çok mutsuzum yardım edin

geçmiş olsun önemli olan senin sağlığın önce bunu düşün hassas b,i konu iyi tart ölç biç allah yardımcın olsun

Dünyadaki en büyük zenginlik sagliktir affedersiniz kizlar tabirim biraz sert olucak 10 tane koca alirsin ama sagligna belki birdaha kavusamasin allah etmesin allah göstermesin, o yüzden sagligni bozan bir adamla nereye kadar gider bu evlilik iyi düsün.....

Yalanin sonu gelmez yalanci insan herzaman yalancidir, bir örnek vereyim mesela benim bir akrabam o kadar alismiski yalan söylemeye artik söyledigi yalanlara kendi bile inaniyor, kimse onun lafina güvenmiyor ona inanmiyor gercektende bir seyi dogru anlatsa herkez hadi canim diyor.

Vallah güzelim can senin can o kadara.s.

hakikaten lafın bittiği yer sanırım..
eşinizle ciddi bir konuşamnın zamanı geldide geçiyor sanırım..
gerekirse ailenizide devreye sokun ve orta bir yol bulmaya çalışın..
allah kolaylık versin...

senin adına gercekten üzüldüm arkadaşım ne yalan söyleyeyim iyi dayanmışsın
ama biryandan ona bunlar için izin vermiş gibisin ilk yalanını yakaladığında tepki vermemiş gibisin yani ona dokunacak şekilde bir süre ayrı yaşayın ailene biraz anlat durumu onların yanına git hem sen dinlen hemde o eve geldiğinde bakalım yokluğuna dayanabilecekmi arkadaşım eğer umursamıyorsa boşver gitsin senin sağlığın daha önemli bu arada dikkat et kendine sakın cocuk bile düşünme kendine ve cocuğuna yazık edersin anladığım kadarıyla hayatta bencilliği seven biri onun için değmez

Daha önceki olaylarında da karşınıza alıp konuşmuşsunuz eşinizle ama düzelen birşey olmamış maalesef.
İnsanoğlu elbette hata yapar. Ama hata dediğin şey bir bilemedin iki kez olur.
Üçüncüde bu artık kasta girer.
Eşiniz sizin sağlığınızı da, üzüntünüzü de düşünmüyor anladığım kadarıyla.
Kendine çeki düzen vermek veya evliliğini düzeltebilmek adına da en ufak bir çabası olmadığı gibi aksine daha beter hale getirmek için her yolu deniyor belli ki.
Daha genç olsa delikanlılığına gençlik ruhuna vericem ama sen 32, eşin 39 yaşındasınız.
Bu yaştan sonra değişme ihtimalini pek fazla görmüyorum.
Bu durumda ne yazıkki arkadaşım yapabileceğin çok bişey kalmamış bence. :1no2:

arkadaşım sana yalan söyleyen bi insanla daha ne kadar hayatını geçirebilirsinki bu çok zor bi durum ama senin yerinde olsaydım sessiz kalmaz ve tavrımı koyardım baktım adam olmuyor boşa gitsin ciddiyim zor bi durum ama bu şekilde nereye kadar

evlenmek kolay ama evliliği yürütmek zordur..eşinle arandaki problemleri halledemediyseniz biraz onu kendi haline bırakmanızı tavsiye ederim...allah kolaylık versin..umarım en kısa zamanda herşey yoluna girer..

canım çok geçmiş olsun.
öncelikle böyle bir durum benim başıma gelse tahammül edermiyim bilemiyorum çünkü çok üzücü.
ama şunuda belirtmeden geçemicem hiç kimse sağlığından önemli değildir.
biran önce toparlan ve karşısına geç konuş.
sorunlar üstü kapanarak,aglayıp sızlayarak halledilmez sadece geciktirilir.
başarabileceğinden eminim
allah sabır versin

karşılıklı yaşadığınız ev içindeki sorunlar farklı eşinin bu şekilde yalanları farklı.ev içinde sorun yaşasanda dışarı gitse o da erkek arkadaşlarıyla tabi normalde bu ne oluyor.eşine çok sinir oldum.kendine gelsin sen aynı şeyi yapsan namusundan geçilmez.sağlığını kaybetmişsin daha neyi kaybedeceksin.konuş susma! allah yardımcın olsun canım seni anlamak bile zor.inşallah gereken özeni gösterir ve hatalarını düzeltir

canım çok üzüldüm.ama şunu bilki bir insan yalancıysa ölene kadarda yalan söyler jeyyar.Bir insan egoist ve nankörse asla hiçbirşeyin değerini bilmez ne verdiğin emeğin nede sıcak yuvanın, o yuvanın içinde onu bekleyen yavruların hiç ,hiç bir şey onun için önemli değildir.O özgürlüğüne bakar. Ama zamanla bu düzelebilir sabır hemde çoook sabır gerekir.Bence otur düşün ne yapmak istiyorsun ondan sonra al karşına ve konuş.Şunuda asla unutma hiçbirşey sağlığından önemli değil.

ya bu sabır niye defet gitsin allah karşına inşallah daha iyi birini çıkartır bence boşuna insan yedisinde neyse yetmişindede odur değişmez düzelmez huzurunu kaçırmaya değmez canım kardeşim

sakın bu tür sözlerine kanma
yazını okuyunca varya kendi yaşantılarım mı yaşadım
eşimde senin eşin gibi
bu sözlerle oyaladı sakın tav olma
otur eşinle konuş canım yoksa fazla canın yana bilirsenağlama

bu kadarcık zamanda ilişki bu hale gelmişse ve de bir insan 39 yaşına gelmiş hala yalan söylüyorsa, onun bu huyunun değişebilme ihtimali yok denecek kadr azdır bence.
Evlenmeden önce ne kadar bir süre beraberliğiniz oldu, nasıl karar verdiniz, şu anda ayrıldığınızda yanına gidebileceğiniz aile büyükleriniz- kardeşiniz vb. var mı bilemiyorum ama siz zaten bu olayın nereye gittiğini biliyorsunuz bence.
Huylu huyundan vazgeçmez lafını istemeden de olsa hatırlatmak ihtiyacı hissettim.
Eski eşimde de yalan huyu vardı. Ayrıldıktan sonra beni tekrar nasıl etkilemeye tekrar evlenmeye ikna etmeye çalıştı bilin bakalım: yalanlarıyla

Şimdi sevdiğim insanın bir çok olumlu özellikleri olmasına rağmen dürüstlüğü hep bir numaramdır. Yalan bir kere başladı mı nasıl güvenecek ki insan, güvenemeyince de hep diken üstünde nasıl bir hayat?

Bir tane hayatımız var ve mutlu olarak yaşamalıyız bunu, demiyorum ki en ufak sorunda ayrılmalı, ama kendimize saygımızı da yitirmemeliyiz bence.

canım bence bı surelığıne ailenın yanına gıt.orda kal.bıraz senın değerını anlasın.belkı duzelır ama yıne duzelmesse bence o evlılığın sonu yok.1senede daha cıcım aylareında bunları yapan adam 5 10 sene sonra ne yapmazkı

Konu güncel değil konunuz kilitlenmiş olup sorularınız için bölüm moderatoru ile iletişime geçebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…