Çok sinirliyim

kırmızı ile olan yerler bir bayana asla yakıştıramadığım sözler.Konunuzu okurken öncelikler bu tarz sözler ilgimi çekti ve beni rahatsız etti.Karşı taraf ne kadar suçlu olursa olsun hanımlığımızı elden bırakmadan bir çözüm yolu bulmalıyız.Olaylar sıcak olduğu için sinirlisiniz ama bu tip yazılar sizi kavgacı biri olarak tanıtıyor.
Madem gürültüsünden şikayetçisiniz size şahitlik edecek bir komşu daha bulup karakola şikayet edin.Böylece sinirlerinizi yıpratmadan saygınlığınızı yitirmeden çözüme ulaşmış olursunuz.

ben kavgacı biri olsaydım eğer bu zamana kadar 100 kere kavga etmiştim siz iyi anlamamışsınız galiba yazdıklarımı o kadının arkamdam söylediklerini biri size söylemiş olsaydı siz heralde kadını haşat ederdiniz ama ben birkere uyardım ve ben suçlu oldum sağolun yani sayenizde yine suçlu duruma ben düştüm.ayrıca yazdıklarımda herhengi kötü bir laf geçmiyor.

ben kavgacı biri olsaydım eğer bu zamana kadar 100 kere kavga etmiştim siz iyi anlamamışsınız galiba yazdıklarımı o kadının arkamdam söylediklerini biri size söylemiş olsaydı siz heralde kadını haşat ederdiniz ama ben birkere uyardım ve ben suçlu oldum sağolun yani sayenizde yine suçlu duruma ben düştüm.ayrıca yazdıklarımda herhengi kötü bir laf geçmiyor.

ben size kavgacısınız demedim tam aksine sinirle olan bu tavrınız sizi kavgacı olarak yansıtıyor dedim.İkisi çok farklı.Sİze sz suçlusunuz da demedim aksine suçlu olan komşuuz olduğu için size yol gösterip şahit bularak gidin karakola şikayet edin buna komşu olarak hakkınız var dedim.Lütfen sinirle değil daha sakin okuyalım yazılanları.Çünkü her biri size yardımcı olmak amaçlı yazıldı.Küçük bir detay:Ben sizin kullandığınız tabirle kimseyi haşat etme yoluna gitmem daha saygın ve adli yolları seçerim.Size de bunu önerdim karakola gidin derken lütfen dikkat edin.

bende seni iyi anlayanlardanım canım ben en üst katta oturuyorum
benimde alt katımda var bir tane, sabah dörtte beşte halı silmelermi,
banyo temizlemelermi, ne istersen var yolmak lazım ama ben sadece kadının kapısına gidip
konuşmakla yetindim, kadın 60 yaşlarında bide emekli öğretmenmiş saygımdan bişey
demedim ama gözünü iyi korkuttum, şimdi ses seda yok arada delleniyolar ama napayım
idare ediyorum işte boşver canım çamura taş atarsın üzerine sıçrar.....

Son düzenleme:
bence cekamezlik var gibi sizi kıskanıyormu yoksa

bence cekamezlik var gibi sizi kıskanıyormu yoksa

yani kıskanıyormuş canım kendisi söylemiş bunu açık açık zaten o zaten hasetliğinden yapıyor ya arada bir olsa sesimi çıkarmam ama haftanın 7 günü olunca insan artık tahammül edemiyor birde inadına yaptığını biliyorum ya iyice sinir oluyorum onun yüzünden hergün ben sinirliyim huzurumu kaçırmaya çalışıyor eşimle mutlu oldukça iyice azıttı yani.allaha havale ettim allahından bulsun

ben size kavgacısınız demedim tam aksine sinirle olan bu tavrınız sizi kavgacı olarak yansıtıyor dedim.İkisi çok farklı.Sİze sz suçlusunuz da demedim aksine suçlu olan komşuuz olduğu için size yol gösterip şahit bularak gidin karakola şikayet edin buna komşu olarak hakkınız var dedim.Lütfen sinirle değil daha sakin okuyalım yazılanları.Çünkü her biri size yardımcı olmak amaçlı yazıldı.Küçük bir detay:Ben sizin kullandığınız tabirle kimseyi haşat etme yoluna gitmem daha saygın ve adli yolları seçerim.Size de bunu önerdim karakola gidin derken lütfen dikkat edin.

peki adli yolları seçersiniz sizin arkanızdan konuştuklarını nasıl ispat eiceksiniz vallahi benim duyduklarımı bir ben bilirim o yüzden emin olun o laflara bu kadar olaya karşı inanın saygın olamazdınız.:1no2:

peki adli yolları seçersiniz sizin arkanızdan konuştuklarını nasıl ispat eiceksiniz vallahi benim duyduklarımı bir ben bilirim o yüzden emin olun o laflara bu kadar olaya karşı inanın saygın olamazdınız.:1no2:

siz kendi yapınıza göre benim adıma karar veriyorsunuz.Bu yüzden size bu konuda bir şey demeyeceğim.Ama tekrar ediyorum gürültü konusunda alt kat komşusu olarak onu karakola şikayet etme hakkınız var dikkatinizi çekerim.
Yaşınıza baktım daha çok gençsiniz 20 yaşındasınız ve en heyecanlı dönemdesiniz.Anlıyorum sizi ama daha sakin tepkiler vermeye çalışın.Başkaları için kendimizi yıpratmaya değmez bu hayatta hele de bu kadar genç yaşta

Son düzenleyen: Moderatör:
çirkefle çirkef olunmaz derim benn.o seninle uğraşır durur sende karşılık verirsen bu iş daha beter bi hal alır.bencee sal gitsin görme duyma ve umursama .oda sıkılır bu durumdan.bu davranışlar içindeyken tabi canın sıkılır ama emin ol o daha da beter olur.sal gitsin yaaa.sorunlu bir tip sanırım senmi çözeceksin onun sorununu boşver .unutmaki kimsenin yaptığı yanına kar kalmazz.hem sen niye taşınıyorsunkiii.o gitsinn.

en üst komşum bile onun hakkında doğru dürüst tanımadığı halde rahatsız bu kadın dedi yani düşünün aslında burda tek komşularımıza bizi kötüleyip dost olmaya çalışıyor.

