çok sıkıntıdayım kızlar derdimi paylaşmak istiyorum

bende çok sevindim beni anlamana canım keşke bu şekilde bir dertle yakın hissetmeseydik birbirimize ama böylesi kısmetmiş ne yapalım ben de duanın gücüne her zaman inanırım bende dışarı çıkmadan önce bundan böyle dediğini yapıp okumayı düşünüyorum
yani dışarı çıkarken aileme yalan söylemek istemiyorum bilsinler dışarı çıktığımda kimle görüştüğümü nerde olduğumu ki biz zaten yanlış şeyler yapmıyoruz hiçbir zaman aileme laf getirecek bir davranışta da bulunmadım henüz tanışmaları için erken olduğunu düşünüyorum daha işimiz elimizde yok diye ama bu durumdan da çok rahatsız olduğum için söylemek istedim bir ikilemde kaldım

yaşadıklarının aynısını bende yaşıyorummmm..... ama annem biliyor söyleyip çıkıyorum ama babam görür diye bi korku mevcut bende de.
anlıyorum canım öyle yalan söyleyip çıkmak insanı yeyip bitiriyor zaten çok kötü bir durum..
hımm.. anladım bence söyleme çünkü sonra seni kısıtlayacaklar sen hiç rahat edemeyeceksin şimdi dışarı çıkabiliyorsun o zaman hiç çıkmazsın dışarı telefonu da alabilirler bunu da düşün bence biraz daha sıkıntı çekin :KK50: başka çare yok.. kpssyi kazandıktan sonra işiniz olunca söyleyin hem baban diyemez işi yok, gücü yok, bide kürt neden tanıştırdın diye laf eder.. ama kpss kazanınca bak çocuğun işi var gücü var maaşıda iyi ama kürt... kızım da seviyor artık katlanacağız diyeceklerdir bence inşallah erler..

Offf bu aileler yokmu.. bazen cok onyargili davranirlar.. cok zor durumdasin ama suan elinde bsy yok.. okulunu bitir.. isini eline al sevgilinde alsin meslegini eline.. saglam durunki herkesin karsisina gecin diyecek bsyde bulsalar bile siz daha guclu hisedersiniz birbirinizi..

yaşadıklarının aynısını bende yaşıyorummmm..... ama annem biliyor söyleyip çıkıyorum ama babam görür diye bi korku mevcut bende de.
anlıyorum canım öyle yalan söyleyip çıkmak insanı yeyip bitiriyor zaten çok kötü bir durum..
hımm.. anladım bence söyleme çünkü sonra seni kısıtlayacaklar sen hiç rahat edemeyeceksin şimdi dışarı çıkabiliyorsun o zaman hiç çıkmazsın dışarı telefonu da alabilirler bunu da düşün bence biraz daha sıkıntı çekin :KK50: başka çare yok.. kpssyi kazandıktan sonra işiniz olunca söyleyin hem baban diyemez işi yok, gücü yok, bide kürt neden tanıştırdın diye laf eder.. ama kpss kazanınca bak çocuğun işi var gücü var maaşıda iyi ama kürt... kızım da seviyor artık katlanacağız diyeceklerdir bence inşallah erler..

evet o da çok zoruma gidiyor yani bende isterim yalan söylemeden çıkmak ama şu an şartlar el vermiyor bi de çocuk gibi görüyorlar sanki hiç büyümemişim gibi tabiki ailenin gözünde hala çocuksundur ama bazen katlanılmaz hal alıyor yani :KK14: inşallah canım çok güzl söyledin çok sağol destek verdiğin için

Offf bu aileler yokmu.. bazen cok onyargili davranirlar.. cok zor durumdasin ama suan elinde bsy yok.. okulunu bitir.. isini eline al sevgilinde alsin meslegini eline.. saglam durunki herkesin karsisina gecin diyecek bsyde bulsalar bile siz daha guclu hisedersiniz birbirinizi..

galiba şu an için en doğrusu kpss yi kazanmak olacak bizim için sonunda olacaksa biraz zorluk çekmeye de razıyız biz çok teşekkürler

evet o da çok zoruma gidiyor yani bende isterim yalan söylemeden çıkmak ama şu an şartlar el vermiyor bi de çocuk gibi görüyorlar sanki hiç büyümemişim gibi tabiki ailenin gözünde hala çocuksundur ama bazen katlanılmaz hal alıyor yani :KK14: inşallah canım çok güzl söyledin çok sağol destek verdiğin için

ne demek canım her zaman destek olurum ...
ahh ahh ben çok iyi anladım seni...
evet kpssden sonra inşallah kazanırsınız sağlam bir şekilde çıkın karşısına.. o zman çok bahane bulamaz...
sıkma canını gelip geçiyor bu durumlar banada geliyor arada böyle...
sen duanı et çık ne diyelim canım kendine dikkat et sevgilerler..

