Çok sinirlendim, yazmak istiyorum!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mune Mune nerdesin ay yüzlümmmmm :KK70:
Ay yüzlümo_O ben yokken doktor geldi de öleceğimi falan mı söyledi yoksa sizler başınıza darbe mi aldınız, alışık değilim güzel sözlerinize şak diye bayılırım şurada:ruh:

He canım he gülüm ne istiyorsun ay yüzlünden de hele :KK70:

Yok canım evet. Annemlerin evi 60 km uzak bize, akrabalarım bir elin parmağını geçmez inan iki kuzenim var onlar daha da uzak. Bekar arkadaş kalmadı hepsi evlendi, benim bir güveneceğim arkadaşım vardı o da gitti şehirde değil. Yani illa onlar baksın diye değil ama aile içinde bir dinamik var, eşim onların işlerine gider, her zaman destek olunur birbirlerine falan. Kapris değil yani.

Sevmediğin / sevilmediğin yere gitmek yüzsüzlük yazılmış da kayınvalidemle ilişkim saygı çerçevesinde gelin kaynana ilişkisi yani kötü değiliz. Kendisi kibar bir kadındır zaten yüz göz olmaz. Birbirimizin gözünü oyuyor değiliz.

Herneyse, çok yanlış anlaşıldım, tadım da kaçtı. Teşekkür ederim sağduyulu düşünceler için.
Anneniz gelip bakamaz mi kedilere? Anneniz 60 km uzaktaymis, Datca 750 km. Eger anneniz babaniza vs bakmiyorsa veya gelmesine bir engeli yoksa yazligina gideceğiniz kayinvalidenize evini bırak o kadar yol gel kedime bak demektense annenizi çağırmak daha makul gözüküyor. En azindan gozunuz arkada kalmadan tatilinizi yaparsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X