Çok Mutsuzum Önerilerinize İhtiyacım var

nasıl 2009 yazını bekleyeceksin ben anlamadım. 5 ay yapacak askerliği diyorsun. gidiş dönüş tarihi bellimi.illa yazın olsunmu istiyorsun. eylül ekim aylarındada hava cok soğuk olmuyor. herseyin hayırlısı olsun. bence evlenmeden önce askere gitmesi daha doğru.

canim seni cok iyi anliyorum.nisanlini cok seviyor ve hemen hersey olup bitsin onunla olayim diyosun canim.ama inan hayat neler gosterir bilemessin gzuzelim.nisanlin cok hakli biraz sik disini su an cektigin sikintilar .sana zor gelsede evlenirseniz dahabi zor gelir esini birakmakbeklemek yinede sen bilirsin canim.hayirlisini dile.a.s.

Allah başka dert vermesin be canım..Takma bu kadar bunları kafana.Herşey istediğin gibi olmayabilir ama bundada bir hayır vardır..Nişanlın haklı aslında.Askerliğini bir an önce yapsın gelsin..herşey yoluna girecektir.Sıkma canını..Sevgiler.:teselli:

canım,bak benim fikrim ce askere gitmeden evlenme niyeki diycen çünkü ben 18 yaşındaydım ve askeregitmemiş olan eşimle evlendim ,çoookkk sıkıntı yaşadım ama yaptım bir cahillik erken evlendim diye de salmadım kendimi 13 senedir evliyiz severek evlendik lakin çok sarsıntı geçirdik evliliğimi kurtarmak için uğraştım eeehhh,yıkılmadım ama asker yolu beklemek çok zordu hayaller gerçekleşince anlamını yitirir, sana tavsiyem ALLAHTAN HAYIRLISINI iste hayırlı olmadıktan sonra ne anlamı var hayallerimin gerçekleşmesinin,boş bir bardak düşün içine ister SÜT koy istersen ZEHİR osenin elindeALLAH A EMANET OL.yasakkelime

mamun canım kusura bakma ama yok açık ayakkabı yok açık gelinlik felan bunların hepsi senin çocukluğun. ben kışın evlenipte montlu gelinlik ve uzun çizmeli ayakkabı giyeni görmedim. sen gördüysen o başka.
benimde düğünüm yazın olacaktı aksilikler yüzünden geçen yıl ocakta evlendim. istediğim açık gelinliği aldım. üzerinede salona gidene kadar omuzlarımı örtmek ve şıklık göstermek için beyaz kürk tarzı minik bir şal (özellikle kışın gece kıyafetleri üzerine alınıyor sadece üst sırt dokeltesini kapatıyor) almıştım. ayakkabıya gelince yarı açık kırık beyaz ve taşlarla süslüydü.
üstelik gerçekten evliyken ayrı kalmak zor. sana kolay geliyor herhalde 5 ay geçinirim diyorsun. kolaymı öyle yaşayanlara sor. otur baba evinde mis gibi ailenle yaşamanın tadını çıkar...

artık bilemem. anlıyana sivrisinek saz,anlamayana davul zurna az....

mamun canım kusura bakma ama yok açık ayakkabı yok açık gelinlik felan bunların hepsi senin çocukluğun. ben kışın evlenipte montlu gelinlik ve uzun çizmeli ayakkabı giyeni görmedim. sen gördüysen o başka.
benimde düğünüm yazın olacaktı aksilikler yüzünden geçen yıl ocakta evlendim. istediğim açık gelinliği aldım. üzerinede salona gidene kadar omuzlarımı örtmek ve şıklık göstermek için beyaz kürk tarzı minik bir şal (özellikle kışın gece kıyafetleri üzerine alınıyor sadece üst sırt dokeltesini kapatıyor) almıştım. ayakkabıya gelince yarı açık kırık beyaz ve taşlarla süslüydü.
üstelik gerçekten evliyken ayrı kalmak zor. sana kolay geliyor herhalde 5 ay geçinirim diyorsun. kolaymı öyle yaşayanlara sor. otur baba evinde mis gibi ailenle yaşamanın tadını çıkar...

Allah aşkına tutturmuşsunuz bi çocukluk gidiyor!Anlatamıyorum sanırım yaz kadar rahat olmaz sonuçta o ayakkabı olayı espiriyle karışık bi örnekti!Herkes saolsun üşenmemiş yazmış hepinize teşekkür ederim!
Tabiki siz mantıklısını söylüyosunuz ben biraz duygularımla hareket ediyorum tabiki allahtan hayırlısı
son gelişmeyi size yazmadan edemicem nişanlımın ailesi kışın yapmayalım kızında içine sinsin dediler!düğün temmuzda oluyor nişanlım temmuzdan sonraki ilk celpte gidiyor ve biz ev tutmuyoruz biraz kayınvalidemde biraz annemde hatta evim olmadığı için belki birazda sizlerde kalcamnaniknanik
şimdilik herkesin gönlü oldu hayırlısı herzaman cevap yazan herkese teşekkür ederim :içelim:

