Çok Mutluyum Bebeğimin Cinsiyeti Belli Oldu

E

EU3

Ziyaretçi
Slm günaydın herkese o kadar mutluyum kı 27 haftalık olmama ragmen bebişimin cınsıyetini öğrenememiştim 19 mayısta randevum vardı ama ben onu erkene aldımjeyyar ve bebişimin erkek oldugunu ögrendık cok mutlu oldum benımde bı erkekımmmm olucakk:dance::teytey:

hayırlı olsun minik cnmcığım sonunda gösterdi yani a.s. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cnmm hayırlı olsun :nazar: :emir_bebek:

canımm hayırlı olsunnn.Allah tamamına erdirsin oğluşunu sağlıklı sıhatli kucağını alırsın inşallaha.s.

:nazar:

çok sevindim hayırlı olsun Allah sağlıklı sıhatlı kucağımıza almayı nasip etsin inş..

Gözün aydın canım
Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin :1hug:

hayırlı olsun.eli,yüzü sağlam olsunda ..........sağlıkla büyütürsün inşallah

Hayirli Olsun Arkadaşim. Sağlikla Gelsin Bebişin

kızlarr hepınız cok saolun okadar mutlu oldum kı özellıkle artık alısverıs yapabılıcemm hehehehe:)) evt ılk bebegımmm :)) Allahım tum ıstıyenlere bu güzel duyguyu yasatsınn(AMIN)

Slm günaydın herkese o kadar mutluyum kı 27 haftalık olmama ragmen bebişimin cınsıyetini öğrenememiştim 19 mayısta randevum vardı ama ben onu erkene aldımjeyyar ve bebişimin erkek oldugunu ögrendık cok mutlu oldum benımde bı erkekımmmm olucakk:dance::teytey:
ÇOK SEVİNDİM CANIM NİHAYET ÖĞRENMİŞSİN ALLAH TAMAMINADA ERDİRSİN ERKEK ANNESİ OLCAN SENDE YANİİ HADİ HAYIRLISI OLSUN a.s.

gözün aydın canım allah kucagına da almayı nasip etsin bende dört gözle bebişimin cinsiyetini ögrenecegim günü bekliyorum doktorum 1 ay daha beklememi söyledi haziranın 6 sını iple çekiyorum:emir_bebek:

Hayırlı olsun, analı babalı buyut oğlunu sağlıkla.

Cinsiyeti öğrenmek ne buyuk mutluluk değil mi?
Sonucu ne olursa olsun cinsiyetini bilerek hamileliğe devam etmek beni cok keyiflendirmişti.
Herkes te erkek oldugu için mutlu oluyorum sanıyor.
Halbuki kız da olsa bu kadar sevinirdim...

CNM hayırlı olsun nihayet ufaklık göstermiş :))) sağlıkla gelsin inş,Allah tamamına erdirsin cnmcım :nazar:

tebrik ederim, ne güzelll, benim de oğluşum olacak

QUOTE=mınıcıkmucızeem;2778493]Slm günaydın herkese o kadar mutluyum kı 27 haftalık olmama ragmen bebişimin cınsıyetini öğrenememiştim 19 mayısta randevum vardı ama ben onu erkene aldımjeyyar ve bebişimin erkek oldugunu ögrendık cok mutlu oldum benımde bı erkekımmmm olucakk:dance::teytey:[/QUOTE]

:teytey::teytey: gözün aydın .) Allah sağlıkla doğumunu naip etsin, çok tebrik ederim, bu sene erkek yılı olacak galiba, erkek sayısında patlama var :nazar::nazar::teytey::teytey:

hadi gozunuz aydin olsun
allah simdiden anali babali buyutmeyi nasip etsin insallah

X