Çok sinirliyim

M

meleğimsin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi meleğimsin
merhaba arkadaşlar söze nasıl başlicam bilmiyorum benim üst dairemde oturan bir varlık var daha önceden aramız çok iyiyidi yani şöyle bizi çok iyi kullandı 4 sene ablamı,annemi,beni ona kimsenim kızına kardeşine yapmicağı iyilikleri yaptık kendide söylerdi bunu ama o ne yapmış mahallede adımızı çıkarmaya çalışmış kaynanama benim dedikodumu yapmış gördüğüm yerde yolmak istiyorum ama hamileyim diye geri çekiyorum kendimi neyse bunlar haftanın 7 günü sabah akşam demeden gürültü yapıyorlar 2. sene boyunca hiç sesimi çıkarmadım komşuluk hatrına ama biz duvara vurdukça karşılık veriyorlar klava:eşimde artık rahatsız oluyor karı bu sabahta inadına topuklu terlikleriyle yatak odamızın üstünde yürüyor amacı ne anlamadım bizi neden huzursuz etmek istiyor ben onun kocası uyuyodur filan diye süpürge bile açmaya çekinirdim yani böyle bi yaratıkla napılır bilemiyorum aslında taşınıcaz ama 1-2 ay filan var ama taşınan kadar rahat vermicek bu bize çok aşırı sinirliyim çok uzun oldu kusura bakmayın aslında bi döksem içimi neyse...kötükedihüso:1ninca:

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi meleğimsin
ah ahh,,yaratıklara ne yapılabilirki? kösele suratlı bunlar... kötükedihüso

• Konu Sahibi meleğimsin
ah ahh,,yaratıklara ne yapılabilirki? kösele suratlı bunlar... kötükedihüso

hemde ne kösele canım ya ayy allahım vallahi öyle bi kinim var ki ona seninde mi başında böyle bir dert var?

• Konu Sahibi meleğimsin
bunlara temiz bi sopa çekicen olmayan akılları bi anda gelivericek:)

• Konu Sahibi meleğimsin
ya bu kadın aslında beni kısnıyormuş eşimle gezmeye filan gitmemi alığım kıyafetlerimi kayınvaldeme söylemiş bunları dünde bizi eşimle srmaş dolaş görünce durmuş öyle bakıyor bön bön sonrasındada sabah uyutmadı tabi.

• Konu Sahibi meleğimsin
nasıl olsa taşınıcakmışsınız sizde ona zarar verinsengözlerimebaksanab
mesela bu yaptıklarını anlatın sizde komşularınıza yadırganacaktır..
Sabah erkenden kalkıp yatak odasının oldugu yerden tavana vurun..
üstünde otursaydınız daha çok şey söyleyebilirdim ama maalesef alttaymışsınız..
Annemden biliorm alttaki komşu canından bezdirmişti annemde onun diliyle konuştu en son ağladı kadın bidahada uğraşmadı annemle :lepi::lepi::lepi:

• Konu Sahibi meleğimsin
Madem taşınıcan hiç umursama,inan umursamamak en güzel ceza olur daha çok delirirler :)
hem sen de yüksek sesle şarkılar söle gündüzleri,müzik aç,bak hiç hiç umursamıyorum çooook mutluyum edalarında davran,deli olsun :)

• Konu Sahibi meleğimsin
bunlara temiz bi sopa çekicen olmayan akılları bi anda gelivericek:)

ya nasıl istiyorum sopa çekmeyi ama işte hamileyim bebeğime bişi olu diye bişi yapamıyorum maalesefklava:

• Konu Sahibi meleğimsin
ya ne biçim insanlar var, ne denirki bunlara bilmiorm aslında böylelerine karşı cazgır olcan azcık ama hamileymişsiniz ondan ne canınızı sıkın nede kafanıza takın.. :)

• Konu Sahibi meleğimsin
aynen canım seni çok iyi anlıyorum. benimde üstümde insanlıktan nasibini almamış bir yaratık var. sağolsun sabah 8 de başlıyor ertesi sabah 8 kadar hiç durmadan sürekli gürültü sürekli bağırış kapı çarpmaları. bigün çıktım kapısına dedim neden böyle bir sıkıntıız varsa gürültü yapmadan halletmenin yollarını arasınız daha iyi olmazmı dedim üstüme yürüdü elinde şemsiye ile bende o zaman hamile değildim bende boşdururmuyum karşılık verdim tabi. 5 6 ay idare etti yediği dayak atbi. ama yine aynı şuan bile sanki tepeme düşeceklermiş gibi geliyor doğrusu.

insan olan laftan sözden bir kere söylenince anlar ama bu ne laftan anlıyor nede başka bişiden.
zaten ar damarı çatlamış evden kaçtı gitti kocası tekrar kabul etti yani bu kadar geçimsiz bir aile.
bizde taşınacağız ksmetse mayıs ayı gibi. sabrediyorum şimdilik olmadı kafaya koydum polisi arıyacağım.

• Konu Sahibi meleğimsin
Muhattap olmayacaksın bu tip insanlarla.Nasıl olsa gidişi yakınmış.Topuklu ayakkabısının topuğu kırılasıca.klava:

• Konu Sahibi meleğimsin
bende öyle dedim takmim o zaman biyere kadar yapar birdaha yapmaz diye ama yok hiç durmuyor tabanına vura vura yrüyor resmen bizim yattığımızı anladığı zaman gelip yatak odasının üstünde ses yapıyor ama kocası varken o kadar ses yapmıyor kocası yokken kuduryor bu..şarkı

• Konu Sahibi meleğimsin
alt katta oturmanın zararlarından biri,haklıda olsan alt katta oturunca 1şey yapamıyosun,üst katta olcaksınki kafasını şişir

• Konu Sahibi meleğimsin
canım boyle pıskopat insanlarla uğraşılmaz...
sen yine hanımlığını koru...
hem hamılymişin hemde taşınacakmısın..
allah kolaylık versın

• Konu Sahibi meleğimsin

canım ya sabrtmekte zor artık yani nasıl varlıklar bunalr

• Konu Sahibi meleğimsin
çamura taş atsan üstüne sıçrar.

boşver taşınacakmışsın zaten sık biraz daha dişini.

• Konu Sahibi meleğimsin
kıs sen dovemıomussun haıleymissin ben dogurdum artık dövebilirim bende kocaelindeyim sen adresi ver bana bi stres atayım ..Çok üzgünüm çoook

• Konu Sahibi meleğimsin
kıs sen dovemıomussun haıleymissin ben dogurdum artık dövebilirim bende kocaelindeyim sen adresi ver bana bi stres atayım ..Çok üzgünüm çoook

ay alemsin ya güldürdün beni olur valla şöyle benim gözümün önündee evire çevire döversin bende sen döverken çekirdrk çıtlarım ayy.a.s.canım ben gebzede otuyorum sen?

• Konu Sahibi meleğimsin

kırmızı ile olan yerler bir bayana asla yakıştıramadığım sözler.Konunuzu okurken öncelikler bu tarz sözler ilgimi çekti ve beni rahatsız etti.Karşı taraf ne kadar suçlu olursa olsun hanımlığımızı elden bırakmadan bir çözüm yolu bulmalıyız.Olaylar sıcak olduğu için sinirlisiniz ama bu tip yazılar sizi kavgacı biri olarak tanıtıyor.
Madem gürültüsünden şikayetçisiniz size şahitlik edecek bir komşu daha bulup karakola şikayet edin.Böylece sinirlerinizi yıpratmadan saygınlığınızı yitirmeden çözüme ulaşmış olursunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…