordan şikayet edebilir miyim? Fatura faaln hiçbir şey yok.

Genel de karakol gidince savcılığa yolluyor ama isterseniz gidip bilgi alın ama mutlaka şikayet edin

Kalmasın yanlarına, böyle böyle kandırıyorlar . Bir de kime neye ne ödemesi olursa olsun ödeme yaparken mutlaka açıklama yapın eşya alırken bile şu ödemesi diye elinizde hem kanıt olur

Savcılığa gidemem derseniz cimer den başvuru yapın olayı anlatın kanıtları yükleyin size zaten dönüş yapacaklar

Genel de karakol gidince savcılığa yolluyor ama isterseniz gidip bilgi alın ama mutlaka şikayet edin

Kalmasın yanlarına, böyle böyle kandırıyorlar . Bir de kime neye ne ödemesi olursa olsun ödeme yaparken mutlaka açıklama yapın eşya alırken bile şu ödemesi diye elinizde hem kanıt olur
Tüketici hakemine şikayet etcem ama fatura vergi no yok. Canım çok sıkıldı ya

X