Son düzenleme:
ne demek canım her zaman destek olurum ...
ahh ahh ben çok iyi anladım seni...
evet kpssden sonra inşallah kazanırsınız sağlam bir şekilde çıkın karşısına.. o zman çok bahane bulamaz...
sıkma canını gelip geçiyor bu durumlar banada geliyor arada böyle...
sen duanı et çık ne diyelim canım kendine dikkat et sevgilerler..

inşallah canım desteğin için çok teşekkürler tekrar biraz rahatladım iyi geldi konuşmak sizlerle yorum yapan herkese de çok teşekkür ederim

Diyelim babanıza söylediniz , sözlendiniz peki o zaman rahat gezebilecekmisiniz ben hiç zannetmiyorum :KK19: Babanız sevdiğiniz insanı kabullenene kadar bi süre bu şekilde devam etmeniz daha uygun. Okulunuzun bitmesinede 1 yıl varmış zaten:KK34:

merhaba herkese keşke derdim olmasaydı da bu konuyu açmak zorunda kalmasaydım ama oluyor işte daha önce de buna benzer bi konu açmıştım neyse uzatmadan konuya geleyim 2 buçuk yıllık bi ilişkim var babam erkek arkadaşımı istemiyor daha önce öğrenmişti ayrıldım dedim olmadı ayrılamadım ve devam ettik üniversiteyi memleketimde okuyorum yaşadığımız yerde küçük bir şehir sürekli acaba biri bizi gördü mü babam duydu mu korkusundan çok huzursuzum eve gelmek istemiyorum hiç kötü bişey de yapmıyorum bırakın elini tutmayı yan yana gezerken bile çok huzursuzum sanki eve geldiğimde bana bugün onla görmüşler seni yine geziyormuşsun diyecekler gibi geliyor annemin haberi var durumdan ama babam çok katı arada biraz siyasi şeyler var babamın istememe nedeni de bu zaten bundan dolayı çok sıkıntılıyım bugün yine dışarı çıktık bi bakıyorum her sevgili el ele kol kola hatta başka şekilde.... anladınız kimseyi yargılamak için söylemedim bunu bende sevgilimle rahat rahat gezmek istiyorum ve diyorum ki artık babama söylesem mi tepkisinin çok sert olacağını biliyorum ve yine istemez diye çok korkuyorum şuan 3.sınıftayım okulun bitmesine 1 buçuk sene var kpssye de hazırlanıyoruz en iyi puanı alıp bu şehirden gitmek için elimden geleni yapcam ama artık dayanamıyorum çok bunaldım sözlensek nişanlansak rahat olsak içim rahat etsin diyorum .

Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin kızlar yardıma çok ihtiyacım var .:KK5:

canım sımdı soylesen aslında ıcın rahatlıcak evet ama daha 1.5 senen varmıs sanırım . bence ıkınızde sehırden gıttıkten sonra once bı sakın ve bırıbrnzle guzel vakıt gecırdıgınız rahat gezıp tozdugunuz bı ılıskı yasayın unı falan bıttıkten sonra evlılık olayına kendınız herseyınızı yapabılcek gıbı hazırlanın ve sonucta artık o saaten sonra babanda kac sene gecmıs ve cok sevdıgını bılcek etcek ılk baslarda laf soylesede sonrasında ılla kı anlayısla karsılıcaktır .. sımdı soylyıp 1.5senenı rezıl etme bence hep kontrol altında tutar bılmemne suanda huzusuzsun o zaman daha kotu olcaksın falan gerek yok

Diyelim babanıza söylediniz , sözlendiniz peki o zaman rahat gezebilecekmisiniz ben hiç zannetmiyorum :KK19: Babanız sevdiğiniz insanı kabullenene kadar bi süre bu şekilde devam etmeniz daha uygun. Okulunuzun bitmesinede 1 yıl varmış zaten:KK34:

yani yorumlara genel olarak baktığımda hiç kimse söyle demedi gibi birşey bende beklemeye karar verdim bi okulu bitirelim daha sonra söyleriz büyük ihtimal yorumun için teşekkürler

canım sımdı soylesen aslında ıcın rahatlıcak evet ama daha 1.5 senen varmıs sanırım . bence ıkınızde sehırden gıttıkten sonra once bı sakın ve bırıbrnzle guzel vakıt gecırdıgınız rahat gezıp tozdugunuz bı ılıskı yasayın unı falan bıttıkten sonra evlılık olayına kendınız herseyınızı yapabılcek gıbı hazırlanın ve sonucta artık o saaten sonra babanda kac sene gecmıs ve cok sevdıgını bılcek etcek ılk baslarda laf soylesede sonrasında ılla kı anlayısla karsılıcaktır .. sımdı soylyıp 1.5senenı rezıl etme bence hep kontrol altında tutar bılmemne suanda huzusuzsun o zaman daha kotu olcaksın falan gerek yok

evet canım haklısın bir süre daha huzursuz olalım o zaman ne yapalım yine geziyoruz ama çok rahat olamıyoruz işte en iyisi kpss yi beklemek sanırım bende öyle düşündüm dünden beri teşekkürler canım

X