çok silik çizgiiiiii

ilk 5 -10 dk da çıktıysa ikinci çizgi hamile olabilirsin canım
10 dk sonra güvenilirliği kalmıyor testlerin

evet ilk 10 dk içinde çıktı ama emin olamıyorum işte inanasım gelmiyor.ya testlern hepsi yanlışsa ya kimyasal gebelik yaşıyorsam ya kan testinde negatif çıkarsa hep ya ya larla yedim kafayıııı

evet ilk 10 dk içinde çıktı ama emin olamıyorum işte inanasım gelmiyor.ya testlern hepsi yanlışsa ya kimyasal gebelik yaşıyorsam ya kan testinde negatif çıkarsa hep ya ya larla yedim kafayıııı

biraz daha sakin olmalısın bence :))
kan testi yaptır bir an önce

bence de kan testi yaptır kaygılarından kurtul şimdi hergün üzülüyorsun yok olduğunu öğrenince bi kere üzülürsün gönül seninde hepimizin hamile kalmasında

nolcak benm bu çokkk silik testlerim bir sürü farklı markayla denedmmm yok denecek kadar silik çizgiler.üstelikte hemen belirmiyor.kan testi diyorsunuz haklısınız ama negatif çıkcak die ödüm kopuyorrr.adetimle öğrenmek daha az üzüyor beni.böyle gölge gibi çıkıyor offfffff delirdim manyaklaştım ben yaaaaaaaaaaa.şu günüm gelsede şu psikojiden çıksam artık

canım nie uğraşıyosun ki bunlarla zaten pozitif çıkmış git yaptır kan testini bende bu sabah yaptım 6. günüm test pozitif çıktı markası miratech p.ztesi gidip hem muayene olcam hemde kan yaptrım

canım nie uğraşıyosun ki bunlarla zaten pozitif çıkmış git yaptır kan testini bende bu sabah yaptım 6. günüm test pozitif çıktı markası miratech p.ztesi gidip hem muayene olcam hemde kan yaptrım

keşke cnmmm keşke net olarak göremediğim için emin olamıyorum zaten.kan testi yaptırım yaptırmasına ama negatif çıkarsa çok üzülrüm.adetimle öğrenince daha az üzülüyorummm.

bende miratechle yaptım silik cıktı ama cok silik değil..İnşallah bende pztsi veya salı doktora gitcem..

bende silik cizgiyi görmüstüm ama sonrasinda adet olmustum
insallahh sen hamilesindir canim

kızlar merhaba hani diyorsunuz ya silik çizgi testin üzerinde 10 dk sonra ki sonuç gerçektir diyor benim o silik çizgi saatler sonra çıkıyor hamile değilim sanırım değilmi?

ya bende tuhaflık var ya testlerde.geçen haftada internetten laboquik die test aldım 10 lu öncekilerde silik çıkıodu az çok bu terstte hiç çıkmıyor.sanırım hamile deyilim.adetime 2 gun kaldı olsa silik milik çıkardı bilmiyorum çk üzgünüm ne yazıkki ne ümitlenmiştim oysa

sanırım kimyasal gebelik geçirdin, çok düşük bir değerken embriyo yerleşemediği için değer düşmüştür, üzülme hepimizde farketmeden olabilecek birşey. adetini bekle bence artık...

çokkk stress yapıyosunn kendine bence eğer adet olursan bitnce bi doktora görün derimmm bende önceki ay gitmiştim 8 ay uğraştık 2. bebek için olmadı kist var dedi doğum kontrol verdi bana bi ay kullandım o ay adet oldum bu ay ise gebeyim bu ilaç beyine uyarı gönderiyo insan rahatlıyo valla

hala adet olmadım bugun adet gunum testler belli belirsiz çizgi halinde.pazartesiye kadar olmassam kan testi yaptırcam hayırlısı diyeyim.

kızlar tam belli değil ama gözle görülür hal almaya başladı silik çizgim kameram biraz dandik net çekmiyo.adetm 2 gun geçti.pazartesiye kadar olmassam pazartesi kan testi yaptırcam

Eki Görüntüle 200777 kızlar tam belli değil ama gözle görülür hal almaya başladı silik çizgim kameram biraz dandik net çekmiyo.adetm 2 gun geçti.pazartesiye kadar olmassam pazartesi kan testi yaptırcam

Gozun aydın canım. Hamilesin =)
Ben 4 gun kala yaptıgımda boyle cıkmıstı kanda baktırdım o gun pozitif cıktı =)

canım ben çizgiyi göremedim ama belki ben göremedim arkadaş görmüş inşlhh hamilesindirr bide kasık ağrısı norml diyolar ben de çekiyorum kasık ağrısı hadi bakalım hakkında hayırlısı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…