Çok şeymi istiyorum anne

Mahbile

Acem Kızı
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.387
8
42
Çocuklugumu geri istiyorum, bahçelerde kısa paltolonla koşuşturdugum günlerimi.
Annemin üstümü kirletsemde popoma vurdugu günlerimi geri istiyorum , verebilecek olan varmı?
Yagmur sonrası gökkuşagını tutmak istiyorum gene , papatyaları saçlarıma taç etmek,
Pamuk şekerini alırken amcaya bana daha fazla ver demek,
Saçlarımı tararken şarkı sölemek istiyorum anne...
Aşkı bilmemek, sevdayı görmemek istiyorum..
Bi insanı sevince gönlünün onsuz olmadan yaşayabilecegini ögrenmek isitiyorum.
Sabahları uyandıgımda hayatı güzel görmek istiyorum...
Sevmenin aslında korkulacak bi yanının olmadıgını , seninde insanları sevmeni istiyorum anne..
Ben seni çok seviyorum seninde bizi sevmeni istiyorum çok şeymi istedim anne....

canım benim bunların tek sebebi yüreğimizle hareket etmemiz duygularımıza duygusallıklarımıza bezende anlayışsız gözlere hislere yenilmemiz..tabiki çok şey değil istemlerin ama tek kişiden istemem tek sebebi zamandan toptan istesek keşke gözümüzü kapatıp o anlarımız yaşayabilsek birdaha açmazcasına..AMA KAPIMIZA BIRAKMAYACAĞINI BİLE BİLE...bize verdikleri kalsın bari onlarla yetinelim be canım..

'Şu hayat bilgisi ne ağır dersmiş hocam
Düşündüm, kararlıyım;
Ben adam olamayacağım
Madem her şey basit bir formül, Mutluluğu söylesin kimya'

canım ne güzel anlatmışsın duygularınıııı:1hug:

Annenle tanışmak istiyorum Mahbile:1closedeyes: Birkaç kelam edicemde kendisiyle

Off bu anne olmak ne kadar ince bi iş:çok üzgünüm:
Azemmm kızlarım hep mutlu olsun,ileri de annelerini hep iyi hatırlasın istiyorum...
Emin ol annen seni canından çok seviyodur,saçının teline kıyamıyodur:teselli:

Çocuklugumu geri istiyorum, bahçelerde kısa paltolonla koşuşturdugum günlerimi.
Annemin üstümü kirletsemde popoma vurdugu günlerimi geri istiyorum , verebilecek olan varmı?
Yagmur sonrası gökkuşagını tutmak istiyorum gene , papatyaları saçlarıma taç etmek,
Pamuk şekerini alırken amcaya bana daha fazla ver demek,
Saçlarımı tararken şarkı sölemek istiyorum anne...
Aşkı bilmemek, sevdayı görmemek istiyorum..
Bi insanı sevince gönlünün onsuz olmadan yaşayabilecegini ögrenmek isitiyorum.
Sabahları uyandıgımda hayatı güzel görmek istiyorum...
Sevmenin aslında korkulacak bi yanının olmadıgını , seninde insanları sevmeni istiyorum anne..
Ben seni çok seviyorum seninde bizi sevmeni istiyorum çok şeymi istedim anne....

:çok üzgünüm: :asigim: :asigim:

Ay çok güsel yazmışsıın! Çok beğendim gerçekten ellerinize sağlık.

Bende bir gece olsun huzurla ve dişlerimi sıkmadan uyumak istiyorum ve yarın yapacaklarımı düşümeden tabiki

X