çok silik çizgiiiiii

ayyyyyyy uçuyorum şuannnn.çok mutlu ettiniz yorumlarınızla şu pazartesi bi gelsede gerçekten hamileyim ne kadarlık hamileyim net şekilde öğrensem.yaptırdığım yakı işe yaradı sanırım çok şükür yarabbim

Son düzenleme:
suratımdan belli oluyor mu bilmiyorum ama yumurtlama tarihimden tam 14.gün yani dün sabah gebelik testi yaptım 3 dk içerisinde silik çizgim çıktı. :KK42: ne hissedeyim bilmiyorum ve bu testten daha önce 8 kere yaptım internetten almıştım hiçççç çizgi olmamıştı.bu sabah başka bir marka denedim,yine 2. çizgim çıktı.offffffff ne zorr sevinemiyorum bile bişe çıkar diyee :18: yarın 28. günüm olacak çok merak ediyorum bebek varmı bebekkkk

suratımdan belli oluyor mu bilmiyorum ama yumurtlama tarihimden tam 14.gün yani dün sabah gebelik testi yaptım 3 dk içerisinde silik çizgim çıktı. :KK42: ne hissedeyim bilmiyorum ve bu testten daha önce 8 kere yaptım internetten almıştım hiçççç çizgi olmamıştı.bu sabah başka bir marka denedim,yine 2. çizgim çıktı.offffffff ne zorr sevinemiyorum bile bişe çıkar diyee :18: yarın 28. günüm olacak çok merak ediyorum bebek varmı bebekkkk

Bende her iki markadan da denedim
Pahali marka 10 Tl civarinda
Ucuz marka 1 Tl civarinda

Inanki ucuz markadaki cizgi daha koyuydu. Yani bence ucuz pahali belli deyil, varsa bebi$ heryerde cizgi cikarr :) hehe.:KK9:

bende ilk yaptığımda çok silik çıkmıştı daha sonra kan tahlilinde hamile olduğumu anlamıştım gebeliğimin başı olduğu için öyle çıkmış.doktor kullanılan testlerin yanılma ihtimalinin çok az olduğunu söylemişti bana yinede hayırlısı

bende ilk yaptığımda çok silik çıkmıştı daha sonra kan tahlilinde hamile olduğumu anlamıştım gebeliğimin başı olduğu için öyle çıkmış.doktor kullanılan testlerin yanılma ihtimalinin çok az olduğunu söylemişti bana yinede hayırlısı

inş öledir canım.valla kandimizi frenliyoruz şuanda aslında içime de doğuyor,belirtilerim de var ama bakalımm beklicemm

bneim testim bu sekilde 10 haziranda dr a gidicem bakalim ne olur belirtiler var bel agrisi gögüs uclari hassas uyku hali yorgunluk sik idrar gibii bakalim zamn herseyin ilaci bekleyip gorucezzz

kaç gün geçti adetinden..
20 mayista adet olmam gerkiyordu 3 gun lekelenme geldi ve bitti daha sonra ayin 26 mayista da testi yaptim silik cikti ve 10 hazirana dr. randevu aldim gidicem insAllah bizim burada hemn gidip kan tahlili yaptirma gibi durumumuz yok maleseff o yuzden bekliycem

X