çok silik çizgiiiiii

sağlık ocağında yapırım dedim tahlilimi tee perşembe gunu çıkacakmış sonuç.bu kan testi özel hastanede veya acilde yapılmıyo mu kızlar yaaaa.ben hemen öğrenmek istiyorum

kızlar dün gece acilde kan testi yptırdım sonucum 29.84 çıktı doktor şüpheli dedi bu nedemek yaaaaa.çok moralm bozuldu

kızlar dün gece acilde kan testi yptırdım sonucum 29.84 çıktı doktor şüpheli dedi bu nedemek yaaaaa.çok moralm bozuldu

hamilesin ama değerin biraz düşük çıkmış. adetinden kaç gün geçmişti? o testi yaptırmandan tam 48 saat sonra aynı yerde bi daha yaptır, en az 2 katı artıyorsa hamilesin demektir, değer düşüyorsa kimyasal gebelik yaşıyorsun demektir.

hamilesin ama değerin biraz düşük çıkmış. adetinden kaç gün geçmişti? o testi yaptırmandan tam 48 saat sonra aynı yerde bi daha yaptır, en az 2 katı artıyorsa hamilesin demektir, değer düşüyorsa kimyasal gebelik yaşıyorsun demektir.

adetim 3-4 gün geçti cnm yaa.

dun aksam itibariyle yinelidim testi iste test kizlar

bende ilk öğrendiğimde inanamamıştım testte silik çıkmıştı biraz sonra akşam bir tane daha yaptım yine öyle çıktı ertesi sabahta kalkar kalkmaz yaptım ondada çift çizgi çıktı hemen doktora gittim hamile olduğumu öğrendim çok güzel bir duygu:)

kahvekolık bebek kızmı erkek mı benım son düşük oldugunda konusmustuk benım topıkde saglıgın yerındedır ınsallah:26:

evet konuşmuştuk :) iyiym canım teşekkür ederim sende iyisindir inşallah. Allah izin verirse oğlum olacak canım :emir_bebek:

sevindim canım adına RABBIM saglıklı evlat salih evlat nasip etsın ınsallah bende ıyıyım cok sukur hazıran adetım gecsınde calısmaya baslamayı dusunuyoruz doktor takıbıne hersey nasip canım insallah saglıkla olacaksa olur insallah:KK69:

sevindim canım adına RABBIM saglıklı evlat salih evlat nasip etsın ınsallah bende ıyıyım cok sukur hazıran adetım gecsınde calısmaya baslamayı dusunuyoruz doktor takıbıne hersey nasip canım insallah saglıkla olacaksa olur insallah:KK69:

amin canım hepimiz inşallah. daha önce söylemişimdir. ben düşük yaptığımda hep bana düşüğün ayağı içerde kalır dediler, gerçekten de korunmadığımız ilk ay tekrar hamile kalmıştım. yeterki olacak mı diye strese girme, akışına bırak, sonra gelsin bebişler:emir_bebek:

Son düzenleme:
önceden cok stres yaptımda artık bıraktım stresi canım :emir_bebek: hayırlısı değilmiş olmamıs diyorum artık pozitif bakıyorum kı öle olsun insallah gelsınler bebişler :emir_bebek::emir_bebek:

maşallah, maşallah. iiyice anne bak işte ben burdayım demiş senin kuzu. :nazar:
kahvem sagol canim benimmmm

bende ilk öğrendiğimde inanamamıştım testte silik çıkmıştı biraz sonra akşam bir tane daha yaptım yine öyle çıktı ertesi sabahta kalkar kalkmaz yaptım ondada çift çizgi çıktı hemen doktora gittim hamile olduğumu öğrendim çok güzel bir duygu:)
Allahim herkese tattirsinnnn

bugun doktora gittm sonucu gösterdm.sonucun gayet iyi dedi.daha çok yeni heralde düşük olcak değerin 1000 olcak hali yok dedi.15 gün sonra gl ultrasonda bakalım dediii çok sevndmmmm :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

X