çok şükür Bende Hamileyimmm

]SEVGİLİ SEVGİUZUN********bu yazını okuyupda gözleri dolmayanımız...burnunun direği sızlamayanımız var mıdır ki???mübarek cuma günü senin bizler için ettiğin duana bende ortak olup,yüce rabbimden diliyorum.....tebrik tebrik tebrikler................

Son düzenleyen: Moderatör:
TEBRİK EDERİM CANIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEK NASİP ETSİN BU MÜBAREK CUMA GÜNÜNDE DUALARIMIZ KABUL OLSUN SENDE BİZE DU ETa.s.

tebrikler........sorun neydi cnm ne için tedavi görüyordun...ALLAH kucağına almayı nasip etsin....

Canım çok teşekkür ederim.
Eşimde bişey yok aksine spermler 150 milyonlarda,sağlıklı o, :nazar:
Aslında ilk 2 sene 3 dr bendede hiçbirşey bulamadı , sonra gene dr değiştirdim bu hemen rahim ağzı çok dar , sperm geçişi çok zor teşhisi koydu, açalımmı dedi, ok dedim canlı canlı manyak bir operasyon geçirdim 4 tane buji denilen şeyler ile bağıra bağıra yapıldı operasyon.Neyse bu 10 ay önce olduydu,bi müddet kendimiz uğraştık gene olmadı maalesef bebek . sonra tekrar hsg çekildi rahim yamuk dedi , tabi ben hep o yamulttu diye şüphelendim hep ama sonra elini sokup düzeltti güya acayip acılar çektim ama, gene olmadı artık tüp bebek kararı verdik eşimle ama SSK lıyız ve SSK 'da bir kısmını karşılaması için 3 aşılama evresi geçirip tutmaması şartı koymuş.
Sonra 1.aşılama oldu 75 mg doz iğne ile başladık Gonal F iğnelere tutmadı ilki.ama inanılmaz umutlandım ve yıkıldım o ay,İkinci aşılama ertesi ay oldu gene tüm belirtiler yaşandı gene ama gene olmadı maalesef , artık daha bi alıştırmıştım kendimi hiç bebeğim olmayacak sandım, bi sonraki ay ara verelim dedik çok hırpalandım diye ama geçen ay o arayı verdim diye çok kızdım kendime tüp bebek bu ay olacaktı daha çabuk olacaktı demiştim ve 3 aşılama için mayıs ayında start verdik , 150 mg Gonal F iğne oldum adetimin 3.gününden itibaren ,daha önceki aşılamalarda 14. gün yumurtalar anca 18mm oluyordu ama bu sefer 10.gün 17mm idi bana dediki dr "12 . gün gel kontrol edelim ve çatlatma iğneni vuralım 36 saat sonrada aşılama" dedi ama 12. gün sabah 09:30'da gittim ve demezmi yumurtalar gitmiş kendileri çatlamış bu ay iptal dedi" küfrede ede çıktım ama 2 gün sadece eşimle birlikte çalıştık eşimle 10 . gün başladık çalışmaya ki normalde aşılama öncesi 3 gün önce cinsel perhiz verilir , hiç tınlamadım nasılsa tutmuyor aşılamada diye ,bide çatlamış nasılsa diye 12.gün beraber olduk, neyse dr dediki " tüp bebek için ilaçlar sistemde kullanıldığı göründüğünden aşılama yapıldı kabul edeceğim " dedi ,sırf bu ay tüp bebek yapılsın diye idi.çok sevinmiştim o duruma.12 Mayısta adet olmuştum, 2. gün raporlar ,ilaçlar ,aşılama prosedürleri iğneler alınıyor , 3.gün iğnelere başladım göbekten ,11.gün akşam 20:00 de son 150 mg doz iğneyi yaptım 2kutu iğne bitti, ve 12.gün kontrolde maalesef çatlatma iğnesi vurulmadan çatlamış tabii dr ne zaman yumurtaların imha olduğunu bilemediğinden aşılama yapmam dedi, arkadan 3 gün sonra göğüslerim balon gibi şişti , uçları çook acıdı , ama 3gün sonrada acı geçti ama ,bu arada çalışıyorum fabrikada ,her ay nasıl dikkat ederdim kendime bu ay nasıl koştura koştura deli gibi çalıştım sırf ümitlenmeyeyim diye ha bide zinco diye bi ilaç aldım kafama göre adetin 3 . gününden itibaren dr vermediği halde içtim hergün.sonra bacaklarımın dizimden kasığıma kadar olan kısmında damarlar nasıl belirdi ve bazı yerleri morardı.ümitlenmeyeyim dedikçe hep farklı bişeyle karşılaştım , adete 8 gün varken akşam evde şarıl şarıl sarı renkli akıntı geldi, çok olunca hemen gittim evde idrar test kitim vardı hemen o akşam yaptım ve anında pembe ama belirgin çizgi çıktı , hemen eşime gösterdim ,ilaçlardandır dedi daha önce öyle çıkıp meğer çatletma iğnesinde hcg olduğundan olduğunu ve negatif olduğunu öğrenmiştik, ama ben çatlatma iğnesi olmadığımı , yani vücudumda hcg ilacı olmadığını söyledim gene umuru olmadı ,36 aydır oda olmadığından hiç inanmıyordu bebeğin olabileceğine , neyse ben ertesi sabah doğru hastaneye kan numunesi verdim, saat 14:30'da hastaneden aradılar 85,69 çıktı tebrikler a.s.pozitif dediler.uçtum ,hemen dr.a gittim karnımdan baktı kalınlık iyi ama 1500 olunca ancak alttan görülür keseler dedi, ne keseler mi dedim neyse Allah Allah dedik dili sürçmüş , bugün gene kan vermemi söylemişti en az 160 olmalı dedi, verdim kanı bugün 252,45 çıktı:nazar: , aradım dr u, çok hızlı salgıladığımı hormonu ve çoğıl gebelik olabileceğini söyledi ,dehşet sevinçliyim eğer ikizde olursa mucize olur ben kendimi bildim bileli ikiz bebekler isterdim, inşallah ikizdir :nazar:,yani sen canım azıcık sormuştun ama o kadar anlatmaya ihtiyacım vardıki çok iyi oldu sağol arkadaşım dinlediğin için.Allahım inşallah isteyen herkese tez zamanda nasip etsin bu duyguyu, bide şu adet günümün geçtiğini görsem benim hep 2-3 gün önce gelir, çok düzenlidir , hesaplayıcılara göre 9 unda olacak diyor, hep korku var içimde şu 13 haziranı bi görsem daha inanacağım sanki , :enbuyukkk: dua edin lütfen ben sizler için hep edeceğim inanın.Allah razı olsun, tekrar en kısa zamanda isteyen herkesin hamiş olmasını diliyorum.Şeniz

Inanmiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Sevgiiiiiiiiiiiiiiiii Sen Misinnnnnnnnnnnnnnnnn
Yavrum Benim Yaaaaaaaaaaaaaaaa
çok çok çok Tebrikler Bitanemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ayyyy Allahimmmm Nasil Sevindim Anlatamammmmmmmmmmmmm
Ay Sabah Sabah Süper Bi Haber Yaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sen Bunu çok Ama çok Ettiğin Arkadaşim Yaaaaaaa

Canım arkadaşım inanamıyorum şaka gibi ya , Allah razı olsun çooook teşekkür ederim,
Sonuçlarda iyi çıkıyor maşallah Allahım çok büyük şükürler olsun , İnşallah sende en kısa zamanda hamiş olursun canım arkadaşım,seni çok seviyorumŞeniz

:nazar:
canım arkadaşım nasıl sevindim yaaa :dance: :dance: :dance:
çok çok tebrik ederim seni...
ayyyyyyy sevincini tahmin edebiliyorum yaaaa...

kendine bebişe çok çok iyi bak bitanem..
sağlıkla gelsin bebişin kucağınaa a.s.
ilaç tavsiyen için de bizi unutmadığın içinde teşekkürler ben de hemen alıcam canım arkadaşım darısı bizlere dielim :))))))

Çok Teşekkür ederim Berna'cım, İnan bak hergün iç çinkoyu arkadaşım sende sigara içiyosun çok faydası olacağına inanıyorum.İnşallah bebişlerimize kavuşacağız hep beraber
En kısa zamanda seninde iyi haberlerini alacağımı biliyorum.Canım arkadaşım seni ve Dilek'i kader arkadaşım kabul ettiydim ben, benim olduysa sizinde olacak inşallah ,çok seviyorum Berna seniŞeniz

tebrik ederim Allah tamamına erdirsin sevgi

fundacığım seni topiğinde tebrik etmiştim ama bi daha etmek istiyorum sende hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın inşallah

evett bukadar dua aldınız sıra bizde dimi ama hamişler hadi şimdi sizler bizlere edin:)))))ee hadi ama:)))

Teşekkür ederim , Allah en kısa zamanda sana ve tüm isteyenlere bebekler nasip eylesin Amin,hep edeceğim dua canım:emir_bebek:

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar, aranızda bebek isteyenler dilerim en kısa zamanda muradına erer inşallah , hamile olanlar sağlıkla ve hayırla bebeklerine kavuşurlar inşallah, çocukları olanlarada evlatlarına uzun ömür versin Allahım inşallah.Allah hepinizden razı olsun.

X