Allah aşkına tutturmuşsunuz bi çocukluk gidiyor!Anlatamıyorum sanırım yaz kadar rahat olmaz sonuçta o ayakkabı olayı espiriyle karışık bi örnekti!Herkes saolsun üşenmemiş yazmış hepinize teşekkür ederim!
Tabiki siz mantıklısını söylüyosunuz ben biraz duygularımla hareket ediyorum tabiki allahtan hayırlısı
son gelişmeyi size yazmadan edemicem nişanlımın ailesi kışın yapmayalım kızında içine sinsin dediler!düğün temmuzda oluyor nişanlım temmuzdan sonraki ilk celpte gidiyor ve biz ev tutmuyoruz biraz kayınvalidemde biraz annemde hatta evim olmadığı için belki birazda sizlerde kalcamnaniknanik
şimdilik herkesin gönlü oldu hayırlısı herzaman cevap yazan herkese teşekkür ederim :içelim:

Allah yardımcın olsun zor günler önünde :a015:

Ay niye öyle dedin ya içim karardı birden:çok üzgünüm:

asker yolu bekliyorum nişanlıyız 81 gündür oldu çok zor geçiyor ki ben diğer asker yolu bekleyenlere göre daha şanslıyım. çünkü 28gün farklı bi şehirdeydi şimdi hep burda ama yinede çok zor. şimdi böyleyse evliyken ne olurdu diye düşünüyorum ve evlenmediğim için şükrediyorum :a015:
hakkında hayırlısı olsn :1hug:

asker yolu bekliyorum nişanlıyız 81 gündür oldu çok zor geçiyor ki ben diğer asker yolu bekleyenlere göre daha şanslıyım. çünkü 28gün farklı bi şehirdeydi şimdi hep burda ama yinede çok zor. şimdi böyleyse evliyken ne olurdu diye düşünüyorum ve evlenmediğim için şükrediyorum :a015:
hakkında hayırlısı olsn :1hug:
Canım hayırlı teskereler!çok şanslısın aynı şehirde olması çok güzel

Canım hayırlı teskereler!çok şanslısın aynı şehirde olması çok güzel

teşekkür ederim. aynı şehirde olmak güzel olduğu kadar zorluklarıda var ama ne yapalım sabredicez. inş. sizde böyle şanslı olursunuz :1hug:

nişanlın haklı canım beş ay ne yapıcaksın onunda aklı sende kalıcak ne yapıyo die.. hayırlsıyla gitsin gelsin ondan sonra yapın düğününüzü en mantıklısı bu olur bence....

teşekkür ederim. aynı şehirde olmak güzel olduğu kadar zorluklarıda var ama ne yapalım sabredicez. inş. sizde böyle şanslı olursunuz :1hug:
Ya öyle bi şans herkese nasip olmaz aynı şehirde olmakdan başka ne isterim haftasonları beraberiz akşamlarıda beraberiz(nöbetinin olmadığı zamanlar)
süper olur ama nerde bizde o şans :çok üzgünüm:

Keşke hayatta karşılacağın en büyük sorun bu olsa.Bu durumda bu kadar mutsuzsan seni çok zor günler bekliyor.

Anlattığın konu herkesin yaşayabileceği,aşılması zor olmayan bir konu.Ha yazın evlenmişsin ha kışın..Hiçbir şey farketmiyor.Çünkü başkaları için evlenmiyor insan ve önemli olan mutlu olabilmektir.

Evliliğinde 5 ay yalnız kalmaktansa kışın evlen çok daha iyi.Biraz olgun düşünmeye çalış.Doğruyu sende göreceksin eminim.Şimdiden mutluluklar..

Canim Bencede Nişanlin Hakli Askerlik Hep Bir Sorun Bak Bende Nişanliyim Ve Nişanlim Askerde 2005 Te Sözlendik Ve 2006 Da Askere Gitti Inşallah 2008 şubat Sonunda Gelecek Ve Temmuzda Düğün Düşünüyoruz Bizde Bak Bende Kaç Sene Bekledim Ki Askerlik Sorunu Olmasaydi Bizde şuan Evli Olacaktik Düşünsene Evli Olduğumu Ne Zor Olurdu Ayri Olmak Sen Yinede çok şanslisin Ki 5 Ay Gibi Kisa Bir Süre Asker Yolu Gözleyevceksin Hayirlisiyla Herşey Olur Arkadaşim

bizler senin duygularınla değil mantığımızla yazıyoruz. cevapların çoğunu okudum sayılır ve okuduklarım içinde evet evlen temmuzda evlenmemen çok kötü bir durum diye yazılmamış. seçim senin... sadece bir kağıt üzerine imza atmayı düşünüyorsun sen. düğünden önceki ev eşya telaşlanmaları, kendi evini bekarken düzenleme zevki , yeni evli bıcır bıcır gezmeleri tozmaları reddediyorsun ve erteliyorsun sen. dediğim gibi tercih senin güzelim. eminim burada kimse senin mutsuzluğunu istemiyordur. bazı gerçekleri göstermeye çalışıyoruz sadece.

sana en içten dileklerimle çok çok mutluluklar...

X