çok mutsuzum yardım edin

sxixyah&beyaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
3
0
Arkadaşlar bu siteyi keşvettikten sonra üye olup derdimi sizinle paylaşmak istiyorum , eşimle 1 yıldır evliyiz ama 1 yılda çok yıprandım çünki eşim bana rahatlıkla yalan söylüyor işini bahane ederek bulunmaması gereken yerlere gidiyor en son beni arayıp iş için geç saate kadar bi yere gideceğini söyledi ama teli kapatmayı unuttu bende kapanmayı teli dinlediğimde bi arkadaşının rus asıllı bir kadın arkadaşının evine gittiğini ve o arkadaşıyla orada alkol alıp sohbet ettiğini telden dinleyerek anladım tamam beni o an aldatmadı ama bana yalan söyleyerek aldattığını daha önce yine eski sevigilisiyle olan telefon dökümlerine şahit oldum acaba bugüne kadar ne kadar yalanla karşılaştın ve kandırıldım diye düşünüyorum ve en kötüsü sağlığım bozuldu sebebsiz bayılmalar yaşıyorum hastanelik oluyorum daha çok şey yaşadım ama hepsini yazamıyorum bana bi akıl verin arkadaşlar ne yapıcağımı şaşardım

canım benım ne desem bılemıyorum ınankı cok uzuldum. bu konuda hıç esınle konusmayı denedınmı belkı esınle konusarak paylasırsan sana nedenını soler ve sende ona gore davranırsın bole kendını yıpratarak elıne bırsey gecmez hasta olursun sonra.:teselli:

1 yıllık evlisiniz..
Daha balayı bile bitmemiş..
Neden eşinizle açıkça konuşmuyorsunuz,sizin rahatsızlıklarınıza,bayılmalarınıza kayıtsız mı kalıyor?

bir yıllık evlisin
eşin sana yalan söyleyip bir arkadaşının rus asıllı sevgilisinin evine gidip içki içiyor.
eski sevgilisiyle konuşuyor sende dökümandan öğreniyorsun.
peki arkadaşım bu adam daha öncede böylemiydi.
nişanlılık döneminde olsun hiçmi anlamadın yalan söylediğini.
madem sana yalan söyleyecek ne diye senle evlendi.
sanırım kendini evliliğe adapte edememiş eşin.
sende sağlığımdan oldum diyorsun.
ailene açmadınmı konuyu.
en azından eşinle konuşmadınmı.

eşinizle konuşmayı hiç denedinizmi arkadaşım...yani bo konu ile ilgili açıklması,yorumu ne olacak yada konuştuysanız ne oldu çok merak ediyorum..sessiz kalmayın ve sağlığınıza dikkat edin lütfen..allah yardımcınız olsun...

Canım daha 1 yıl olmuş ama
eşinizin yaptıkları bini geçmiş
hiçbirşey kendi sağılğınızdan daha önemlii değil
al karşınıza açık açık konuşun bence
sebepsiz bayılmalar iyi değil allah korusun herşey olabilir

önecelikle ilginiz için çok teşekkür ederim biz evlenmeden önce birbirimize kendimizi anlatıp evlilkten ne beklediğimiz saatlerce konuştuk aldatmak yalan söylemek gibi durumların hoş olmadığını saygısızlık ve sevgisizlikle eş değer olduğunu hep konuştuk yalandan hiç haz etmediğini üstüne basa basa söylüyordu eşim 39 yaşında artık ona güvenebileceğimden emin olmuştum ama evlendikten sonra yaşadığım durumları hazmedemediğimi defalarca saatlerce karşıma alıp konuştum beni çok sevdiğini ve vazgeçemeceğini söyleyip özür dileyip beni rahatlayıyordu ama çok geçmeden yeni bir olayla karşılaşıyorum en sonki olay açık kalan telefon durumu yani gelip avucumun içine düşüyor rahatsızlığımın bundan kaynaklandığını geceleri uyuyamadığımı söylüyorum ama bu sormluluğu kabul temek istemiyor ailemin içinde üstüne düşen yada düşmeyen her konuda benimle ilgili tartışıp aileme benimle konuşurken saygısızca cümleler sarf ediyor ama onların yüzüne gülüyor sanırım eşim evli bekar olmak istiyor evlilik evin içinde geçerli dışarda bu sormluluğu yok herşey çalışıp para kazanmak madi açıdan ihtiyaç gidermek değildir kendimi kullanılmış gibi hissediyorum

Biraz acımasız konuşucam ama dayanamadım kusura bakmayın lütfen...
Yalan hayatta tahamül edemeyecegim tek şeydir benim...
Bu kadar şeyi yapıp konuştuktan sonra içinde pişmanlık olmayan bir insandan bahsediyosunuz..
Sizin yerinizde olsam eşinize durumun hiçde iç açıcı olmadıgını hissettirirdim...
Sizi kaybetmek istemiyosa kendine çeki düzen vermeli..
Siz bi yuva kurdunuz ne demek hastalandın ya bunları yaşamaya mecburmusunuz

Çok sabırlıymışsınız..
Bizim elimizden bir şey gelmez maalesef..
Adamla konuşmuşsunuz,değişmemiş.
Büyük rahatsızlıklar yaşamışsınız değişmemiş.
Aileniz hakkında kötü konuşuyormuş..
Ne diyeyim ki.. Allah yardımcınız olsun..
Niye bu kadar acıya tahammül ettiğinizin sebebini bilemiycem artık.

ben de mahbile gibi konuşuyorum ayynenn...

