Çok şükür Rabbim dualarımı kabul etti ;)

Teşekkür ederim arkadaşlar, İnşallah güzel dualarınız hepimiz için hayırlısıyla kabul olur

tebrikler allah mutluluğunuzu hiç bozmasın bebeğinize sağlıkla kavuşun inşallah...

Teşekkür ederim (amin) denizkızıl, inşallah Rabbim hepimize bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip eder

Mrb.Ben aranıza yeni katıldım.1.5 yıldır evliyim.Bu ayın başına kadar korunduk.Korunmayı bu ayın başında bıraktık.Biraz acele ediyorum biliyorum ama eşim de ben de bir an önce bebişimizin gelmesini istiyoruz.Bu nedenle en son regl bitim tarihinden muhtemel ovulasyon tarihine kadar her gün 1 kez birlikte olduk.Oysaki uzmanlar kolay hamilelik için her gün yerine gün aşırı birlikteliği öneriyorlar.Acaba yanlış mı yapıyoruz.Her gün birliktelik yaşayarak ilk 3 ay içinde hamile kalan var mı aranızda?Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Canım öncelikle aramıza hoşgeldin,
bence bu kadar acele etmeyin, herşeyin hayırlısı Allahtan, zaten kendin de söylemişsin uzmanların neyi tavsiye ettiğini,
benim fikrimi sorarsan kafanıza çok takmayın, çünkü stres olumsuz etki yapıyor , hem yeni evlisiniz heme de korunmayı yeni bırakmışsınız,
biraz zaman tanıyın kendinize, inşallah Rabbim hayırlısıyla size de bebişinizi kucağınıza almayı nasip eder,

Moral verdiğin için teşekkür ederim canım.ınşallah sen de bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın.Darısı tüm bebiş isteyenlerin başına...

canım hayırlı olsun darısı bizim başmıza inşş

Merhaba arkadaşlar, öncelikle Rabbim tüm isteyenlere de nasip eder inşallah,

eşimle çocuk yapmaya karar verdiğimizde ben doğum kontrol ilacı kullanıyordum ve ilacı bıraktıktan 2 ay sonra 2008 eylül başında hamile kaldığımı öğrendim ama ertesi günü kanamam başladı ve düşük yaptım, yani sevincim o kadar kısa sürdü ki sonuçta Allahtan herşeyin hayırlısını istemek gerek ve belki de benim için hayırlı olan buydu bilemiyorum,
ama sonrasında çok daha acı verici olayları üst üste yaşamaya devam ettim ve nihayetinde depresyona girdim, çocuk fikrinden de hiç vazgeçmemiş olmama rağmen onca stresten dolayı hamile kalamıyordum,
veeee son adet tarihim 9 mayıs olmasına rağmen 1 haziranda evde test yaptım ve 2 çizgi vardı inanamadım ve bi daha test alıp yaptım ve sonuç yine aynıydı, 3 haziranda da doktoruma gittim ve b-hcg yaptırdım ve sonuç yine pozitif (910 çıktı)
bu arada aslında hala adetimin günü bile gelmedi,
çok şükür Rabbime benim bebişim olacak, inşallah doğduğu büyüdüğü günleri de görürüm

:CüvCüv: opuyorumnanaktan

hayırlı olsun. sağlıkla kucağına alırsın inş

sağolun kızlar, darısı tün isteyenlere inşallah (aminnn)

sabırsız, hüzün yılı teşekkür ederim
hüzün yılı sanırım senin doğuma az kalmış gibi, Allah yardımcın olsun bir avazda inşallah

tebrik ederim..rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin..

amin inşallah, Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin çok güzel bişey

X