Bu adamlari sikayet edeceginiz bir yer yok mu?
Mahallenin muhtari felan?

şimdi şikayet etsem hepten olay büyüyecek karakolluk filan olcaz eşim diyoki canım ya arka odaya geçelim çaktırmadan o da burda tepinsin dursun diyo bende neden onların yüzünden düzenimi değiştireyim ki dedim yani.düşünün artık ne haldeyiz

ayy çok ii bilirim öyle üst komşu tiplerini allah kolaylık versin. annemde çok çekti senelerce hem camdan atılanlar hem de ses gürültü ve üstelik annemler ev sahibi onlar kiracıydı ama sonunda annem pes etti ve yeni ev almışlardı yeni evine taşındı. sende yakında taşınıcakmışsın hiiç sinirlerini bozma rahat ol ama elinden gelenide ardına koyma tabi sende gidenen kadar ona rahat verme

şimdi şikayet etsem hepten olay büyüyecek karakolluk filan olcaz ki o zaten burda karokolda çalışan kaynına güveniyor.eşim diyoki canım ya arka odaya geçelim çaktırmadan o da burda tepinsin dursun diyo bende neden onların yüzünden düzenimi değiştireyim ki dedim yani.düşünün artık ne haldeyiz

şikayet etmekten kaçınıyorsanız o zaman oturduğunuz yerde sinir olmaya ve gürültüleri çekmeye mecbur bırakıyorsunuz kendinizi..Daha ne diyelim ki size..

ben de onu söylüyorum zaten şahit olacak bir komşu ile birlikte ilgili karakola gürültü şikayetinde bulunabilirler.

ben kimsenin şahit olacağını düşünmüyorum kimse karışmak istemez bu tip olaylara.ayrıca bu sefer iş çok büyür ama benden sonra gelenlerin bunların kahrını çekeceğini sanmıyorum çünkü katlanılcak gibi değil evde olmadıkları zaman oh çekiyoruz.

ben kimsenin şahit olacağını düşünmüyorum kimse karışmak istemez bu tip olaylara.ayrıca bu sefer iş çok büyür ben sadece ev sahibimizin evi bitirmesini bekliyorum 4 gözle kurtulmak için ama benden sonra gelenlerin bunların kahrını çekeceğini sanmıyorum çünkü katlanılcak gibi değil evde olmadıkları zaman oh çekiyoruz.

o zaman size iyi beklemeler..Umarım eviniz çabuk biter de kendinizi değmeyecek insanlar için yıpratmaya devam etmezsiniz..

ben de onu söylüyorum zaten şahit olacak bir komşu ile birlikte ilgili karakola gürültü şikayetinde bulunabilirler.

banada bir arkadaşım söyledi durumu anlatınca; önce belediyeye gidiliyormuş
belediyeye dilekçe yazılıyormuş belediyeden görevli kişiler gelip yöneticiyle konuşuyolarmış, işte şu kişi gelip size komşusundan rahatsız olduğunu dile getirdimi
diye, eğerki yönetici ikazda bulunduysa bu sefer yetkililer uyarıyomuş,
şikayet eden kişi tekrar giderde aynı şekilde rahatsızlık devam ediyo derse 150 ytl
para cezası uygulanıyormuş :)uzun oldu biraz ama durum böyle hanımlar..

banada bir arkadaşım söyledi durumu anlatınca; önce belediyeye gidiliyormuş
belediyeye dilekçe yazılıyormuş belediyeden görevli kişiler gelip yöneticiyle konuşuyolarmış, işte şu kişi gelip size komşusundan rahatsız olduğunu dile getirdimi
diye, eğerki yönetici ikazda bulunduysa bu sefer yetkililer uyarıyomuş,
şikayet eden kişi tekrar giderde aynı şekilde rahatsızlık devam ediyo derse 150 ytl
para cezası uygulanıyormuş :)uzun oldu biraz ama durum böyle hanımlar..

teşekkür ederim benim gösterdiğim yolu daha detaylı anlatmışsınız..Bu daha iyi oldu..a.s.

Canım hamileymişsin zaten boşver bence kendini yıpratmana değmez...
Zaten taşınacakmışsın da. İnşallah Allah ona daha beter bir komşu verir de o zaman anlar...

ya bu kadın aslında beni kısnıyormuş eşimle gezmeye filan gitmemi alığım kıyafetlerimi kayınvaldeme söylemiş bunları dünde bizi eşimle srmaş dolaş görünce durmuş öyle bakıyor bön bön sonrasındada sabah uyutmadı tabi.

canım yaş olarak benden çok küçüksün fakat bu tür olaylar küçük büyük dinlemiyor. Yaşadıklarının aynısını bende yaşadım . üst komşum benden yaş olarak büyüklerdi sivas tan taşınmışlardı . yemek içmek ve yardımlaşmak adına benden çok yararlandılar. hakkımı helal etmiyorum. sana abla nasihatı hiç muatap olma onu yokmuş gibi gör ona en büyük ceza olur. kavga edersen onun istediğini yapmış olursun. Benim en çok zoruma giden kapalı namaz kılan kişilerden böyle felaketler görmektir. O türler için üzülmeye değmez. Rahat ol.

X