Eşiniz sırf evlenmek için evlenmiş belkide
yada yemeğimdi ütümdü çamışırımdı hazır olsun diye
durumun kötü olduğunu kendisine bir şekilde anlatmanız gerek
üstelik aileniz içinde kötü konuşuyor yüzlerine gülüyor demişsiniz
bunlar hoş değil

Arkadaşım, bana akıl verin ne olur demişsin ama bu anlattığın
şeyler evliliğin sonunu getirir .
Bir evlilikte yalan varsa o evlilik çok uzun sürer mi sence?
Seni kırmak istemem fakat eşinle konuşmadan bu sorunu kendin çözemezsin

insan sevdiğini kıskanmazmı doğal olarak bende kıskanıyorum tabiki çok büyük tepkiler verdim boşanırım bak dedim ilk zamanlar gönlümü almaya çalışıyordu ama şimdi özrü kabahatinden büyük oluyor doğruyu söyleseymiş ben yine kıyameti koparırmışım zaten yanlış olduğunu sende biliyosun o yüzden yalana baş vuruyosun dedim eski sevgilisiyle olan meselesinide onunla çok kötü ayrılmış amacı ona zarf atarak ondan intikam almaya çalışm ak olduğunu söyle iyide 3 yıl bu kadından intikam almak istemedin benimle evlenincemi intikam duyguların kabardı bu yaşda çevresi olup görmüş geçirmiş biri olarak bunu ona yakıştıramadığımı ve bununda bi yalan olduğunun söyledim gerçekler ona acı geliyor yada benim bu halimi ki gayet normalim çok akıllıca buluyor ve benim bu söylediklerime tahamül edemiyor yapsın etsin ama benim sesim çıkmasın

canım cok gecmıs olsun dıyorum ama kımse ıcın bu kadar ayılıp bayılmalara gerek yok bence
kocanda olsa
ama ne koca yalanlar aldatmalar senı ayıltıp bayıltacak derecedehareketler
cok acı ama bence 1yılda bunları yapan ılerde neler yapar dıye dusun ve sakın cocuk falan yapma
bu hatayı kadınar cok yapar.cocuk yapıyım duzelır yok boyle bısey,
o ortamda duzelen bırsey olmaz aksıne cocuk olunca dahada mecbur kalırsın bazı seylere.
dısardan konusmak kolay ama bence bosa derım
hemde ruskadınlarla(((((sana getıre bılecegı bır astalıkta olabılır lutfen dıkkatlı ol
yanlıs anlama,ıcınıde karartmak ıstemem ama akıllı olmalısın.

arkadaşım bence çok iyi düşünmelisin ve bir karar vermelisin verdiğin kararında arkasında olmalısın onunla konuş bence düşüncelerini verdiğin kararı söylemelisin ve bunuda söylerken senin ne kadar ciddi olduğunu yansıtmalısın inşallah herşey gönlünce olur

Yapmanız gereken şey ortada aslında...Ama söyleyip sizi yönlendirmek istemiyorum. Ancak bana göre gerçekten yapmanız gereken şey çok net!!! Zaten daha önce konuşmuş ve sonuç alamamışsınız!!!Daha ne yapılabilirki zaten...
Allah yardımcınız olsun...

Zor bir durum.
Laf anlamayan birine konuşmanın pek faydası olmaz.
Önce kendini topla. Unutma sen herşeyden daha önemlisin.
Artıları ve eksileri düşün.
Bu evlilik sana ne verdi ve neleri aldı.
Ölç tart ve bir karar ver.
Biliyorum ordan yazması kolay diyorsun ama inan bu hayata bir daha gelmiyorsun.
O yüzden seni kimsenin üzmesine izin verme.
Allah yardımcın olsun.

canım ALLAH yardımcın olsun zor bi durum lakin eğer yutlmak istemiyosan önce büyük balık olcan yoksa bu hayat yutar seni bayılmaların içe attığın duyguların neticesi olmalı sen sen ol asla doğru olanı bulmadan atak yaşama yani beyninde biter bütün herşey bi laf var acıma acıncak hale gelirsin diye sen önce eşinin seni sevmediğini düşünüyor olmalısın bence ona daha yakın ol sevgini hissettir ona ALLAH,a emanet ola.s.

her evlilikte problemler olur ancak eşiniz çözümleme yoluna gelmiyor,sizinle ortak nokta bulmuyorsa bir kere daha düşünün evliliğinizi derim..
sizi bu şekilde kandıran biri ileride aldatmayı da kolayca yapacaktır diye düşünüyorum..
umarım istemediğiniz üzüntüleri yaşamazsınız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…