Çok şükür Rabbim dualarımı kabul etti ;)

F

fifa1415

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi fifa1415
Merhaba arkadaşlar, öncelikle Rabbim tüm isteyenlere de nasip eder inşallah,

eşimle çocuk yapmaya karar verdiğimizde ben doğum kontrol ilacı kullanıyordum ve ilacı bıraktıktan 2 ay sonra 2008 eylül başında hamile kaldığımı öğrendim ama ertesi günü kanamam başladı ve düşük yaptım, yani sevincim o kadar kısa sürdü ki sonuçta Allahtan herşeyin hayırlısını istemek gerek ve belki de benim için hayırlı olan buydu bilemiyorum,
ama sonrasında çok daha acı verici olayları üst üste yaşamaya devam ettim ve nihayetinde depresyona girdim, çocuk fikrinden de hiç vazgeçmemiş olmama rağmen onca stresten dolayı hamile kalamıyordum,
veeee son adet tarihim 9 mayıs olmasına rağmen 1 haziranda evde test yaptım ve 2 çizgi vardı inanamadım ve bi daha test alıp yaptım ve sonuç yine aynıydı, 3 haziranda da doktoruma gittim ve b-hcg yaptırdım ve sonuç yine pozitif (910 çıktı)
bu arada aslında hala adetimin günü bile gelmedi,
çok şükür Rabbime benim bebişim olacak, inşallah doğduğu büyüdüğü günleri de görürüm

:CüvCüv: opuyorumnanaktan

• Konu Sahibi fifa1415
allah kucağınıza almayı nasip etsin.bişey sormak istiyorum.belirtilerinizmi vardı nasıl o kadar erken test yapmak aklınıza geldi.

• Konu Sahibi fifa1415
canım tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

• Konu Sahibi fifa1415
tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsina.s.

• Konu Sahibi fifa1415
Teşekkürler arkadaşlar, İnşallah Rabbim tüm isteyenlerin de dualarına kabul eder,

allah kucağınıza almayı nasip etsin.bişey sormak istiyorum.belirtilerinizmi vardı nasıl o kadar erken test yapmak aklınıza geldi.

Canım, benim normalde adet öncesinde göğüslerim hiç büyümez ya da gerginleşmez, ilk defa geçen hamileliğimde yaşadığım bir belirtiydi, göğüslerimdeki değişim acaba dedirtiyordu zaten, bir de bu arada 27 Mayıs günü başımdaki yağ bezelerini aldırmıştım ve doktor bana ağrı kesici ve antibiyotik verince kullanmakta tereddüt ettim, gittim özel bir lab.da b-hcg testi yaptırdım, biliyorum çok erkendi o zaman da ama içimden bişey beni ilaç almamam konusunda engelliyordu ve kan testi negatif çıkmasına rağmen yine de içimdekş sese kulak verip ilaçları kullanmadım sadece ilk gün ağrı kesici olarak dayanamayıp 1 tane apranax fort almıştım ama korkumdan ona da devam etmedim, bu kez ağrılarım çok olunca minoset aldım (toplam 3 tane)
sonuçta içimdeki ses ve büyümekte olan göğüslerim benim erken test yapmama neden oldu.

• Konu Sahibi fifa1415
tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiiinnn..

• Konu Sahibi fifa1415
hayırlı olsun tatlım yaa çok sevindikkk
inş.tüm duaların kabul olsun,bizede dua et:1hug:

• Konu Sahibi fifa1415
sağolasın cnm, inşallah Rabbim hepimizin dualarını hayırlısıyla kabul eder,

• Konu Sahibi fifa1415

rabbim çok büyük.içinde başka bi can olduğundan haberin yokken sana bunu malum etmiş.tebrikler.teşekkürler ayrıca yaptığın açıklama için..

• Konu Sahibi fifa1415
rabbim çok büyük.içinde başka bi can olduğundan haberin yokken sana bunu malum etmiş.tebrikler.teşekkürler ayrıca yaptığın açıklama için..

Evet Rabbime şükürler olsun ki içime o hisleri verdi,
ben teşekkür ederim asıl, başka merak ettiğin şeyler olursa seve seve yardımcı olmaya çalışırım buyrunnnnnnnnn

bu arada sigarayı da bırakmaya çalışıyorum, 2 gündür içmedim, :lepi:

• Konu Sahibi fifa1415
arkdaşım allah tammına erdirsin.darısı tüm isteyenlerin başınaolsun.bende ilk hamileliğimi öğrenince 5 gün sonra düşük yaptım.2.5 yıl geçmesine rağmen olmuyor/kısmetse bu ay aşılamam yapılacak.allah hepimizin hakkında hayırlısını versin.

• Konu Sahibi fifa1415

canım inşallah Rabbim sana da bir bebiş nasip eder, yalnız sakın stres yapma ve stresli ortamlardan uzak dur, bu çok önemli, inşallah aşılamanın faydası olur

• Konu Sahibi fifa1415
Tebrik ederim allah sağlıkla kucağına alamyı nasip etsin darısı isteyen herkesin başına işallah

• Konu Sahibi fifa1415
hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin inşallah...sağlıkla gelsin bebeğiniz...

• Konu Sahibi fifa1415
ayy cNm né qüzéL yaa RABBİM kucaqına aLdıqın ve büyüDüqü qünLéridé qösterir inşş
oNu saNa baqışLasın

• Konu Sahibi fifa1415
hepinize çok teşekkür ederim, inşallah rabbim hepimizin dualarını hayırlısıyla kabul eder (AMıNN)

• Konu Sahibi fifa1415
tebrik ederim canım allah tamamına erdirsin,allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

• Konu Sahibi fifa1415

gözün aydin canim
rabbim saglikla sihatle melegini kucagina almayi nasip eder insallah

darisi isteyen gelecegin anne adaylarinin basina insallah

• Konu Sahibi fifa1415
tebrik ederim...
rabbim kucagınızada almayı nasip eder inşallah...:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…