Çok sevinçliyim yarın kızım geliyor

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
140.406
209.967
60
Yarın akşam kızım geliyor bayram tatili için çok mutluyuz babasıyla.
Ekim ayından beri görüşememiştik kızımla.
1 hafta kalıp dönecek okuluna.
Gelirken iyide gitmesi çok zor oluyor,gözümüzde hala küçük bir bebek gibi.
Yarını sabırla bekliyoruz karşılamaya gideceğiz şöyle kocaman bir sarılacağım ve bırakmayacağım.

Allah kavuştursun canımm ,,kızın hayırlısıyla gelsin hayırlısıyla güle güle gitsin inşallah okulunaa,,kızınla beraber hayırlı bayramlar olsunnna.s.

ablam gözün aydıın
kavuşmalarınz hep böyle güzelgünler için olsun :nazar:

ama bn halaa ünv giden bi kızın olduğuna inanmıyorum
taş bebek gibisin:jeyyar:

ah canım allah kavuştursun. benim oğluşumda az önce geldi. öpe öpe bitiremedim. bende tıpkı senin gibi uzun zamandır görmüyordum. allah hep böyle hayırlı ayrılıklar versin. gözün aydın olsun.

ablacım sevincini görünce annem geldi aklıma.ne kadar güzel:1hug:
bende böyle geldiğimde nasıl sevinirdi.akşamları arar eğer sevdiğim yemeği yaptıysa sen bu akşam bundan ye derdi canım benim:asigim:
anne baba olmak başka bişi herhaldea.s
Rabbim bizlerede nasip eder inşallah:Saruboceq:

gozunuz aydin
eminim zor oluyordur gelse ayri gitse ayri buda ozlem iste a.s.
sağolun tşk ederim ayrılık daha zor oluyor kız çocuğu olunca aklınız kalıyor işte kaydirigubbakcemile3
Allah kavuştursun canımm ,,kızın hayırlısıyla gelsin hayırlısıyla güle güle gitsin inşallah okulunaa,,kızınla beraber hayırlı bayramlar olsunnna.s.
evet nihayet geliyor okul olunca ayrılık oluyor tabi seninde bayramın kutlu olsun Şeniz
ablam gözün aydıın
kavuşmalarınz hep böyle güzelgünler için olsun :nazar:

ama bn halaa ünv giden bi kızın olduğuna inanmıyorum
taş bebek gibisin:jeyyar:
canım benim darısı seniin kızına olsun inşallah Şeniz canısı sen hala inanmıyon demi uluslararası ilişkiler okuyor ne taşı ya kum olduk artık Şeniz
gözun aydınn :))))))))))))
saol canım yarın bir gelse zaman geçmiyor işte
ah canım allah kavuştursun. benim oğluşumda az önce geldi. öpe öpe bitiremedim. bende tıpkı senin gibi uzun zamandır görmüyordum. allah hep böyle hayırlı ayrılıklar versin. gözün aydın olsun.
saol ablacım seninde gözün aydın oğlun gelmiş evlat uzak olunca zor oluyor demi Şeniz

ablacım sevincini görünce annem geldi aklıma.ne kadar güzel:1hug:
bende böyle geldiğimde nasıl sevinirdi.akşamları arar eğer sevdiğim yemeği yaptıysa sen bu akşam bundan ye derdi canım benim:asigim:
anne baba olmak başka bişi herhaldea.s
Rabbim bizlerede nasip eder inşallah:Saruboceq:

Canım annelik böyle işte :teselli:
Sende anne olduğun zaman bu duyguları yaşayacaksın inan Şeniz
Heyecan hiç bitmeyecek a.s
Yemek siparişi bile verdi canı çekmiş ev yemeğine hasret kalıyor çünkü a.s

gözü aydin canim, Allah kavustursun ve hasretini gidersin .....kizina saril kokla.....oda sana hasret kalmistir eminim....simdiden bayramin mübarek olsun......cok güzel bayram günleri gecirmenizi dilerim:-)

gözünaydın ablacım diyim ozman ben yaaa benim yaşımda kızın var demekki. üni okuyo diye tahmin ettim.
iyi bayramlar.

gözü aydin canim, Allah kavustursun ve hasretini gidersin .....kizina saril kokla.....oda sana hasret kalmistir eminim....simdiden bayramin mübarek olsun......cok güzel bayram günleri gecirmenizi dilerim:-)

Sağol tatlım oda çok özledi tabi saatleri sayıyor şimdi heyecan dorukta .
Seninde bayramın mübarek olsun Şeniz

gözün aydın
benim kuzumda dün geldi.dünden beri elimi üstünden çekmedim
habire dokunuyorum
şimdilik gideceği anı düşünmemeye çalışıyorum

gözün aydın ablacım çok güzeldir kavuşmalar ya bide ayrılması olmasa dimi zamanınızı güzel değerlendirmeniz dileğiyle iyi bayramlar geçirmeniz dileğiyle

hadi gözün aydın ank cım.onun aklıda sende kalmıştır. ,gelir gözüyle bi görür içide rahatlar.ne güzel sevincin doruklardadır şimdi.benimkiler bir hafta öncesinden sipariş vermelere başlıyorlar,anne...
----- şunu pişir anne bunu yap
allah sağ sağlim gelip gitmeyi nasip etsin canım.öp onu benim yerimede.Şeniz

bayramınızıda ailecek kutluyorum.a.s.

X