Çok ortak noktamız bulunmayan biriyle ilişki kurmak

kubraaa35

Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2022
23
8
28
Kızlar merhaba şu an hayatımdan yeni çıkmış biri var ama aklımda bazı şeyler kaldı sizlerden fikir almak istedim😊
Öncelikle ben kendi halinde sakin yapılı öyle gece hayatı kötü alışkanlıkları olmayan biriyim. Karşı taraf daha hareketli biraz çocuksu, bu arada benden 2 yaş da küçük kendisi gece hayatı alkolü sigarası olan birisi. İlk başta her şey güzel başlamıştı ilgisi hissettirdkleri falan tabi bu zamanla azaldı en son beni sevmediğini kalbinin atmadığını söyledi aynı zamanda çok farklı olduğumuzu zamanımı almak istemediğini söyledi bunları söylediği gece de alkollüydü ve telefonuna baktığımda farklı birinden mesaj gelmişti ki o kişiyi de daha önce sosyal medyasında görüp sormuştum aynı kişi bi taraftan bu aklıma takıldı ısrarla hayatında kimsenin olmadığını söyleri o gece sizce sorun sadece farklı olmamız mı yoksa başka şeyler mi bilemedim yorum yaparsanız sevinirim 😊

Sorunun ne olduğunun önemi yok. Bir sorun varmış bu arkana bakmadan gitmen için yeterli bir sebep. Zaman kaybından baika birşey değil

X