çok mutluyum kızlar

yaseminsen

rabbım sen evladımı koruu
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2007
1.488
12
38
1 hafta once idrar testi yaptım pozitif çıktı ama çok açık penpeydi şimdi gene yaptım tam penbe çıktı kızlar bende hamileyim annee oluyorum annee süper bu ya uçuyorum sevinçten:dance::dance::dance::dance::dance:

olda gör gününü şaka şaka bende istiyorum belki bugünlerde bende katılırım aranıza...Allah sana nur topu gibi gir bebek versin inşaallah...sevgiler...

Canım tebrik ederim gözünaydın :)))Bir de canım penpe yazmışsın ya sanırım farketmemiş olacaksın pembe olacak o

Hayırlı olsun canım.Şuna inanki ben de o testin sonucunun pozitif çıktığını gördüğüm de sevinçten uçmuştum. Tabi belki yanlış çıkmıştır diye 2. gün tekrar yapmıştım. 2. bebeğimiz olacaktı ama yine de pozitif çıkınca eşimle havalara uçmuştuk.

hayırlı olsun cnm allah kucağınada almayı nasip etsin inşallah darısı tüm isteyenlere

gözün aydın canım hayırlı uğurlu olsun.allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah...

Allah sağlıklı, hayırlı doğumlar yapmanı ve sağlıkla kucağına almanı nasip etsin...
Tebrikler canım... Bir bebiş daha geliyoorr :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…