cok sükür bin sükür seni bana verene :)

Canim oncelikle hayirli olsun rabbim saglikli bi sekilde kucagina almayi nasip etsin bende meryem suresi wesilesiyle hamis oldum .d insan oyle mutlu oluyoki ya hele bide kalp atisini duyarsan o zaman varyaaaa senden mutlusu olmuyo
Evet cnm Rabbim hep biseyleri vesile kiliyo banada meryem suresini vesile kilmisti elh duydum öyle güzel biseyki hic bitmesin istedim Rabbim Her isteyene nasip eylesin inş

Evet cnm Rabbim hep biseyleri vesile kiliyo banada meryem suresini vesile kilmisti elh duydum öyle güzel biseyki hic bitmesin istedim Rabbim Her isteyene nasip eylesin inş

Amiiiin canim rabbim kimseyi bu guzellikten mahrum etmesin insaallah

kızlar ben 30 eylülde 13 haftalık bebeğimi kaybettim adetim bu ay 2 gün geçiktim test yaptım betam 39 çıktı sizce hamilemiyimmm

Amiiin cnm inş olsa dert olmasa dert diyo hep çevredekiler bende olmaması daha büyük dert diyorum Rabbim kimseyi evlat hasretiyle sinamasin ..
Amiiin cnm inş olsa dert olmasa dert diyo hep çevredekiler bende olmaması daha büyük dert diyorum Rabbim kimseyi evlat hasretiyle sinamasin ..

Oyle walla ben ewlendigim gunden beri istiyordum aceleme ne olduysa her adet olusumda agliyordum niye olmuyo diye dusup duruyodum ama 7 aylik ewliyken oldu .d cewrem hep kizardi sanki bi sene mi olmadi diye esimin dayisigili ornek gosterirlerdi onlarin bes sene olmamis ama iste insan cok istedigi zaman laf anlamiyo.d

Oyle walla ben ewlendigim gunden beri istiyordum aceleme ne olduysa her adet olusumda agliyordum niye olmuyo diye dusup duruyodum ama 7 aylik ewliyken oldu .d cewrem hep kizardi sanki bi sene mi olmadi diye esimin dayisigili ornek gosterirlerdi onlarin bes sene olmamis ama iste insan cok istedigi zaman laf anlamiyo.d​
Aynen walla bende oyleydim bak zamanı gelince nasilda geliyo kerata boşuna üzülmusum :) benim cevremdede öyle çok örnek vardır gelde bunu gönlüme anlat elh Rabbim sonunda gönderdi mucizemi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…