çok şükür Bende Hamileyimmm

Inanmiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Sevgiiiiiiiiiiiiiiiii Sen Misinnnnnnnnnnnnnnnnn
Yavrum Benim Yaaaaaaaaaaaaaaaa
çok çok çok Tebrikler Bitanemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ayyyy Allahimmmm Nasil Sevindim Anlatamammmmmmmmmmmmm
Ay Sabah Sabah Süper Bi Haber Yaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sen Bunu çok Ama çok Ettiğin Arkadaşim Yaaaaaaa

Canım tebrikler,gözünaydın,hayırlı olsun.Allahın izniyle inşallah sağlıklı bir hamilelik geçirirmen dileğiyle

ayyyyyyyyyyyyy biran için inanamadım yanlışmı hatırlıyorum dedim ama sensin canım inan çok sevindim hayırlısıyla kucağına al inş

özlemle beklenen bir bebiş bu sanırım çok tatlı bir duygudur eminim sizi ve eşinizi tebrik ederim sağlıkla gelsin bebeişiniz

sevgi abla nasıl sevindim yaaaaaaaa
inanamıyorum çok sevindim cnm benim,
artık bizi yalnız bırakma ay sonu kızlarına gel ne olur

gözün aydın allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin inş allah bizede o günleri yaşattırır zinco yu reçetesiz veriyolarmı

tebrik ederim.. böyle uzunca bekleyip de muradına erenleri görünce çok duygulanıyorum.Rabbimden sağlıklı bir hamişlik diliyorum.. sağlıla kucağında gör inşş.. darısıda tüm isteyenelre olur inşş.. AMİNN..

tebrikler canım allah tammamına erdirsin kucağına aldığın günleride görürüsün inşallah

canım gözün aydın tebrik ederim allah tamamına erdirsin. sağlıklı bir hamilelik geçirmeni diliyorum. kendine dikkat et

gozunaydın canım benım mevlam hayırlısını ve saglıkısını nasıp etsın ıns darısı tum ısteyenlere......

tebrik edrim rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin ne büyük mutluluk inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirir ve hayırlı ve kolay doğum yaparsın amiiin

canım gözün aydın.allah tamamına erdirsin inşallah...

Allah saglıklı bır sekılde tamamına erdırsın, saglıkla kucagına al bebegını, güzel geleceğini gör inşallah.. sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…